SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mariolka08/dziennik treningowy

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
dzień dobry (mam nadzieję,że będzie dobry bo idę na rozmowę w sprawie pracy)

muszę przyznać, że lekkie zakwasy są, ale tylko w miejscach, których nie ćwiczyłam, czyli dwugłowe uda, plecy i ramiona.

muszę też przyznać, że wstałam wypoczęta jak nigdy, pomimo tego, że późno poszłam spać. Kawa z rana....czuję, że jej nie potrzebuję (teraz)

Treningi będę robić co drugi dzień. Mogłabym dodać do tego trening mięśni brzucha?np w dni, w które nie mam treningu siłowego? jakiś pomysł?
sposobem domowym zakładałam ciężarki na nogi (po 1,2kg) i robiłam wznosy nóg do pionu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
a wypiska z treningu to gdzie?
powodzenia na rozmowie

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Podaj jeszcze pomiary przed jedzeniem mierz się zawsze rano na czczo.
Wypiska na 1000kcal?? Jesz tak codziennie?

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
LadyM wypiska z treningu na stronie 3:) nie zapomnialam, wyspowiadałam się ze wszystkiego:)

4nn mam nadzieję, że chodzi o pomiar raz w tyg rano na czczo??
1000kcal było wczoraj. mam takie rozbite dni, bo na razie nie mam pracy, późno
wstaję (dziś poszło mi całkiem nieźle, może się uda z pracą), a poza tym jestem przed wspaniałymi dniami jakie kobieta ma zaszczyt przejść każdego miesiąca(:()i ogólnie wtedy mi się jeść nie chce. czuję się jak balonik

chyba dopadają mnie zakwasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
dzisiejsze jedzonko

zapomniałam edytowac

Zmieniony przez - mariolka08 w dniu 2011-03-16 18:12:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
To Twój BMR a gdzie reszta kaloryczności?
Masz bardzo mało tłuszczu w diecie, dorzuć tłustsze mięso, ryby, oliwę. Ile warzyw dziennie jesz?

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
LadyM wypiska z treningu na stronie 3:)

nie, to jest plan treningu
nie napisałaś, jakim ciężarem jakie ćwiczenia robiłaś wczoraj

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
4nn nie daję rady z 1800kcal. wczoraj przyznam już nie wcisnęłam twarogu i orzechów. brzuch miałam jak balon. dobić oliwą, orzechami? Czy są jakieś ograniczenia zawartości tłuszczu jeżeli chodzi o mięso?
Warzywa jem do wszystkich posiłków prócz śniadania.
tak w ogóle od 2tyg męczy mnie zgaga. Pierwszy raz w życiu i jak wprowadziłam więcej węglowodanów to i zaparcia
mam nadzieję, że wszystko się ureguluje



LadyM napisałam ile powtórzeń i z jakimi ciężarami
coś jeszcze muszę dopisać?

Dziś trening..a mnie nadal wszystko boli..

sprawozdanie wieczorem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
aaaa bo edytowałaś
przepraszam, jak to mi dziś klient powiedział jak mu wytknęłam oczywistość: "grunt to nie być ślepym"

prostowanie nóg 70kg - szacun
wyślij powiadomke do wrong, żeby zajrzała i wypowiedziała sie co do tego ćwczenia

trening zaliczam, za miske musze Cie niestety zyebać nie jesteś na ana boot camp, tylko na forum sportowym, tu sie nie głodzimy ja potrafie zjeść paczke migdałów na raz, w Twoim przypadku byłaby to 1/3 dziennego zapotrzebowania

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
LadyM uwierz mi że robię wszystko co w mojej mocy:)może powoli, powoli się przestawię na większe ilości.dziś już dobiłam do 1700kcal ale miska i sprawozdanie z treningu później:)

Idę treningen machen. dziś w warunkach domowych
Nóżki taak silne (kolano jak na razie nie boli), gorzej z mięśniami brzucha i rąk. tzn z brzuchem czuje, że duzo mogę ale w ogóle tego nie widać z zewnątrz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

icotynato / w poszukiwaniu straconego metabolizmu, redukcja ;)

Następny temat

Właściwe odżywianie, ćwiczenia miesiączkowanie

WHEY premium