SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mariolka08/dziennik treningowy

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58802

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Jestem

Z chondro to jest tak- jak przy jakims cwiczeniu boli to sie go nie robi lub rewiduje technike.

Bieznia jest ryzykowna, lepiej nie, ale orbitrek - super. Sprobuj bardzo intensywnego programu na orbim, gwarantuje Ci, ze albo spadniesz z niego po albo sie wyrzygasz.

Rowerek (w sensie aero) tez daje rade. Stepper (jakby) jest be.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
dzięki Wrong
zawsze tylko od lekarzy słyszałam, że nie można ćwiczyć, a nie co można a ewentualnie czego nie można robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Ha, no widzisz, ja slyszlam, ze mam cwiczyc, zignorowalam to i szybko trafilam na sale operacyjna.

Cwiczyc MUSISZ, koniecznie wzmacniac miesnie czworoglowe, posladkowe, pasmo biodrowo-piszczelowe. Jak nie to czeka Cie moj los, chuyowy los- po operacji nie moge biegac, nie moge grac w tenisa, ledwo chodze po schodach.

Odpowiednio wystraszona?

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173

fakt,że po groźbach lekarzy przestałam ćwiczyć, ale to chyba było najgorsze co mogłam zrobić, bo tylko tyle, że zaczęłam trząść się jak galareta a kolano bolało jeszcze bardziej. Później bardzo ciężko mi było,jest nadrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Dokladnie mialam to samo, przeplatane z rehabilitacja, po ktorej czulam sie lepiej, wiec przestawalam trenowac

W zeszlym roku,po operacji zaczynalam z bardzo niskimi obciazeniami np. poplprzysiad z 20kg, martwy ciag z 40kg, a w miare wzmacniania sie stawow i odbudowy miesnia dokladalam co nieco. Choc nogi nadal slabe sa jak skurvysyn, no ale przynajmniej miesien konkretny jest i bol jest ciagle ten sam, nie pogarsza sie.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
oo madafaka:/
czyli ból i tak będzie, a kwestia tylko, żeby się nie pogorszyło?

muszę wymyśleć nazwę dziennika


mariolka08/redukcja fatu..let`s start

ken bi?

Zmieniony przez - mariolka08 w dniu 2011-03-15 23:45:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
szczerze- nie wiem, ale raczej tak. rozmawialam kiedys z bardzo dobrym chirurgiem i on mi powiedzial, ze w przypadku mojej wady postawy tak naprawde nie ma opcji operacji (nie posluchalam jak widac), a tak naprawde to moge tylko chorobe powstrzymac poprzez cwiczenie do konca zycia.

jest jeszcze opcja przeszczepu chrzastki i endoproteza, to ostatnie oczywiscie ekstremalne, ale ja wierze w postep medycyny i takie tam.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
taki lajf.

zbierz sie w sobie i przypilnuj cwiczen na nogi, bedzie dobrze.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
dzięki
nie ma to jak pogadać z kimś doświadczonym
trzymam kciuki za Twoje kolana
niech moc będzie z Tobą:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

icotynato / w poszukiwaniu straconego metabolizmu, redukcja ;)

Następny temat

Właściwe odżywianie, ćwiczenia miesiączkowanie

WHEY premium