SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mariolka08/dziennik treningowy

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58803

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Jak alkohol to wino
jedyny alkohol, który mi akurat nie podchodzi

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3057
jedyny alkohol, który mi akurat nie podchodzi

mnie zawsze najgorzej piwo wchodziło, strasznie mnie przez nie puszyło i jakoś tak ogółem było źle.
tak czytam z ukrycia, bo własne urodziny mi się zbliżają i zastanawiam się, co z tym zrobić.

mariolka - ładna sylwetka :) na kaca zjedz sobie jakiś owoc lub łyżeczkę miodu, fruktoza szybciej rozkłada alkohol.


Zmieniony przez - icotynato w dniu 2011-04-16 09:20:57

http://www.sfd.pl/icotynato_/_w_poszukiwaniu_straconego_metabolizmu,_redukcja_;_-t712830.html

"Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
dziękuję za odpowiedzi

wino?? bardzo lubię wino ale.....
tu się szykuje wódkowa impreza a ja mam z winem przyjść? a za kołnierz raczej nie wylewałam nigdy

Zmieniony przez - mariolka08 w dniu 2011-04-16 10:16:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
na kaca dobry jest upsarin albo zwykła vit. C w dawkach uderzeniowych tylko nie jak masz okres, bo Cie krew zaleje

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
no i po imprezie...komentarz tylko taki...wczoraj przespałam 19 godzin.
wit C świetna..
ale dziś zregenerowana, trening zrobiony
dziś zaczęłam 3 serie po 10powtórzeń

1. Rozpiętki ze sztangielkami na ławce poziomej 8kg
2. Wyciskanie sztangielek leżąc na ławce skośnej 8kg
3. Przyciąganie drążka wyciągu górnego do klatki nachwytem 30kg,30kg, 35kg
4. Unoszenie bokiem w górę sztangielek 6kg, 6, 8
6. Uginanie ramion ze sztangielkami (naprzemienne) 8kg
7. Prostowanie ramion na wyciągu 12kg
8. Prostowanie nóg siedząc 50kg, 50, 55
9. Uginanie nóg siedząc 35kg, 40kg
10. Przywodziciele na ginekologu 45kg, 45, 50kg
11. Odwodziciele j.w. 55kg,55,60x7
12. Wspiecia na palce siedząc 40kg

ta 8 ciągle mi ciężko idzie....ale walcze z nią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
jak robisz 10 powtórzeń, to większym ciężarem, nie ma że boli

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
tak myślałam..
tylko za bardzo nie wiem jak to ugryźć - wszystkie 3 serie? czy 2 tak jak mogę a 3cia z większym na dobicie?
bo tak szczerze mówiąc na nogi jakoś dam radę ale na ręce nie ma 9kg. kolejna sztangielka to 10kg więc zrobię może kilka. do 10ciu nie dojdzie

muszę chyba rękawiczki kupić bo czasami sie boję, że sztangielki wyślizgną mi się na buzie...oooo a tego bym nie chciała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
hmm... najlepiej, jakbyś co serię zwiększała ciężar ale może być na początek tak, jak sugerujesz
bez rękawiczek sie nie da ćwiczyć imo wczoraj zapomniałam wziąć i dziś mam już bolące odciski

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
mój dzisiejszy trening wyglądał tak:

instruktor na siłowni stał nade mną przez pół mojego treningu i mówił "zostaw te 8mki...to jest dla ciebie za dużo, będziesz miała wielkie ręce i klate...powinnaś ćwiczyć 4kami...itd itd". ciągle mnie obserwował i się podśmiewał, że go nie słucham.
już nie brałam tych 10tek bo głupio mi było
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

icotynato / w poszukiwaniu straconego metabolizmu, redukcja ;)

Następny temat

Właściwe odżywianie, ćwiczenia miesiączkowanie

WHEY premium