SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SZAMAN_TEAM DZIENNIK

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1429

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 157
WITAM SERDECZNIE FORUMOWICZÓW,
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 26
Waga: 75
Wzrost: 179
Doświadczenie sportowe (wymień wszystkie uprawiane sporty od - do) : MUAY THAI - siłownia ( za dużo, zdecydowanie za dużo w przeszłości)
Dostęp do sprzętu: drazek,TRX,SANDBAG,
Cel treningowy: WIĘCEJ powtórzeń na drążku, zwiększenie czystej masy mieśniowej, poprawienie wytrzymałości, poprawienie aktualnych wyników biegowych: 10 km -43 min,23 sek. 21 km - 1h 52 min 50 sek. 42 km - 4 h 2 min 38 sek.
Dieta : Unikam kolorowych napoji, posiłków po godz 20, na śniadanie jem wszystko na co tylko mam ochotę.
Stosowanie suplementy (wcześniej, aktualnie): tylko BIAŁKO firmy OLIMP aktualnie
Problemy zdrowotne, przeciwwskazania medyczne, kontuzje (opis): na szczęście nie mam
Ograniczenia żywieniowe ze względu na zdrowie: brak
Dotychczasowa aktywność treningowa (rodzaj, czas, program treningowy):
30 km w tyg. bieganie ; MUAY THAI 2 x w tyg. ; TABATA 3 x tyg + cwiczenia z sandbag + drążek ( cały cykl zamuje ok 20 - 25 min);
Nie ustalam sztywno dni w które będę wykonywał trening, słucham organizmu, jeżeli czuję że dzisiaj mogę więcej, robię to;)
Podaj obciążenie robocze w podstawowych ćwiczeniach: martwy ciąg - NONE, przysiad - NONE, wyciskanie leżąc - 125 kg x 1, wyciskanie stojąc - NONE, wiosłowanie sztangą - NONE, podciąganie na drążku (ilość): 18:


W CZYM POTRZEBUJE POMOCY:

Jak każdemu zaczyna brakowac mi motywacji, ilośc czasu jakim dysponuje jest również mocno ograniczona stąd pomysł na założenie tego krótkiego dziennika;) aby zdobyc, zwiekszyc motywację;) oraz posłuchac mądrych, rzeczowych rad którę mogą coś wnieśc w mój niebywale zróżnicowany trening;)


Pozdrawiam
SZAMAN







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Hej,

w takim razie powodzenia, a my postaramy się zapewnić odpowiednią motywację

Na przyszłość: fotki koniecznie takie, na których dobrze widać także nogi



A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Może wrzuć zrzut ekranu diety z dziennika potreningu.pl Zobaczymy jak to wygląda.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przychylam się do uwagi moderator Rudej
Całe nuki muszą być widoczne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KONKURS - ogłoszenie WYNIKÓW

Następny temat

Zalany potem poniedziałek - cała polska CROSSFITOWA!

WHEY premium