SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Viren

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 44888

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53188 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400676
Nie chcesz wbic na ustawke treningowa? Info w dziale ustawki

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Widziałem już jakiś czas temu, ja jestem na takie inicjatywy jak najbardziej chętny ale niestety w ten weekend mam zajęcia więc mi pasowałyby godziny takie w których wy pewnie jeszcze śpicie .

Chociaż z drugiej strony nie ma co pokazywać u mnie bo ćwiczę ledwo 2 miesiące po powrocie ale wynieść z takiego spotkania dużo wiedzy można i poznać kilka fajnych osób.
Cieszy fakt, że w Krakowie jest dość spora ekipa chętnych osób z tego co widzę wiec na pewno kiedyś się pojawię bo mam nadzieję, że to nie ostatnia inicjatywa .


10/03/16

Off, ledwo żyje.


Dieta

Gdyby nie fakt, że zapomniałem jedzenia na uczelnie to byłoby idealnie z makro.

1. Owsiane + wiórki kokosowe + mleko + rodzynki
2. I tutaj dopiero zacząłem ale wejdzie planowo:
a) ryż biały z jabłkami
b) 4-5 kiwi
c) ~350g schabu gotowanego + kasza kuskus + oliwa z oliwek
d) 4 jajka + olej lniany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53188 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400676
Dokladnie, nie chodzi o pokazywanie, bo tez nie mam czego Zawsze to mozna fajnie spedzic czas

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
11/03/16

Rehab

1. Przysiad 3x10
2. Półmostek biodrowy 3x10
3. Skłon w przód 3x10
4. No money 3x10
5. Rotacja zewnętrzna do góry 3x10
+ rozciąganie

Dieta

Lekko węgli za dużo, reszta standardowo.


W weekend nie uda mi się jednak zrobić jednego treningu na siłowni ze względu na brak czasu, zrobię jakiś trening w domu.




Zmieniony przez - Viren w dniu 2016-03-11 19:25:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Muszę nadrobić zaległości bo tydzień prawie wycięty z życiorysu przez chorobę

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Idź na ustawkę . Może chłopaki Ci dadzą jakieś fajne rady, a może Ty im ? Nie trzeba być koniem, żeby móc komuś pomagać.


Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2016-03-11 22:08:46

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53188 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400676
Dokladnie, a tutaj chodzi o wspolny trening, dobra zabawe i do tego mozna wylapac jakies nowinki, poduczyc sie techniki, poznac nowe metody Wjazd zalatwilem za friko, ogarnalem gifty od SFD, takze same plusy

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Poznasz dodatkowo tego leszcza Georga Faktycznie same plusy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Jakbym nie miał zajęć na uczelni to ja bym chętnie przyjechał bo sam widzę same zalety takich spotkań ale niestety zaczęło mi się zamieszanie z pisaniem pracy inżynierskiej i nie jestem w stanie wszystkiego na razie pogodzić czasowo .

W Krakowie widać, że zebrała się prężna ekipa do takich spotkań więc postaram się załapać na kolejne jeżeli będą, jeżeli nie to może i ja jakieś zorganizuję ale niestety na razie trzeba ustalić pewne priorytety i przyjemności odstawić trochę na bok .

Jutro pobudka o 5 żeby zrobić jakiś szybki trening w domu i się wyrobić w godzinę.

Na zdjęciach na takiego leszcza to on nie wygląda .



Zmieniony przez - Viren w dniu 2016-03-11 22:29:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53188 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400676
ronie220
Poznasz dodatkowo tego leszcza Georga Faktycznie same plusy.


To akuratnie jest minus Spotkac najmniejszego z modow


E tam, studia nie zajac, nie uciekna, a jak sie postarasz to nawet mozesz powtarzac rok

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Crossfit

Następny temat

3xCrossfit + 1xFBW

WHEY premium