SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Lucyferka / Odleszczam się :D / foto. str 29, 33, 64, 67, 76, 83, 86,89

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 178850

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
nie rpzejmuj sie, ja na wakacjach robilem przewaznie 2x dziennie i tez zapyerdalalem na maxa, jakos negatywnie sie to nie odbilo :D
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 7828 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152042
Kvrwa gdzieś mi umknął Twój dziennik, a pamiętam, że ładnie napyerdalałaś teraz już będą powiadomki, więc jest git.

PS: Gdzie jakieś aktualne foteczki ?

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 113 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220582
cześć Arni :D
plecy str 123, przód str 114
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 7828 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152042
O kvrwa spora jesteś widać progres, pamiętam dawniejsze foty to np. nogi miałaś słabe, a teraz widzę, że nabrały. Klatka też ładnie poszła, plecy to nie trzeba nic pisać, bo sama wiesz jak jest

Co na klatę robiłaś, że tak poprawiłaś tą partię, bo ja mam chuyową ?

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 174402
Antos098
no właśnie...
a aero powinno być robione w trybie konwersacyjnym, mało hardcorowo


Dlaczego aero powinni się robić tak na pół gwizdka, a nie tak konkretniej? Nie mówię tyle ile fabryka dała, ale tak jak napisała Lucy - "żwawo"?

Zmieniony przez - kalikstat w dniu 2012-12-03 19:40:10
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 7828 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152042
Chyba chodzi o to, że gdy tętno utrzymujesz na odpowiednim poziomie to najwięcej fatu leci i mięśnie nie są tak narażone na katabolizm. Ale możliwe, że coś pyerdole

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
no ale na dobrą sprawę to zawsze się mówiło, że interwały intensywniejsze i efektywniejsze w spalaniu fat-u są
może chodzi o poziom kortyzolu?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 113 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220582
ja nie wiem, też jestem ciekawa :D


Arnold, no coś tam się poprawiło :D
szły głównie dipsy, hantle skos dodatni i rozpiętki
dipsy robiłam przeważnie z jak największym ciężarem wykonanie średnie, ostatnio dopiero zwracam bardziej uwage na to
hantle na skosie starałam się robić tak, że przez 2-3 treningi szły z małym/średnim ciężarem, wolnym negatywem (3-4s) i z b. dobrym czuciem
i kolejne 2-3 nap*****lałam ciężaru i miałam gdzieś tempo, czucie, ale mimo tego zawsze dobra pompa na cycach była
rozpiętki to wiadomo

______________________________________________________

Plecki

1. Drążek szer. barków
5x + 3xN x1,25kg / 3,5x + 5xN x2,5kg / 2x + 6xN x4kg / prawie 2x + 6xN x5kg / 1x + 5xN x5kg + 8xN xCC

2. Wiosło podchwyt
8x37,5kg / 8x40kg / 8x42,4kg / 8x45kg / 12x35kg

3. Półsztanga
12x22,5kg / 12x22,5kg / 12x25kg / 10x27,5kg / 9x27,5kg + 7x22,5kg

4. Wiosło na podstawkach nachwyt
10x30kg / 10x32,5kg / 10x32,5kg / 10x35kg

5. Szrugs ze sztangą
20x37,5kg / 20x40kg / 20x42,5kg / 20x45kg

+ 15 aero

_____________________________________________
Dobry trening, troche pozmieniałam kolejność
Drążek jak zawsze spoko wszedł, podciąganie do oczu/czoła
We wiośle podchwytem chciałam zacząć od 32,5kg ale poszło tak, że nawet nie poczułam więc potraktowałam jako serie rozgrzewkową , przy 45kg było troche bujania tułowiem ale bez wybijania nogami, może jak nawale tego ciężaru to poprawie te grubość, dobrze weszło
półsztanga i wiosło nachwyt też fajnie, czułam jakby mi miało plecy rozerwać
prostowników nie odczuwałam mocno, dopiero zaczęły dawać wyraźnie o sobie znać w 2-3 serii wiosła nachwytem
Szrugs ok

Zmieniony przez - Lucyferka w dniu 2012-12-03 22:31:04
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 14 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48650
Inga ale masz piękne te plecy poprawa w ciągu pół roku niesamowita
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 14 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51337
Ty, Mała - a ile ty teraz ważysz ?

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w planie na piec dni w tygodniu na wszystkie partie miesni

Następny temat

Plan treningowy do oceny

electro
Polecane artykuły