SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciężarki na nogi - warto?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20562

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 271
Warto kupić takie ciężarki na nogi w celu "wyrobienia" sobie nóg? Ile takie kosztują (nie potrafiłem znaleźć na allegro) i czy warto?

" The deadliest weapon in the world is Marine and his rifle " [ Full Metal Jacket ]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
zalezy co chcesz tym osiagnac
jesli chcesz kopac z ciezarkami to odradzam bo moze nastapic przedprost kolana tak samo w przypadku biegania alternatywa dla tego rozwiazania jest przy pokaniu zamocowanie gdzies gumy czy sprezyn zalozenie tego na noge i kopanie efekt taki sam a nie ciegnie ci nogi dalej powodujac nienaturalne zginanie w druga strone kolana a jesli chcesz biegac z tym to lepiej kupic ciezarki mocowane na pasie

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 271
Nie no chodzi mi o to, że powiedzmy chciałbym iść na KB i ogólnie chcę sobie wzmocnić nogi...

" The deadliest weapon in the world is Marine and his rifle " [ Full Metal Jacket ]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 159 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2102
Sam kiedys nosilem ciezarki na nogach. Ale tylko w nich chodzilem lub na skakance skakalem. Do biegania nie poleca a do kopania tym bardziej. Jak napisal KOSA KK latwo sobie zalatwic kolana wiec niewarto ryzykowac.

****SFD FIGHT CLUB****

Wole umrzec stojac niz zyc na kolanach

SESJA = system eliminacji studentów jeszcze aktywnych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 271
Chodzi mi o to żeby w nich chodzić i trochę wyrobić sobie nogi przed KB... bo z tym to raczej kiepsko jest. To jak, warto? I jaki jest orientacyjny koszt? (albo jak to się fachowo nazywa, bo nie znalazłem nic na allegro)

" The deadliest weapon in the world is Marine and his rifle " [ Full Metal Jacket ]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
szuminos moja rada jest taka
odpusc sobie ciezarki bo mozesz przez przypadek sobie zrobic krzywde a nogi na kicku sobie wyrobisz
a jak chcesz bardzo to zrobic to sa lepsze spodoby bieganie jazda na rowerze przysiady takie bardzien naturalne choc tez obciazajace stawy ale nie ma rozy bez kolcow

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5678 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65565
nie warto
dzięki takim ciężarkom łatwo sobie rozwalić kolana, nogi możesz wzmacniać przez normalny trening na kicku a jeśli i to ci mało to dodaj trening nóg na siłowni

Ból jest najlepszym instruktorem tylko nikt nie chce zostać jego uczniem!
================================================
Wejdź - http://www.pajacyk.pl
_-=<<--SFD-FIGHT-CLUB-->>=-_
__--__GRUBAS Z UDERZANYCH__--__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 271
Ok, dzięki tak zrobię

" The deadliest weapon in the world is Marine and his rifle " [ Full Metal Jacket ]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86831
J.w. -> kwas. Nie warto. A na siłowni też NIE RÓB pełnych wyprostów np. na maszynie! Kolana się sypią i wolno regenerują.

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 174 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 606
1. Nie kupuj! Nie warto, naprawdę nie warto jeżeli chcesz w tym kopać.
2. Jesli chcesz wzmocnić siłę kopnięcia to kop na worku. Nie osłabi Ci to dynamiki i nie zniszczy kolan. Wręcz przeciwnie, podniesiesz sobie siłę i szybkość...

"jesli chcesz biegac z tym to lepiej kupic ciezarki mocowane na pasie"
...nom, obywatele arabscy np. dla lepszego efektu przypinają ładunki wybuchowe! : P Ciężko im z tym biegać, ale w momencie walki niszczą już za pierwszym strzałem...*

*oczywiście żartuję sobie. Ale nie wiem czy to takie dobre, bo kolana sa dosyć obiążone. Musiał byś mieć naprawdę dobre obuwie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 12875 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 63603
żadnych ciężarków w początkowym etapie szkolenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skakanka -Najlepsza pora -kiedy regeneracja i rozciąganie?

Następny temat

Kolczyki

WHEY premium