SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Viren

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 44910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Myślę że w miarę potrzeb ogarną schludnie wizualną przeróbkę, żeby produkt się sprzedał lepiej i nawet wrażliwi może się skuszą. Witamy w Mcdonald's, polecamy zestaw z buggetsami .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Za kilkanaście lat takie sieciówki jak Mc'donald czy KFC będą miały na pewno mniejszą rzeszę klientów, przynajmniej w Europie. Wzrasta świadomość i ludzie już nie jedzą aż tak dużo syfu, przynajmniej tak mi się wydaje.

Odnośnie owadów, kwestia przełamania się i spróbowania. Nietrybowany kurczak też nie wygląda apetycznie, jemy już gotowe, ładnie zapakowane i zaprezentowane części. To samo jest z wieprzowiną i każdym innym produktem.

Z ciekawostek w jednym z krajów Afrykańskich bardzo popularne są kotlety z komarów, które w miliardach wylęgają się i są łapane wprost do garnków, formowane są kotlety i pieczone na ogniu. Tam gdzie mięsa jest niewiele lub jest bardzo drogie i trudno dostępne takie źródło składników odżywczych doskonale się sprawdza.


Ale ja tam lubię próbować nowych rzeczy .

bodymass

Ten owad to nie jest taki mały w tym alkoholu .

14/07/16

Pull 2


1.Wiosłowanie sztangą w opadzie rampa 10
20/30/35/40/45/50/55/60

2.High pull 4x12
20/20/20/20/20

3.Podciaganie na drążku nachwyt rampa 3
cc/1,25/2,5

4.Face pull rampa 15
2 sztabki

5.Młotki ze sztangielkami 3x12p
6/6/6/6

6.Uginanie sztangi nachwytem 3x15p
12,5/12,5/12,5/12,5

Komentarz

Wiosłowanie w porządku, technika już lepsza, ciężar trochę czuć.

HP robię tak jak zalecił fsl, stopniowo - dzisiaj podciąganie ze wspięciem na palce. Klasyczne statyczne podciąganie za bardzo obciąża mi barki, które chrupią jakby było nienaoliwione przy takim ruchu. Ale na pewno trzeba będzie to ćwiczenie uwzględnić w następnym planie.

Drążek nachwyt dziś słabiej.

Reszta w porządku, bez problemów.

Lubię ten trening, szybki i bezproblemowy nie licząc HP .

Dieta nic szczególnego, staram się zmieniać składniki aby nie było monotonnie - dziś ziemniaki, wieprzowina, płatki owsiane, olej lniany, twaróg, białko, jajka, szynka wołowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
W MC Donaldzie sama chemia, ale przynajmniej smaczna. W KFC ostatnio mało co się nie porzygałem. Kurczaki z wierzchu chrupkie i usmażone na głębokim oleju, a w środku surowe.

Może faktycznie te robaki byłyby lepsze.



Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2016-07-14 18:35:40

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Osobiście jak jem syf to wolą kurczaki z kfc ale to od czasu do czasu tylko

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Ja wolę kebaba, mam u siebie takiego gdzie jak mi napakują to nigdy dojeść nie mogę i mam później spokój z takimi rzeczami na jakiś czas .

Dzisiaj w sklepie spotkałem nasiona z konopi niełuskane, za bardzo nie mogę znaleźć jakiś nowszych badań na ich temat a skład wydawał się ciekawy.

15/07/16

Push 2

1.Przysiady rampa 15
20/25/30/35/40/45/50

2.Chest dips rampa 6
6/6/6/6/6

3.Wyciskanie sztangielek siedząc rampa 12
5/6/7/8/9

4.Front squat nogi wąsko rampa 15
20/25/30/35

5.Pompki z elewacją nóg 4x15p
cc/cc/cc/cc

6.Kombinowane prostowanie jednorącz na wyciągu 4x15
1 sztabka

Komentarz

Płytko i zawija tył, trzeba się bardziej przyłożyć do mobilizacji przed i więcej rozciągać. Do poprawy.

Poręcze w porządku.

Wyciskanie siedząc - popracować nad techniką bo nie jest dość dobra.

Fronty idą chyba dobrze, pomyliłem i zrobiłem rampę 12 zamiast 15. Technicznie nie jest źle.

Pompki całkiem przyjemnie.

Prostowanie po poręczach, wyciskaniu i pompkach idzie cięzko ale fajnie czuje triceps. Lepiej niż na poprzednim treningu.

Filmy










Dieta

Ryż biały, pstrąg, trochę kurczaka, oliwa z oliwek,czereśnie, twaróg, masło orzechowe, białko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Bardzo podoba mi się Twój styl dziennika, ale to już mówiłem chyba
Podejście do wielu spraw też się zgadzam, szczególnie z tymi trenerami bez pasji, zresztą jak już powiedział Ronnie, to samo mawiał mój dawny szef- z niewolnika nie ma pracownika.

Fajnie, że wrzucasz często te filmiki, u mnie też co jakiś czas coś nagram, można zerknąć sobie z boku i przeanalizować ewentualne błędy. Super, że dipsy robisz tak głęboko, też muszę poszerzyć zakres, ale schodź troszkę wolniej, uważaj na barki


Zmieniony przez - Czawaj w dniu 2016-07-16 11:28:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Zaglądam do Ciebie również i kibicuję, konkretnie zabrałeś się za wszystko, będzie petarda na pewno .

Filmy/zdjęcia do analizy są bardzo dobre, również jako pamiątka i przegląd co się robiło kiedyś.

W Krakowie i nie tylko jak widać nowa moda na cardio nastała - Pokemon Go . Ale wszystko dobre aby wyciągnąć ludzi z domu/sprzed komputera.

18/07/16

1.Martwy ciag
20/25/30/40/45/50/55

2.Podciąganie na drążku neutralnie
cc/1,25/2,5/3,75/5

3.Podciąganie sztangi do klatki
20/25/30/35/40/45

4.Glute ham raise
cc/cc/cc

5.Modlitewnik ze sztangą prostą
15/15/15

6.Szrugsy ze sztangielkami rampa
13/15/17/19

Komentarz

Nie lubię klasyka mc, nie na tych talerzach które posiada siłownia. Mała średnica i ciężko robić z odkładaniem. 55x12 bo złamała się pozycja i nie chciałem robić na siłę.

Drążek 5kg zaliczone ale mogłoby być niżej. Ciężar ciała idzie już dużo lepiej i czuć poprawę.

Podciąganie do klatki - w porządku ale przy 45kg już łamie pozycję i pochyla mnie do przodu, spróbuję to zrobić następnym razem na suwnicy.

Żuraw jak zawsze bardzo dobrze wszedł.

Modlitewnik i szrugsy ok.


Dieta to głownie jajka, bułki pełnoziarniste, schab, smalec, oliwa z oliwek, białko, ryż biały, ziemniaki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Też dziś słyszałem o tych pokemonach a już myślałem, że mnie nic nie zdziwi


Zmieniony przez - rion10 w dniu 2016-07-18 20:14:06

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 818 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32340
rion dokładnie ,jakaś paranoja ! nie rozumiem tego quasifenomenu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Wszedzie ludzie piszą o tych pokemonach a ja dopiero dzisiaj dowiedziałem się o co chodzi

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Crossfit

Następny temat

3xCrossfit + 1xFBW

WHEY premium