SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mariolka08/dziennik treningowy

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58798

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
spoko luz, każdy kiedyś zaczynał, pytaj

trening: jedziesz obwód po 10-15 powtórzeń i potem druga seria to samo. Z tym że staraj się w drugiej serii robić większym ciężarem, niż w pierwszej.

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
Czytałam post Izy o kobiecych kształtach. Chodzi tylko o to, że przy bieganiu odczuwam ból w kolanie (chondromalacja). Przy rowerze tak nie mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
a orbitrek?
nie no, jak Cie boli, to nie ma sensu zmieniać. Przyjdzie Ania albo Magdalena, to wypowiedzą sie na temat kolan

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
na orbitreku jest dobrze, nie boli mnie tylko jakoś nie mogę się przekonać do niego. Ćwiczę na nim czasami ale jak za karę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
jutro wystartuję z treningiem. chce także zrezygnować z hormonów (biorę 6 czy 7 lat), może nauczę się nie pić kawy:) czas na rewolucję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
mówiłam Ci coś na temat edycji postów...

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
wiemale za bardzo nie wiem po co i o co chodziprzepraszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
no chodzi o to, żebyś nie pisała kilku postów pod sobą, tylko edytowała ostatni, jak chcesz coś dopisać
masz od tego ten ołówek na nagłówku każdego posta.

i rozumiem, że wieczorem wstawiasz spowiedź z miski i z treningu oraz wrażenia?

aaaa, i wymyśl sobie jakiś fajny tytuł dziennika, to Ci zmienie

Zmieniony przez - Lady M w dniu 2011-03-15 13:41:21

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
czas na spowiedź






trochę rozwalony dzień dziś miałam, bo późno wstałam

edytuję

co do treningu:
1.Unoszenie nóg do pionu w leżeniu na plecach-(brzuch), 20x, 20x
2.Prostowanie nóg na maszynie w siadzie-(czworogłowe ud), 15x60kg, 15x70kg
3.Uginanie nóg w leżeniu przodem na maszynie-(dwugłowe ud), nie mamy maszyny do leżenia tylko siedząca pozycja 15x25kg, 15x30kg
4.Wyciskanie sztangielek w leżeniu na skośnej ławce-(klatka), zrobiłam wyciskanie sztangi w leżeniu 15x10kg, 15x15kg
5.Unoszenie sztangielek bokiem w górę w staniu-(naramienne), 15x3kg, 15x4kg
6.Wyciskanie sztangi zza karku w siadzie-(naramienne), 15x5kg, 15x8,
7.Podciąganie drążka wyciągu do klatki w siadzie-(najszersze grzbietu), 15x25kg, 15x25kg
8.Martwy ciąg na prostych nogach sztangą położoną na podwyższeniu-(proste grzbietu), 15x15kg, 15x20kg
9.Naprzemianstronne uginanie ramion ze sztangielkami w siadzie na skośnej ławce-(bicepsy), 15x5kg, 15x5kg
10.Pompki na poręczach-(tricepsy), 15x, 15x
11.Uginanie i prostowanie nadgarstków ze sztangą w siadzie-(przedramiona), 15x5kg, 15x8kg
12.Wspięcia na palce z obciążeniem na barkach-(łydki) 15x20kg, 15x20kg

zrobiłam 2 obwody. zajęło mi to godzinę z rozgrzewka i streczem. niby się nie zmęczyłam ale trzęsą mi się mięśnie.

co do ćwiczenia 3 Uginanie nóg na maszynie w pozycji siedzącej-(dwugłowe ud), jestem trochę niepewna z kolanem. czuje dyskomfort. czy mogłabym zastąpić to ćwiczenie jakimś innym?

trening mi się podobał. Dla początkujących rewelacja

tytuł dziennika??



...chyba będą zakwasy




Zmieniony przez - mariolka08 w dniu 2011-03-15 20:43:23
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

icotynato / w poszukiwaniu straconego metabolizmu, redukcja ;)

Następny temat

Właściwe odżywianie, ćwiczenia miesiączkowanie

WHEY premium