SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Droga do debiutów 2014 - Przemek Górynowicz & IHS

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 272629

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892889
15.12.2013 - PULL 2



1. Podciąganie szeroko nachwyt R5 + regresy
5x0 / 5x5 / 5x10 / 5x15 / 8x7,5 / 10x0
5x0 / 5x7,5 / 5x12,5 / 5x17,5 / 9x10 / 11x0
5x0 / 5x7,5 / 5x15 / 5x20 / 9x10 / 11x0
5x0 / 5x7,5 / 5x15 / 5x22,5 / 9x12,5 / 12x0

2. Wiosło sztangą nachwyt R6 + regresy
6x50 / 6x65 / 6x75 / 9x67,5 / 12x60 (półsztanga jednorącz)
6x90 / 6x110 / 6x130 / 6x140 / 10x125 / 15x110
6x90 / 6x110 / 6x130 / 6x145 / 9x130 / 14x115
6x90 / 6x110 / 6x130 / 6x147,5 / 10x132,5 / 15x117,5

3. Ściąganie wyciągu wąski neutral R8 + regresy
8x60 / 8x70 / 8x75 / 10x67,5 / 13x60
8x60 / 8x70 / 8x77,5 / 10x70 / 13x62,5
8x60 / 8x70 / 8x80 / 10x72,5 / 14x65
8x65 / 8x75 / 8x82,5 / 10x75 / 15x65

4. Unoszenie hantli bokiem leżąć 4x12 + dropy
12x12 / 12x12 / 12x12 / 12x12 + dropy na 6kg
12x14 / 12x14 / 12x14 / 12x14 + dropy na 6kg
12x14 / 12x14 / 12x14 / 12x14 + dropy na 6kg
12x14 / 12x14 / 12x14 / 12x14 + dropy na 6kg

5. Uginanie hantlami modlitewnik/z supinacją/młotkowo 3x10/max/max
10x12 / 10x12 / 10x12
10x14 / 10x14 / 10x14
10x14 / 10x14 / 10x14
10x16 / 10x16 / 10x16

wiosło 6x147,5






Pomimo ostatnich przesranych dni, dosłownie i w przenośni trening udany Początkowo planowałem nigdzie nic nie dodawać, ale po rozgrzewce czułem się ok, więc jednak co nieco udało się dodać Drążek w ogóle poszedł lekko, może to za sprawą tego że ostatnio więcej srałem niż jadłem i pewnie ze 2kg mniej w kichach siedzi Wiosło jak widać w wersji hard, ale do wersji Antkowej jeszcze daleko Reszta delik****nie na pompeczke, i jeszcze brzuszek zrobiłem, bo nie robiłem już chyba z miesiąc



1. Płatki jęczmienne 120g + Supreme Whey 55g + mleko 250g + jabłko + wiórki 10g
TRENING
Od razu po treningu szejk - rodzynki suszone 150g + Supreme Whey 40g
2. Ryż paraboiled 125g + ryba 135g + 3 jajka + keczup 50g
3. Ryż paraboiled 125g + ryba 135g + 3 jajka + keczup 50g
4. Ryż paraboiled 140g + ryba 135g + 3 jajka + śmietana 40g
5. Twaróg 250g + wiórki 50g + słonecznik 40g

Wywaliłem węgle z ostatniego posiłku, i przerzuciłem tam część tłuszczy. Automatycznie sporo kcal na minus, ale już takie ilości żarcia mi nie wchodzą...



SUPREME WHEY: 50g do śniadania, 40g po treningu
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
to wioslo to wersja Antka idealnie techniczna wiec masz zapas jeszcze min 50kg
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892889
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 475 Napisanych postów 12579 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 288453
po co sie meczyc i sztange brac z ziemi jak masz rack przed soba :D
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892889
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 7828 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152042
bierzesz z racka, odchodzisz robisz serie i rzucasz na racka z powrotem - tak łatwiej

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35850
Nagraj nastepnym razem podciaganie Prz jak mozesz .

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52312
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892889
Ostatnio mam sporo pracy, zepsuł mi się lapek, więc z wypiskami średnio. Trenuję cały czas, ale z dietą gorzej. Od czasu tej grypy nie mogę zacząć jeść jak wcześniej - kcal idzie sporo mniej, a na ryże i makarony patrzeć już nie mogę, to jako źródło ww lecą syfy typu kaszka mleczny start czy czokoszoki z biedry
We wtorek miał być ciężki trening nóg, ale nie czułem się jeszcze na siłach, to tylko pobawiłem się na maszynach. Miałem już odpuścić ciężkie siady, ale ziomek mnie zmotywował i jutro ciśniemy razem, a ja zaatakuję jeszcze 205kg W sumie dopiero dzisiaj wszedł dobry trening. Dipsy na 55kg, Na skosie skończyłem na 5x140kg, płaska 6x140, i na zakończenie w ramach zakładu setka na maxa, gdzie wyszło 27 razy
W sobotę zrobię tu ostatni trening, potem w poniedziałek jeden u siebie, i robię tydzień roztrenowania, a potem ruszamy z redukcją



...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 7497 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 122808
Na redu już suplementacja skompletowana?

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST 50/50 - Viki - robimy forme :)

Następny temat

TEST 50/50 - Esther - Na ostatniej prostej ;-)

Shoty
Polecane artykuły