SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Viren

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 44904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
Odpalam powiadomki, a kiedy będzie na to czas [pewnie dopiero w niedzielę rano i to też nie za wiele] przeczytam cały dziennik

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Witam dideek .

20/06/16

W weekend zrobiłem rehab i rozciąganie.

Góra 1

1.Wyciskanie sztangi leżąc 4x8
40/50/60/65

2.Wyciskanie żołnierskie 4x10
20/30/37,5/42,5

3.Podciąganie na drążku nachwytem 4x
3/3/3/3/3

4.Krzyżowanie linek w bramie high-mid 4x10
2 sztabki

5.Pompki na poręczach tricepsowe 4x
8/8/7/6

6.Uginanie ze sztangą stojąc 4x10
15/15/15/15

Komentarz

Wl 65x4 więc progres o 1 powtórzenie, technika w porządku ale nie chciałem robić na siłę, ładnie weszło.
MP 42,5x10 z lekkim problemem przy dwóch ostatnich powtórzeniach ale poszło .
Drążek już robię sam przy lekkiej pomocy nóg, zrobiłem po 3 powtorzenia z wolnym opuszczaniem. Może nie jest to szczyt perfekcji technicznej ale już widzę progres bo jestem w stanie się podnieść .
Przy krzyżowaniu problem identyczny jak przy wiosłowaniu sztangielką - lewa ręka nie daje rady + ta brama marbo ma bardzo zły rozkład obciążenia na poszczególnych poziomach. Zrobiłem z 2s pauzą na dole.
Poręcze chyba najlepiej jak do tej pory, już pełne opuszczanie, głębokie, fajnie czuć pracę mięśni. Jest progres chociaż trochę siły zabrakło żeby zrobić po 8 powtórzeń w serii.
Uginanie w porządku.

W diecie gołąbki, ryż biały + kurczak i wieprzowiną 50/50 . Poza tym nic szczególnego.

Jutro planuję zrobić jakieś kompleksy metaboliczne.
Trochę goni mnie nauka i brakuje czasu.
Nagram coś w dniu nóg, pewnie siady na niższym ciężarze.

Ale cały czas do przodu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Gołąbki mogą być dobrym i zdrowym daniem

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Dokładnie, wiele takich klasycznych dań można łatwo przerobić na bardziej zdrowe i przyjazne prawidłowemu odżywianiu .

21/06/16

Rehab zrobiony:

Przysiad
Półmostek biodrowy
Skłon w przód
Rotacja zewnętrzna do góry
No money
+ rolowanie/masaż piłką tenisową, głownie klatka, barki i całe uda.

W diecie lody białkowe z kawałkami gorzkiej czekolady bo tak gorąco i duszno na zewnątrz, że trudno wytrzymać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
22/06/16

Robię ten etap od 10 maja więc praktycznie 7 tydzień, pociągnę jeszcze tydzień/dwa i przejdę do następnego etapu. Progres jest zauważalny a coraz ciężej gdzieś dołożyć.
Zrobię po tym etapie tydzień lżejszych treningów z jakimiś kompleksami sztangowymi 2x w tygodniu.

Nogi

Przysiad tył
40/50/60/70

RDL
40/50/60/70

Wykroki
13/13/13/13

Żuraw
cc/cc/cc/cc

Wspięcia
+ 10kg na suwnicy

+ rozciąganie


Komentarz

Przysiad poszedł bardzo fajnie, technika też w miarę ok. Nagrałem ostatnią serię, starałem się zapanować bardziej nad tempem.

RDL też chyba ok technicznie, czasem nie pilnuję za dobrze brzucha i gdzieś tam dół grzbietu ucieknie. Jestem zadowolony bo 70kg na tym a na poprzednim treningu to niebo a ziemia technicznie. Udało się trochę polożenie głowy poprawić.

Wykroki są gorsze od przysiadów, muszę robić spore przerwy między seriami, nogi i pośladki bardzo dobrze czuję. Powtórzę ciężar bo w ostatniej serii poszło po 8 powtórzeń na nogę.

Żuraw - zrobiłem po 12 powtórzeń, lubię to ćwiczenie.

Wspięcia ok.

Filmy









W diecie nic szczególnego, trochę owoców, kurczak, ryż. Jutro pewnie pierogi z borówkami na jeden z posiłków ale tak aby się makro zgadzało .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Może i ja się któregoś dnia skuszę na pierogi Jeśli wliczysz w makro to nie widzę przeciwwskazań , by jeśc nawet w okresie redukcji.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Wliczyłem oczywiście w bilans ale niewiele i tak ich zjadłem, przez te upały mniej się chce jeść .

23/06/16

Rehab

Przysiad
Półmostek biodrowy
Skłon w przód
Rotacja zewnętrzna do góry
No money
+ rolowanie piłką tenisową
+ lekkie rozciąganie

Nogi przy rehabach czuć po wczorajszym treningu, głównie dwójki. Ładna pogoda więc rehab zrobiony na zewnątrz .

Przyszła paczka z Treca:

Białko oraz masło orzechowe i nic więcej do szczęścia nie jest potrzebne












Zmieniony przez - Viren w dniu 2016-06-23 16:37:49

Zmieniony przez - Viren w dniu 2016-06-23 16:38:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Pracuj kolejne tygodnie

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Tak zrobię bo w niektórych ćwiczeniach jest możliwy jeszcze progres.

24/06/16

Góra 2

Poręcze klatkowe
8/6/6/6/6

Unoszenie bokiem
7/7/7/7

Wiosłowanie sztangielką
17/19/23/25/29

Szrugsy ze sztangą
20kg+maszyna do wiosłowania

Prostowanie na wyciągu
3 sztabki

Uginanie sztangielek z supinacją nadgarstka
7/7/7/7

Komentarz

Poręcze dobrze, zrobiłem 5 serii.

Unoszenie chyba lepiej jak ostatnio chociaż mniejszy ciężar.

Wiosłowanie zrobiłem więcej serii z wolniejszą fazą negatywną zamiast dokładać obciążenia.

Szrugsy ok.

Prostowanie i uginanie w porządku.


Filmy

Nagrałem unoszenie bokiem i przy okazji brak formy






W diecie za mało wszystkiego, prawie 40 stopni i kompletnie się jeść nie chce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Lubie lato, ale jednak 35 stopni w cieniu to lekka przesada. Człowiek non stop mokry i się klei. I mam jakąs dziwną ochotę na zimne napoje słodzone .

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Crossfit

Następny temat

3xCrossfit + 1xFBW

WHEY premium