===> 1Polska.pl
...
Dobrze jest, nie gadaj

Kapitan Wodka - Pol-Czlowiek, Pol-Litra
http://www.sfd.pl/Kapitan_Wodka__Pol_czlowiek,_pol_litra-t913097.html
...
Bardzo dobrze, tak trzymaj.
Moj dziennik treningowy zapraszam:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_slawod1/one.more.rep_foto:_1,3,6,10,15,21,35,_49_-t908086.html
...
Dzięki Chłopaki za opinnie, dzisiaj zjem sobię krokiety i naleśniki z serem, a za to jutro będzie dużo mniej węgli by się zrekompensowac jakoś. Myslę już o planie na mase, ale nic zupełnie mi sie nie klei. No i zamówiłem własnie białeczko hi-teca by w końcu spróbowac czegoś o normalnym smaku z normalna rozpuszczalnościa bez pienienia się.
Kto robi przerwy, ten traci nerwy
...
Dobra robote trzeba chwalic. Masowka powinna wyjsc supcio, jest dobry podklad. Ja zakupilem bialko firmy Lowickie i cenowo i smakowo jest w miare.
Moj dziennik treningowy zapraszam:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_slawod1/one.more.rep_foto:_1,3,6,10,15,21,35,_49_-t908086.html
...
Ja to chyba będę kupował już tylko z tych lepszych, albo z przeciętnych białek. Za długo piłem różne ostrovie czy sfd, skłąd może w miare dobry ale pije się na siłe, no i rozpuszcalnosc o kant dvpy obić.
Dzisiaj możliwe, że było ok. 2600-2800 kcal, sporo wegli wyszło, fatu tak nawet w miare. Było tak:
1. owsianka z żurawiną pestkami dyni i rodzynkami + białko
2. krokiety z kapusta i grzybami i trochę keczupu 3 sztuki
3. 2 nalesniki z białym serem i z polewą z jogurtu nat. z cynamonem i kakaem
4. białko
5. tatar wołowy(200g)zostaje z jajkiem i jeszcze trochę warzyw musze zjeść bo dzisiaj nie było niczego.
Zalać sie nie zaleje ani nic, wszystko smakowało w pyte, ale jakoś psychika mi na tym ucierpiała, ostatnio czysto jadłem z 2 tygodnie chyba i dzisiaj dopiero pozwoliłem sobię na co nie co i strasznie źle się z tym czuje.
Zmieniony przez - SZTYWNY91 w dniu 2013-09-11 20:08:16
Dzisiaj możliwe, że było ok. 2600-2800 kcal, sporo wegli wyszło, fatu tak nawet w miare. Było tak:
1. owsianka z żurawiną pestkami dyni i rodzynkami + białko
2. krokiety z kapusta i grzybami i trochę keczupu 3 sztuki
3. 2 nalesniki z białym serem i z polewą z jogurtu nat. z cynamonem i kakaem
4. białko
5. tatar wołowy(200g)zostaje z jajkiem i jeszcze trochę warzyw musze zjeść bo dzisiaj nie było niczego.
Zalać sie nie zaleje ani nic, wszystko smakowało w pyte, ale jakoś psychika mi na tym ucierpiała, ostatnio czysto jadłem z 2 tygodnie chyba i dzisiaj dopiero pozwoliłem sobię na co nie co i strasznie źle się z tym czuje.
Zmieniony przez - SZTYWNY91 w dniu 2013-09-11 20:08:16
Kto robi przerwy, ten traci nerwy
...
Dobrze jest, tylko .. nóg nie ma imo :)
Co do tego nieliczone jedzenia to jakbym czytała o swoich odczuciach czasem :) Niby wszystko zayebongo a w głowie nie bardzo, aczkolwiek tłumaczę sobie to tak, że wszystko jest dla ludzi i nie ma co popadać w skrajności. :)
Co do tego nieliczone jedzenia to jakbym czytała o swoich odczuciach czasem :) Niby wszystko zayebongo a w głowie nie bardzo, aczkolwiek tłumaczę sobie to tak, że wszystko jest dla ludzi i nie ma co popadać w skrajności. :)
it's funny how day by day, nothing changes. but when you look back, everything is different.
...
Tatar z Sokołowa :D ? A bialko Hi-teca to dobry wybor , sam mialem :)
===> 1Polska.pl
...
niemamjuzpomyslow - hehe mi się własnie wydaję, że nogi są ok a reszta do pupy
U mnie to jest tak, że jem ćwiczę i poza tym właściwie nic szczególnego nie robie, taki mam tryb życia i jest mi z nim w miarę dobrze. Dla wszystkich wokół mnie( a w śród najbliższych nikt nie ćwiczy) to co robię jest dziwne i wg. nich popadam w paranoje, że wszystko co robię sprowadzam do jednego.
norbi - beefmaster
akurat w lidlu byłem i były na promocji(chyba) 6zł za 200gr. do tego dijon, trochę oliwy, ogóreczki cebulka fioletowa, cebulka taka mała smieszna piprz i pietruszka 
U mnie to jest tak, że jem ćwiczę i poza tym właściwie nic szczególnego nie robie, taki mam tryb życia i jest mi z nim w miarę dobrze. Dla wszystkich wokół mnie( a w śród najbliższych nikt nie ćwiczy) to co robię jest dziwne i wg. nich popadam w paranoje, że wszystko co robię sprowadzam do jednego. norbi - beefmaster
akurat w lidlu byłem i były na promocji(chyba) 6zł za 200gr. do tego dijon, trochę oliwy, ogóreczki cebulka fioletowa, cebulka taka mała smieszna piprz i pietruszka 
Kto robi przerwy, ten traci nerwy
...
Sztywny, nie mnie oceniać. :) wyraziłam tylko swoją opinię na pierwszy rzut oka. I nie jest do dupy. Teraz tylko jeść i rosnąć :)
Ja miałam w domu na początku też problem z tym, że wszyscy krzywo patrzyli, ale to mija - przynajmniej u mnie :) Aczkolwiek ciężko czasem jak wszyscy zajadają coś a ja 5934892 dzień z rzędu ta sama gadka - ale robisz to dla siebie. ;)
I serio podziwiam każdego kto je danie tatarskie - raz w życiu jadłam i NEVER AGAIN :)
Ja miałam w domu na początku też problem z tym, że wszyscy krzywo patrzyli, ale to mija - przynajmniej u mnie :) Aczkolwiek ciężko czasem jak wszyscy zajadają coś a ja 5934892 dzień z rzędu ta sama gadka - ale robisz to dla siebie. ;)
I serio podziwiam każdego kto je danie tatarskie - raz w życiu jadłam i NEVER AGAIN :)
it's funny how day by day, nothing changes. but when you look back, everything is different.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Trening do poprawy. Proszę o pomoc.
- 1
- 2
- ...
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
- 41
- 42
- 43
- 44
- 45
- 46
- 47
- 48
- 49
- 50
- 51
- 52
- 53
- 54
- 55
- 56
- 57
- 58
- 59
- 60
- 61
- 62
- 63
- 64
- 65
- 66
- 67
- 68
- 69
- 70
- 71
- 72
- 73
- 74
- 75
- 76
- 77
- 78
- 79
- 80
- 81
- 82
- 83
- 84
- 85
- 86
- 87
- 88
- 89
- 90
- 91
- 92
- 93
- 94
- 95
- 96
- 97
- 98
- 99
- 100
- 101
- 102
- 103
- 104
- 105
- 106
- 107
- 108
- 109
- 110
- 111
- 112
- 113
- 114
- 115
- 116
- 117
- 118
- 119
- 120
- 121
- 122
- 123
- 124
- 125
- 126
- 127
- 128
- 129
- 130
- 131
- 132
- 133
- ...
- 134