Ilość wyświetleń tematu: 238280

...
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Jest zgoda lekarzy. Abidal wraca do gry

Jeszcze w środę kibice FC Barcelony ronili krokodyle łzy po porażce swojego zespołu w Mediolanie, a już w czwartek otrzymali coś, co na pewno osłodziło im nieco troski. Zielone światło na powrót na boisko dostał bowiem Eric Abidal.

Doświadczony Francuz przez wiele miesięcy walczył o powrót do zawodowego futbolu po przeszczepie wątroby jakiemu musiał się podać w kwietniu ubiegłego roku. W grudniu Abidal rozpoczął treningi z pierwszym zespołem, jednak data jego powrotu na boisko wciąż pozostawała zagadką.

Ostatecznie lekarze pozwolili Francuzowi wrócić do gry, co oznacza, że Tito Vilanova będzie mógł skorzystać z jego usług jeszcze w tym sezonie.

Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Szacuny 149 Napisanych postów 17474 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196562
Jutro Sevilla więc mam nadzieje że na ten mecz i Deportivo zostaną wystawieni rezerwowi,z tego z względu że praktycznie gramy ciągle tą samą 11 (z kosmetycznymi zmianami) co za tym idzie chłopaki imo są przemęczeni (pisałem już o tym po meczu z Valencią) i może tu jest pies pogrzebany,że tak wolno i imo mało kreatywnie gramy (ciągle środkiem...)w ostatnich meczach.W meczu z Getafe gdzie grali głównie rezerwowi gra dużo lepiej wyglądała, co też potwierdza ilość zdobytych bramek(6). Między czasie 2x Real na który dał bym oczywiście najmocniejszy skład z przesunięciem Andresa do pomocy a na skrzydło Villa/Tello.Liczę też na te symboliczne kilka min. dla Abiego(oczywiście jeżeli wynik na to będzie pozwalał). Oraz Ci którzy nie pamiętają a już pogrzebali Barce (w tym nie którzy jej fani,co dla mnie jest nie do pomyślenia...) warto przypomnieć że Milan w tamtym sezonie wygrał 4-0 u siebie z Arsenalem a na Emirates poległ 3-0,więc skoro Kanonierzy dali radę władować im tyle bramek to i my możemy.Remontada es posible !

Mój skład na te 2 mecze;

Valdes
Montoya-Masche-Bartra-Adriano
Cesc-Song-Thiago
Rafinha-Villa-Tello

Wayne Rooney (Man United): "Ronaldo or Messi? I think Messi's incredible. I think he's the best ever, so I'd have to say Messi"

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2013-02-22 18:21:05

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
Tak tylko ze Milan jechał do Londynu juz pewny awansu, aby dograc 90min i do domu.
A tu bedzie inaczej, wiedzą ze muszą spiąc poslady bo moment slabosci Barka moze wykorzystać.
Mój scenariusz jest prosty, bramka na 1-0 w pierwszej połowie i napjerdalac caly czas w drugiej.
Ale znajac zycie bedzie klepanie probowanie, i obudzą sie z reką w nocniku w 75 min jak juz bedzie po zawodach lub tez, obstawiam
1 połowa 0-0, w drugiej, 65min 1-0, nakorwianie, i 85 min kontra/błąd obrony i 1-1 i adios amigos
Duze znaczenie bedzie mecz z Realem, jezeli zagrają dobrze i przejdą, mozemy być w gazie i na pełnej p***zie zagrac, gdy odpadniemy z RM, morale spadną w dół i pozostanie dogranie ligi

.

...
To był prosty przykład że Milan jest wstanie rozpieprzyć nie taką zaliczkę,każdy mecz jest inny równie dobrze może być odwrotnie i to my zagramy fantastycznie a oni piach,dlatego trzeba wierzyć w awans.Dobrze że zawodnicy,zarząd i znaczna większość wierzy w remontade,bo gdyby było inaczej to Rosell już by mógł pisać do uefy o walkowera dla Milanu bo po chvj grać,skoro wszystko wiadomo?. Chłopaki mieli by wolne polecieli by na zakupy czy coś,zawsze to przyjemniejsze od stresowania się i biegania za kawałkiem szmaty w ziąb... .Nie będą wróżył przebiegu spotkania,bo i po co,mam nadzieje że unikną ewentualnego błędu jak z Chelsea gdzie prowadziliśmy 2;0 i zamiast uspokoić, zagrać defensywniej,cisnęliśmy na maxa i w końcówce 1 połowy Ramires nas skarcił.A trzeba było dograć na luzie tą połowę a The Blues by się z czasem musiało coraz bardziej odkrywać a grali w 10... .

"Maraton" z Realem będzie bardzo ważny i to chyba wszyscy wiedzą.Z tym że porażka nie koniecznie musi "zabić" którąś z ekip,ba paradoksalnie może wywołać sportową złość,podrażnić ambicie i chęć udowodnienia czegoś sobie jak i innym.Ale jak wiadomo ilu ludzi tyle będzie reakcji na dane zjawisko.W mojej opinii zeszło roczna porażka z Królewskimi jakoś znacząco się nie przełożyła się na postawę w rewanżu z Londyńczykami,bo jak wiadomo polegliśmy przez własne głupie błędy, a gra zwłaszcza w 1 połowie była b.dobra.Gdybyśmy mieli podcięte skrzydła przez porażkę z Madrytem,to zagrali byśmy mniej więcej tak jak z Milanem czyli flegmatycznie i kompletnie bez polotu,a z tego co pamiętam to tak nie graliśmy...

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2013-02-23 01:42:26

...
BPL-G Fizjoterapeuta
jak na moje Barca musi sie nastawic na 4 bramki jesli chce awanasowac, scenariusz meczu moze byc rozny moze byc szybkie 1-0 i pozniej szukanie 2 bramki czy 2-0 i dogrywka a rownie dobrze Milan moze z jednej kontry pierwszy ustrzelic raczej watpliwe jest zeby nie strzelil bramki tym bardziej ze Barca w obronie fenomenalna nie jest a w dodatku bedzie musiala cisnac
...
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Przynajmniej z tym meczem TVP dobrze trafiło.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Tw Pique: "How did it snow in Barcelona! Eager to get to the Camp Nou and hit Cesc in the face with a snowball! Moc moc!"

))

Barcelona line-up (official): Valdes - Alves Pique Mascherano Montoya - Thiago Song Iniesta - Alexis Messi Villa

Bench Barcelona: Pinto, Bartra, Alba, Busquets, Xavi, Pedro, Tello

Sevilla line-up (official): Beto - Coke Fazio Botia Navarro - Maduro Rakitic Medel - Navas Baba Manu

Puyol, Abidal, Dos Santos, and Cesc don't make the final match squad and will watch the game from the stands