SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Droga do debiutów 2014 - Przemek Górynowicz & IHS

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 272603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17458
Kiedyś trzeba będzie Cię odwiedzić :)
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44900
czasami tak jest ze zatrudniają na siłowni na której się ćwiczy. na mojej starej też jeden gostek ćwiczył a potem zatrudnili go jako instruktora. dobre podejście pracodawcy a jeszcze lepsze jak możesz ćwiczyć w czasie pracy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 113 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 54809
Graty Przemysławie. Właśnie u mnie na siłowni jest identyczna sytuacja. Obecny instruktor na początku był klientem, a od jakichś 8 lat jest pracownikiem. Choć papierów do dziś nie zrobił chyba.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10155 Napisanych postów 30041 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610320
No to Ci sie yebało jak ślepej kurze ziarnko

ale to dobrze bo zaczyna sie układac
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892887
No udało mi się Praca jest całkiem fajna, miło jest zobaczyć że ktoś się cieszy z Twoich rad i bierze je do serca Choć czasami jest i nudno

26.11.2013 - PULL 1



1a. Ściąganie wyciągu szeroko podchwyt 4x8
12x60 / 10x65 / 8x70 / 8x75
8x70 / 8x70 / 8x70 / 8x70

1b. Wiosłowanie siedząc neutral 4x10
10x75 / 10x75 / 10x75 / 10x75
10x75 / 10x75 / 10x75 / 10x75

1c. Pullover 4x12 + dropsety
12x40 / 12x40 / 12x40 / 12x40 + dropsety na 30-tce
12x40 / 12x40 / 12x40 / 12x40 + dropsety na 30-tce

3. Podciąganie sztangi do klatki R8 + regresy
8x40 / 8x50 / 8x60 / 10x55 / 13x47,5
8x40 / 8x55 / 8x65 / 10x60 / 13x52,5

4. Unoszenie hantli bokiem 4x10
10x18 / 10x18 / 10x18
10x18 / 10x18 / 10x18 / 10x18

5. Uginanie sztangą na modlitewniku R6 + regresy
6x30 / 6x35 / 6x40 / 8x35 / 10x30
6x30 / 6x37,5 / 6x42,5 / 8x37,5 / 10x32,5

6. Uginanie sztangą stojąc R8 + regresy
8x40 / 8x45 / 8x50 / 10x45 / 13x40
8x40 / 8x47,5 / 8x52,5 / 10x47,5 / 13x42,5



Dzisiaj lekko zmodyfikowałem trening - wszystkie ćwiczenia na plecy połączyłem w gigantserię. Ciężary bez zmian, ale pompa była ogromna Przy barkach dodałem jedną serię w unoszeniu, bo za lekko dostawały. Było całkiem nieźle. Bicek z lekkim progresem, choć modlitewnik ciężko poszedł.



1. Płatki żytnie 115g + Supreme Whey 55g + mleko 250g + jabłko + wiórki 10g
TRENING
Od razu po treningu szejk - daktyle suszone 150g + Supreme Whey 40g
2. Makaron durum 140g + ryba 135g + 3 jajka + keczup 50g + słonecznik 13g
3. Makaron durum 140g + ryba 135g + 3 jajka + keczup 50g + słonecznik 13g
4. Makaron durum 155g + ryba 135g + 3 jajka + śmietana 40g
5. Płatki żytnie 155g + twaróg 250g + wiórki 40g



SUPREME WHEY: 50g do śniadania, 40g po treningu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35850
a ta rybe to jaka wcinasz? Bo zawsze w wypisce dajesz - ''ryba'' :)

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22814
Właśnie też miałem zapytać o rybe czy to mrozonka ? Pamiętam Przemka z Lo noszenie pojemników,shakera się opłaciło :P
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892887
Haha Pewnie że opłaciło Ryby teraz przeważnie te najtańsze mrożone Panga, tilapia (tak, wiem że to syf). Czasem jak jest okazja to mamusia podrzuci tych mazurskich rybek Ryby dużo lepiej mi wchodzą niz kurczak, a cena podobna, czasami nawet niższa.

27.11.2013 - PUSH 1



1. Gironda dips R5 + regresy
5x10 / 5x20 5x30 / 5x40 / 8x30 / 11x20
5x10 / 5x20 5x30 / 5x45 / 8x32,5 / 11x22,5

2. Wyciskanie sztangi skos 45* R6 + regresy
6x80 / 6x100 / 6x115 / 8x105 / 10x95
6x80 / 6x100 / 6x120 / 9x105 / 12x95

3. WL R8 + regresy
8x80 / 8x95 / 8x110 / 9x100 / 10x87,5
8x85 / 8x100 / 8x115 / 10x105 / 12x90

4a. Wyciskanie na maszynie siedząc 3x12
12x70 / 12x70 / 12x70
12x72,5 / 12x72,5 / 12x72,5

4b. Unoszenie hantli przodem siedząc 3x15
15x8 / 15x8 / 15x8
15x10 / 15x10 / 15x10

5. Francuz podchwyt/nachwyt/wąski wycisk 4x10/max/max
10x30 / 10x30 / 10x30
10x32,5 / 10x32,5 / 10x32,5 / 20x32,5



Klatka dzisiaj mega lekko poszła, wszystko z dużym zapasem. W wycisku na skosie tylko zapomniałem dodać obciążenia do regresów, ale i tak poszło kilka powtórzeń więcej, więc jakiś tam progres i tak będzie Barki i tricek dostały konkretnie, pompa świetna



1. Płatki żytnie 115g + Supreme Whey 55g + mleko 250g + jabłko + wiórki 10g
TRENING
Od razu po treningu szejk - rodzynki suszone 150g + Supreme Whey 40g
2. Makaron durum 140g + ryba 135g + 3 jajka + keczup 50g + słonecznik 13g
3. Makaron durum 140g + ryba 135g + 3 jajka + keczup 50g + słonecznik 13g
4. Makaron durum 155g + ryba 135g + 3 jajka + śmietana 40g
5. Płatki żytnie 155g + twaróg 250g + wiórki 40g



SUPREME WHEY: 50g do śniadania, 40g po treningu
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
prze choy jestes ze dzien w dzien tyle czystego zarcia dajesz rade jesc :D
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22814
a jak liczysz btw z takich ryb? bo spora część to glazura ważysz po rozmrożeniu czy odejmujesz po prostu % glazury od ryby?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST 50/50 - Viki - robimy forme :)

Następny temat

TEST 50/50 - Esther - Na ostatniej prostej ;-)

electro
Polecane artykuły