SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

dieta Montignac

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 539128

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Madad, co do herbaty to ja też piję tylko liściastą, parzoną w porcelanowym czajniczku... a pu-erh truskawkowa ma w sobie kawałki suszonych owoców, nie ma tam sztucznych aromatów, kupuje ją na stoisku herbaty świata. Uwielbiam też zieloną z kwiatem brzoskwini:)
Kurcze, nie mogę się uwolnić od słodkiego smaku! W tamtym tygodniu jadłam suszone morele, przestałam je więc kupować żeby nie wcinać takich ilości. To teraz przerzuciłam się na czekoladę i do kawy (bezkofeinowej) zawsze wcinam kilka kosteczek... nie chcę jej jeść, bo chyba lesze efekty będą jak ją odstawię, ale jakoś mi nie wychodzi...
Wymyśliłam sobie świetną pastę na śniadanie białkowo-tłuszczowe...
ogórek zielony i rzodkiewka pokrojone w drobną kostkę, do tego tuńczyk z puszki w sosie własnym i serek ostrovia jogurtowy (ok.60-70g) wszysystko dokładnie wymieszać i jest pycha:) Mam wielką słabość do tego serka...
pozdrowionka
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 228 Wiek 48 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 4509
hello dziewczynki!!!!!!
dwano mnie tu nie było ale to dlatego, że mam nawał pracy i nie mam czasu dosłownie na nic.marzę o jakimś miłym popołudniu sam na sam z sfd....
przez owo zabieganie nie mam czasu na normalne posiłki.
dzisiaj śnił mi się całą noc snickers!
pozdrawiam
asia



"hoy me he burlado de la tristeza/hoy me he librado de tu recuerdo/ya no te extrano...ya estoy curado/anestesiado/ya me he olvidado de ti..."
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
hi:) witam all hehe dawno mnie tu nie bylo:P
babka jak efekty? hehe
mam pytanko: czy jak wkroje do owsianki rano banana, to owsianka ze wzgledu na duza ilosc blonnika zredukuje wurzut insuliny?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 559
Taefka!
Co znaczy,ze tesknisz za jabłkami? nie mozesz ich jeść, czy chodzi o to ze teraz są juz mało soczyste. Na Montim jabłka są baaardzo zalecane! ja uwielbiam zlote delicje - w takich 3 kg worach. pycha.
pzdr
Bea
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 559
Ktoś wspominał,że jada czekolade 99% kakao. Mozliwe to? Jesli tak, to co to za czekolada i czy jest dobra? Ja znalazlam 85% i myślałam, że to jest max.
Bea
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
jest taka czekolada 99 % lindt ale jak na moją studencką kieszeń to za droga
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra dziewczyny skoro nie możecie mi pomóc w sprawie tej nieszczęsnej nutelli o która pytałam parę stron wcześniej to przynajmniej poradżcie mi w sprawie mojej zupy.Otóż kupiłam dzisiaj trochę warzyw zielona kalarepa por, pieczarki, pietruszke i ugotowałam z nich zupe pod koniec gotowania dodałam troche makaronu ktory zawsze jem ,jest to makaron ze zboża twardego ma brązowy kolor(więc chyba może być)problem w tym że zawsze gotuje go na półtwardo ok. 4 min.dzisiaj dodałam go do tej zupy jak już wspominałam pod koniec gotowania ,gotował się ok 2 min.i zdjełam zupe z ognia no ale niestety nim zupa wystygła makaron zrobił się mięki no i mam problem jeść albo nie, czy ktoś z was wie jakie ig może mieć taki makaron i czy taka zupa jest zgodna z montim

Magda
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 228 Wiek 48 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 4509
witam ponownie,
Magda ten twój makaron to spagetti, tak? bo ja nie wiem o jaki makaron chodzi....
Agnesss, jak żyjesz??? co teraz stosujesz? jesteś na optymalnej? u mnie po powrocie z tłuszczowej do montiego wszystko wróciło do normy. zmniejszają mi się obwody. a dzisiaj zrobiłam sobie po tym snie o snickersie dzień wolny od diety i zjadłam do tej pory tak:snickersa, 3 princessy, precla, 2 bułki z jabłkiem, 2 zwykłe bułki z masłem i mięsem i...i to chyba wszystko trochę pojechałam....ale no wiecie...hm...ta....
aaaaa, Magdaaa nutella i inne takie pomimo niskiego ig odpadają bo zawierają cukier.
ganiu, jak tam sytuacja z wieczornym podjadaniem? już troszkę lepiej?
pozdrawiam


"hoy me he burlado de la tristeza/hoy me he librado de tu recuerdo/ya no te extrano...ya estoy curado/anestesiado/ya me he olvidado de ti..."
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
no nie wiem jak z tą nutellą, bo w koncu czekolada z 70% kakao też zawiera cukier!!!
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
upiekłam chlebek, trochę za twardy mi wyszedł, ale i tak poachnie wyśmienicie, tylko strasznie się kruszy przy krojeniu.poczekam do śniadanka i wtedy spróbuję już w większej ilości.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

CZY JESTEŚCIE ZAINTERESOWANE??

Następny temat

Białko przed treningiem??

electro
Polecane artykuły