SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Miodowa/DT- pods.str13

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 73463

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
Wydaje mi się, że nie kłamią te cyferki gdyż po ciuchach coś tam czuję. Niech spadają - pod koniec sierpnia mam praktyki a mój profesjonalny fartuch mógłby mieć trochę więcej luzu w biodrach Bataty nie zostaną moim posiłkiem mistrzów. Ale że każdy zasługuje na 2 szanse to zrobię jeszcze jedno podejście, skoro napisałeś że mogą być trochę "lepsze"

No i o treningu dziś pamiętam doskonale!

Zmieniony przez - Miodowa w dniu 2014-07-15 13:18:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
Żeby nie było za nudno to będą zmiany treningowe. Pan Trener każe się naprawiać to się będę naprawiać. Jestem trochę smutnym mopsem gdyż powrót do tych treningów po przerwie wymaga ode mnie wiele wysiłku i samozaparcia-jak ktoś chce niech sobie spróbuje strzelić takie obwodziki - ale zdrowie jest najważniejsze i doceniam to że Mawashi czuwa i zarządza tak żeby było dobrze

Leki Euthyrox 25 1, verospiron 1, Bromergon 1/2
suplementacja: selen,adaptogeny, 2xZMA
BTW 100/50/200- w każdym posiłku zbliżona ilość węgli.
warzywa: pomidory , ogórki



Trening

każde 5 powtórzeń x 9 obwodów - słownie DZIEWIĘĆ. Dla mnie to prawie jak miljon
każde 5 powtórzeń x 7 obwodów
każde 5 powtórzeń x 5 obwodów
każde 5 powtórzeń x 8 obwodów
każde 5 powtórzeń x 10 obwodów
każde 5 powtórzeń x 9 obwodów
każde 5 powtórzeń x 8 obwodów
każde 5 powtórzeń x 7 obwodów
każde 5 powtórzeń x 6 obwodów
każde 5 powtórzeń x 5 obwodów


Wykroki chodzone z hantlami5kg/6kg/ ok 7kg/8kg/8kg/8kg/8kg/8kg/10kg/10kg/10kg
RDL z hantlami5kg/6kg/ok 7kg/8kg/8kg/8kg/8kg/10kg/10kg/10kg
Swing z hantlą10kg/12,5kg/ ok 15kg/17,5kg/ 17,5kg/17,5kg/17,5kg/17,5kg/20kg/20kg/20kg
Wiosłowanie w opadzie tułowia z hantlami5kg/6kg/ok 7kg/8kg/8kg/8kg/8kg/8kg/10kg/10kg/10kg
Push press z hantlami5kg/6kg/ok 7kg/8kg/8kg/8kg/8kg/8kg/10kg/10kg/10kg
+
spacer
+
plank 40 sec x 3, przerwa 30 sec


Podczas treningu nie zauważyłam w którym momencie i wgl jakim sposobem uderzyłam czymś w nadgarstek. Teraz mam piękną, bolesną fioletową pamiątkę po tym zdarzeniu Zanik pamięci wcale mnie nie dziwi gdyż podczas dzisiejszej walki o życie musk mi się wyłączył i nie do końca rejestrował Nawet przez chwilę wydawało mi się iż Mawashi będzie mnie musiał podźwignąć z podłogi bo sama nie wstanę Podsumuję już klasycznie : nie ma lekko

Mawashi Czy ja mam od już zaprzestać treningów rozpiskowych czy jeszcze nie? Zapomniałam dopytać


Zmieniony przez - Miodowa w dniu 2014-07-15 20:45:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 795 Wiek 57 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18368
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Wiedz, że jestem i czuwam

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
agatha Dajże spokój

Saidka Na to liczę

Fajno, że wpadacie z dobrym słowem Mogę się wam odwdzięczyć tylko miłością

______________________________________________________________________________________________________________

Nie poszłam na trening poczekam na wytyczne.Rozpiskę dodaję teraz gdyż standardowo po pracy nie będzie mi się chciało.

Jutro/ w piątek zamierzam skoczyć na badania krwi- jeśli wstanę oczywiście

Leki Euthyrox 25 1, verospiron 1, Bromergon 1/2
suplementacja: selen,adaptogeny, 2xZMA
BTW 100/50/200- w każdym posiłku zbliżona ilość węgli.
warzywa: mieszanka mrożonek


Nie mam apetytu, ale to wina pogody. Bardzo dużo piję- dziś już wypiłam 3 litry samej wody, do wieczora będzie pewnie jakieś 6


Zmieniony przez - Miodowa w dniu 2014-07-16 13:37:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Następne treningi takie:

1) Przysiad sumo ze sztangielką trzymaną między nogami
2) RDL obunóż ze sztangielkami
3) Wiosłowanie w opadzie sztangielką (jednorącz)
4) Wyciskanie sztangielek (skos/płaska)
5) Wyciskanie sztangielek (barki)
6) Uginanie na biceps z hantlami stojąc
7) Wyciskanie francuskie oburącz leżąc ze sztangielkami

Wszędzie stosujesz umiarkowane obciążenia, tak żeby na oko dać radę zrobić 12-15 powtórzeń i robisz 10.
Ćwiczenia wykonujesz w obwodach.
Zasada wykonania:
1 trening: 3 obwody
2 trening: 4
3 trening: 5
4 trening: 3
5 trening: 4
6 trening: 5

ciężary się nie zmieniają przez 6 treningów, jedynym dozwolonym sposobem zwiększania intensywności jest spowolnienie ruchu negatywnego w ćwiczeniach lub skrócenie przerw wypoczynkowych między obwodami
odpoczynki między obwodami zaczynasz od 2 minut w pierwszych 2 treningach, później skracasz wg uznania

pozwoli to na podtrzymanie wyrobionej wytrzymałości siłowej, która mi szczerze imponuje ZUCH dziewczyna! oczywiście będzie to szło w parze z wyrobionymi już wzorcami ruchowymi

mam nadzieję że jasno napisałem jak coś to wpisuj ewentualne pytania

Ps: zestaw ćwiczeń masz tak dobrany, żeby łatwo było zrobić ćwiczenia w obwodach, mam nadzieję że się uda

Zmieniony przez - Mawashi w dniu 2014-07-16 23:22:37

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
Uwaga będę pytać

3) Wiosłowanie w opadzie sztangielką (jednorącz) ---> rozumiem że nie w oparciu o ławkę?
4) Wyciskanie sztangielek (skos/płaska) ----> a tu czy skos czy płaska nie ma różnicy? Czy to ma być jako 2 oddzielne ćwiczenia?
-Ile razy w tygodniu powinnam uczynić taki oto trening? Postaram się również aby się udało zrobić w obwodach

Mawashi

pozwoli to na podtrzymanie wyrobionej wytrzymałości siłowej, która mi szczerze imponuje ZUCH dziewczyna! oczywiście będzie to szło w parze z wyrobionymi już wzorcami ruchowymi


Zawstydziłam się ja.

___________________________________________________________________________________________________________
Wypiska teraz gdyż sytuacja podobna jak wczoraj, będę dzielnie pracować do nocy , a później będę leniem

Leki Euthyrox 25 1, verospiron 1, Bromergon 1/2
suplementacja: selen,adaptogeny, 2xZMA
BTW 100/50/200- w każdym posiłku zbliżona ilość węgli.
warzywa: mieszanka mrożonek, marchewka, fasola (wliczona)


Zmieniony przez - Miodowa w dniu 2014-07-17 09:40:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Bycie leniem czasami jest bardzo trudne wbrew pozorom działaj Miodowa działaj dzielnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
3) w oparciu
4) albo albo, sama zdecyduj
3x tydz

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
Eve Lenistwo aktywne czyli takie że mogę sobie robić co chcę a nie to co ktoś mi każe lubię bardzo. Siedzenie na dvpsku nie zawsze mi wychodzi, nawet jeśli powinnam

Mawashi Dopisywałam, czy tak 2/3 razy w tygodniu byłoby ok ?


Edit: Dziękuję

Zmieniony przez - Miodowa w dniu 2014-07-17 09:56:04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Franii DT2

Następny temat

zbyt umięśnione uda

WHEY premium