SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lucyferka / Odleszczam się :D / foto. str 29, 33, 64, 67, 76, 83, 86,89

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 161468

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez wczoraj i przedwczoraj poledwiczki wpyerdalalem zayebiste są :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
szczególnie z grilla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja robie na patelni z rozmarynem,czosnekiem,sosem sojowym,pieprz,sol,oliwa i tak sie marynuje 2-3h imo najlepsze mieso jakie mam w diecie raz na jkis czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
zostało jeszcze troszke w lodówce to jutro przetestuje, dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 352 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16345
Jesteśmy prawie w tym samym wieku i powiem Ci, że wielki szacun. Kobito jesteś mocna.
Swoją drogą polędwica I klasa:PP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Rozyebałaś system ! Widziałem u mnie chłopaczków na siłce co wiosłowali jednorącz 15tkami albo 18tkami a i tu na forum się kilku takich znajdzie ... Zayebiście, oby tak dalej Lucyferko !

pzdr.

Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2012-07-02 23:41:20

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
bacowski, dzięki, staram się



arnold, a jak z techniką?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
IMO wiosełko ładnie robisz. Dość dobra amplituda ruchu, rozciągasz najszersze. Nie widzę jak pracują łopatki, ale jeśli pamiętasz o tym i wykonujesz retrakcję łopatek to jest git. Najważniejsze żebyś solidnie czuła plecy, jak się dobrze pompują to jest ok. A no - jedno mi się przypomniało. To chyba mały detal, ale gibiesz się jakoś podczas serii, nie wiem na chuy może sobie pomagasz w ten sposób. Następnym razem postaraj się trzymać pozycję stabilnie.

Wymachy już wcześniej komentowałem chyba. Ale w tym filmiku co teraz wstawiłaś też nie jest źle. Wciąż jednak odnoszę wrażenie, że masz za mały kąt w łokciach (nie wiem czy to wina filmiku, czy faktycznie tak robisz). Jeśli tak robisz, to spróbuj następnym razem bardziej rozwarty kąt w łokciach mieć - może być nieco trudniej, ale jest możliwość, że jeszcze mocniej poczujesz boczne aktony barków.

pzdr.

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
No plecy ładnie mi pompuje, o retrakcji czasami zapominam. Fakt troche mną gibie i troche sobie tym pomagam ale no troche jednak już na ten hantel nałożyłam więc może mną troszeczke poszarpać

Co do wymachów, kąt faktycznie nie jest duży, barki swoje dostawały ale nie było tak, "że ręki unieść do góry nie mogłam". Postaram się zwiększyć, pewnie poleci on kosztem powtórzeń ale kij z tym

Dziękuję

Zmieniony przez - Lucyferka w dniu 2012-07-03 00:15:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21746
Właśnie wpadłam żeby sprawdzić czy żyjesz, bo w takie upały na strychu masz pewnie ze 40*C . Nie mogę się doczekać podsumowania !. Pozdrawiam!

http://www.sfd.pl/Monia.W.B/dziennik/Podsumowanie_str._38-t843554-s52.html

Walk like you have three men walking behind you.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w planie na piec dni w tygodniu na wszystkie partie miesni

Następny temat

Plan treningowy do oceny

WHEY premium