O Saida!
Kuruję się! Staram się nie być za mocno przybita, trochę mi nie wychodziło- przyznaję- ale już się ogarniam 
Kuruję się! Staram się nie być za mocno przybita, trochę mi nie wychodziło- przyznaję- ale już się ogarniam 
Ilość wyświetleń tematu: 80535
Kuruję się! Staram się nie być za mocno przybita, trochę mi nie wychodziło- przyznaję- ale już się ogarniam 
No nie ciągnie mnie do jedzenia, naprawdę. W desperacji zastanawiałam się nawet nad słodkimi bułami ale do słodkiego też mnie nie ciągnie co jest nowością
Ułożyłam elegancką miskę ale nie wcisnę. W związku z tym mam pytanie:
Nie chciałabym dołączyć do tego jakże zacnego grona
Feel the pain and do it anyway...
Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html
Jedzenie coraz lepiej wchodzi, odczekam jeszcze trochę i najwyżej wtedy coś zaaplikuję
) skusiłam się też na ciemny makaron ze szpinakiem i łososiem- pomyślałam że nie takie to syfiaste, dawno nie jadłam więc spróbuję. Ale makaron zdecydowanie mi nie służy
Chociaż w smaku było bardzo dobre
). Sytuacja z lekami opanowana, egzaminy w miarę opanowane... ciężki to był miesiąc, ale już przeszło i poszło
"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły