SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

SZTYWNY91/Forma is coming (92)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144998

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35850
oby tak dalej ;)

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 4465 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84866
Dobrze jest, nie gadaj
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 174 Napisanych postów 2241 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 140603
Bardzo dobrze, tak trzymaj.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 47591
Dzięki Chłopaki za opinnie, dzisiaj zjem sobię krokiety i naleśniki z serem, a za to jutro będzie dużo mniej węgli by się zrekompensowac jakoś. Myslę już o planie na mase, ale nic zupełnie mi sie nie klei. No i zamówiłem własnie białeczko hi-teca by w końcu spróbowac czegoś o normalnym smaku z normalna rozpuszczalnościa bez pienienia się.

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 174 Napisanych postów 2241 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 140603
Dobra robote trzeba chwalic. Masowka powinna wyjsc supcio, jest dobry podklad. Ja zakupilem bialko firmy Lowickie i cenowo i smakowo jest w miare.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 47591
Ja to chyba będę kupował już tylko z tych lepszych, albo z przeciętnych białek. Za długo piłem różne ostrovie czy sfd, skłąd może w miare dobry ale pije się na siłe, no i rozpuszcalnosc o kant dvpy obić.
Dzisiaj możliwe, że było ok. 2600-2800 kcal, sporo wegli wyszło, fatu tak nawet w miare. Było tak:
1. owsianka z żurawiną pestkami dyni i rodzynkami + białko
2. krokiety z kapusta i grzybami i trochę keczupu 3 sztuki
3. 2 nalesniki z białym serem i z polewą z jogurtu nat. z cynamonem i kakaem
4. białko
5. tatar wołowy(200g)zostaje z jajkiem i jeszcze trochę warzyw musze zjeść bo dzisiaj nie było niczego.

Zalać sie nie zaleje ani nic, wszystko smakowało w pyte, ale jakoś psychika mi na tym ucierpiała, ostatnio czysto jadłem z 2 tygodnie chyba i dzisiaj dopiero pozwoliłem sobię na co nie co i strasznie źle się z tym czuje.

Zmieniony przez - SZTYWNY91 w dniu 2013-09-11 20:08:16

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1038 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12240
Dobrze jest, tylko .. nóg nie ma imo :)

Co do tego nieliczone jedzenia to jakbym czytała o swoich odczuciach czasem :) Niby wszystko zayebongo a w głowie nie bardzo, aczkolwiek tłumaczę sobie to tak, że wszystko jest dla ludzi i nie ma co popadać w skrajności. :)

it's funny how day by day, nothing changes. but when you look back, everything is different.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35850
Tatar z Sokołowa :D ? A bialko Hi-teca to dobry wybor , sam mialem :)

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 47591
niemamjuzpomyslow - hehe mi się własnie wydaję, że nogi są ok a reszta do pupy U mnie to jest tak, że jem ćwiczę i poza tym właściwie nic szczególnego nie robie, taki mam tryb życia i jest mi z nim w miarę dobrze. Dla wszystkich wokół mnie( a w śród najbliższych nikt nie ćwiczy) to co robię jest dziwne i wg. nich popadam w paranoje, że wszystko co robię sprowadzam do jednego.
norbi - beefmaster akurat w lidlu byłem i były na promocji(chyba) 6zł za 200gr. do tego dijon, trochę oliwy, ogóreczki cebulka fioletowa, cebulka taka mała smieszna piprz i pietruszka

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1038 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12240
Sztywny, nie mnie oceniać. :) wyraziłam tylko swoją opinię na pierwszy rzut oka. I nie jest do dupy. Teraz tylko jeść i rosnąć :)
Ja miałam w domu na początku też problem z tym, że wszyscy krzywo patrzyli, ale to mija - przynajmniej u mnie :) Aczkolwiek ciężko czasem jak wszyscy zajadają coś a ja 5934892 dzień z rzędu ta sama gadka - ale robisz to dla siebie. ;)
I serio podziwiam każdego kto je danie tatarskie - raz w życiu jadłam i NEVER AGAIN :)

it's funny how day by day, nothing changes. but when you look back, everything is different.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Trening do poprawy. Proszę o pomoc.

Następny temat

Może i bardzo tego chcemy, lecz z grupy i tak nie wyjdziemy /// SPAM TDP !!

electro
Polecane artykuły