SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mariolka08/dziennik treningowy

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58787

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nic? gumy nie zulas? jakies nowe ziola tabletki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
mama kupiła mi Contracid (pantoprazol), osłonowe niby do anty potrzeba
i zaczęłam brać glukozaminę 1000mg
gumy? taaak, żułam ostatnio. W ogóle gumy odstawiłam ale w ostatni weekend się troche nażułam racja. tak gdzieś 2 paczki drażetek miętowych przez 3dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
zujac gume stymulujesz wydzielanie sokow zoladkowych, nic nie jesz a soki leca, to moze podraznic tych wrazliwszych no i nie mowiac o lykaniu powietrza
A tak nawiasem mowiac to nie slyszalam by do anty trzeba bylo oslonowe tabletki brac, co oslaniasz? watobe? bez sensu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
no niby tak.ja ogólnie nie przepadam za tabletkami więc wywalam

a co do mojego problemu to rozumiem, że warzywa tylko do 2 razy dziennie w postaci soku. jajko jedno na dwie porcje?
zauważyłam, że dolegliwości przechodzą jak wypiję np lampkę czerwonego wina. dlaczego tak?

Zmieniony przez - mariolka08 w dniu 2011-05-08 15:33:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
serio po winie przechodza czy tak ci sie wydaje? mala ilosc mocnego alko pomaga w trawieniu to jest wiadome
A wiesz, spróbuj swedish bitters sobie kupic a jak nie znajdziesz to gorzkie krople czy takiego typu nalwkę alkoholowa i pare kropli do posiłków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
już kilka razy zauważyłam, że mała dawka alkoholu pomaga, ale jak zjem coś to znów to samo

dziś zrobiłam sok z warzyw i chyba lepiej się czuję, nie przeszło ale lżej

poszukam jutro swedish bitters

kurcze zawsze tak miałam przed okresem, ale nie non stop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
przed okresem hormony powoduja ze ze nasze jelita staja sie wrazliwsze, czesto mamy rowniez rozwolnienie
fakt ze jezeli to sie w tym stopniu zaczelo prrzy tabsach anty to moze miec to zwiazek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
dzięki obliques

będę próbować wszystkiego co poradziłaś. nie pozostaje mi nic innego. jest to dla mnie nurtujący problem i jestem gotowa wyrzec się wszystkiego co konieczne i próbować wszystkiego co możliwe

tabletek nie odstawię.za dużo cierpienia.okres znaczyło niestety albo mega dawki ketonalu albo pogotowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
rozumiem, próbuj na ile mozesz
moze jak diete sobie ustalisz bedzie kiedys lepiej

Zmieniony przez - obliques w dniu 2011-05-08 19:24:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

icotynato / w poszukiwaniu straconego metabolizmu, redukcja ;)

Następny temat

Właściwe odżywianie, ćwiczenia miesiączkowanie

WHEY premium