SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]Miodowa/DT- pods.str13

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 73454

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
Przerwa w dostawie internetu oraz zarobienie życiem nie pozwoliły dodać wypisek, uzupełniam W weekend wpadło alko pod postacią wina.

Byłam dziś u innego endokrynologa, jakby ktoś chciał wiedzieć do kogo nie chodzić to mogę napisać Tak mnie Pan pdkvrwił, że ze stresu nie jadłam prawie cały dzień więc michy nie dodam bo wstyd i żenada. Ale wywalczyłam skierowanie na rezonans

Muszę coś wykombinować z treningiem, bo siedzenie na tyłku mi nie sprzyja, wstanę jutro rano zobaczę na co mam ochotę i to zrobię, rozpatruję: siłka, basen, truchtanie

Miski 20,21,22
1.Euthyrox 1/2, Bromergon 1/2, Wit E
2. fasolka szparagowa, buraczki, pomidory,ogórki










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
Dostałam wytyczne, kompletuję suplementację od jutra zaczynam z michą ( póki co podstawiam pod rozkład 1800kcal 120B/75T/150W, chyba że trzeba zmienić ) Dziś próbowałam herbatki i różnych takich z zaleceń

Trening miałam ściągnąć więc będzie on taki:

Wszystkie ćwiczenia 3x 15, przerwa między seriami 45 sekund, max. 1 minuta.

Dzień 1: Klatka + triceps

1. Pompki w szerokim rozstawie rąk
2. Wyciskanie hantelek leżąc na skosie
3. Rozpiętki na ławce poziomej
4. Wyciskanie sztangi wąskim chwytem
5. Prostowanie ramienia zza głowy z hantlą (stojąc)
6. Prostowanie ramion na wyciągu


Dzień 2: Plecy + biceps

1. Ściąganie drążka do klatki – ręce szeroko
2. Wiosłowanie hantlą jednorącz w oparciu o ławkę
3. Przyciąganie drążka wyciągu dolnego do brzucha (siedząc)
4. Ściąganie drążka do klatki podchwytem, ręce wąsko.
5. Uginanie ramion z hantlami (stojąc)
6. Uginanie ramienia z hantelką na modlitewniku
7. Uginanie ramion na wyciągu


Dzień 3: Nogi

1. Box przysiad z ciężarem ciała na step albo stopień
2. Prostowanie nóg na maszynie
3. Przysiad plie
4. Uginanie nóg siedząc (Twój atlas ma taką opcję?)
5. Wspięcia na palce siedząc z hantlami/sztangą
6. Wspięcia na palce stojąc na krawędzi stepu


Dzień 4: Ramiona + brzuch

1. Wyciskanie hantelek siedząc
2. Unoszenie rąk przodem (ponad głowę)
3. Unoszenie ramion bokiem stojąc
4. Odwrotne rozpiętki na maszynie
6. Brzuch: 4 ćwiczenia z filmu, 3 obwody z maks. liczbą powtórzeń

class="link" target="_blank">klik

7. Wznosy z opadu na piłce

Wszystkie ćwiczenia w tempie 2020
Dodatkowo bieganie czy rower

Dziś zrobiłam tak:



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
Ależ mam zakwasy. Uwierzcie, całkiem ciężko mi dziś wychodzi ruszanie łapami

Zrobiłam napar z ziółek ale coś spsułam bo taki obrzydliwy że się nie da, jutro zmienię proporcje I wyczuwam że w dni pracujące jak dziś będzie ciężko z wypijaniem takich ilości bo nie ma możliwości za bardzo

Miska
1. część zaleconych supli (jeszcze nie nabyłam wszystkich)
2. Ethyrox 1/2, Bromegon 1/2



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
Jestem tak zmęczona że nie mam sił nawet się uzewnętrzniać Traktuje to co się dzieje jako przygotowania do prawidłowego protokołu, muszę poczekać na pensję i dokupić resztę supli ( teraz mnie nie stać), oraz jakoś inaczej planować rozkład dnia, bo nie wyrabiam się z jedzeniem/piciem/treningami zwłaszcza jak mam dzień pracujący- póki co nie widzę wyjścia z sytuacji, muszę to przemyśleć.

Obsyfiło mnie zacnie, wydaje mi się że to też wina diety/hormonów, no ale aż tak to chyba nie miałam.

Mierzyłam się, pomiary stoją więc nie wrzucam zestawienia.

Miska
1.część supli
2.Euthyrox 1/2, Bromergon 1/2









Zmieniony przez - Miodowa w dniu 2013-07-28 23:37:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
Mam dziś mega gastro,ten upał mi nie przeszkadza, w desperacji wyżerałam już nawet musztardę ze słoiczka

Trening mnie umęczył, ale jednak nic tak nie pomaga na psychikę, za każdym razem mnie to zaskakuje



Trening


Miska
1. część zaleconych supli
2. Ethyrox 1/2, Bromegon 1/2



Zmieniony przez - Miodowa w dniu 2013-07-29 22:19:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
Wczoraj zapomniałam dopisać iż trening mi się podoba, niby jest dużo powtórzeń (nie przepadam) ale ze względu na to że jest dzielony nie ma odczucia upierdliwości, można się umęczyć, są zakwasy- chyba jest on akurat dla mnie

Miska
1. część zaleconych supli
2. Ethyrox 1/2, Bromegon 1/2


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
Ziółka działają na mnie bardzo wyciszająco, jestem dużo spokojniejsza... no chyba, że ktoś mnie niezapowiedzianie wkvrwi w ciągu dnia

Pomiary


Miska
1. część zaleconych supli
2. Ethyrox 1/2, Bromegon 1/2



Zmieniony przez - Miodowa w dniu 2013-08-01 00:20:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
Zauważam dość znaczną poprawę w samopoczuciu, nie przysypiam już tak bardzo, a przyznam że było to irytujące

Zadanie ćwiczenia do przysiadu idą mi już dużo lepiej ( nie wiem jaki powinien być progres na tym etapie ale pewnie niedługo się dowiem ), łatwiej łapię równowagę, mniej czuję biodra i kolano, więc chyba jest nieźle

Natomiast chodzę strasznie głodna, wykroczyłam dziś poza rozkład gdyż zjadłam śliwki po treningu, jak tak dalej pójdzie to zamienię się w królika gdyż zabijam głód marchewką

Trening
próbuję rozgryźć ost. dzień bo niektóre ćwiczenia nie są dla mnie jasne, ale najwyżej będą do poprawki


Miska
1.suplementacja
2. Euthyrox 1/2, Bromergon 1/2


Zmieniony przez - Miodowa w dniu 2013-08-01 22:33:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
bo głód jest zaraźliwy

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
Unknovvn Zamiast się śmiać to lepiej zacznij chować przede mną jedzenie

Nic szalonego dziś nie robiłam, mam zakwasy tyle z mojej strony

Ps. W ćwiczeniu na siłowni fajne jest to że jak nie ma w mieszkaniu wody i trzeba przynieść ją z cysterny która stoi pod blokiem, to bierzesz takie 4 baniaczki po wodzie naraz, oszczędzając sobie łażenia z góry na dół


Miska
1.suplementacja
2. Euthyrox 1/2, Bromergon 1/2



Zmieniony przez - Miodowa w dniu 2013-08-03 00:37:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Franii DT2

Następny temat

zbyt umięśnione uda

WHEY premium