SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolczyki

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8397

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32
Właśnie nie dawno dziewczyna podsunęła mi pomysł, żebym zrobił sobie kolczyk na brwi. Spodobało mi sie tylko nie jestem pewien czy to bedzie przychylne mojemu trenowaniu. Trenuje juz 7lat judo i chcialem sie dowiedziec czy mozna ten kolczyk sobie ściągnąc na czas treningu?? Dla dodatkowej informacji to ten kolczyk to kuleczki!! Dzięki

Ruszaj Się i Myśl;
Wygrywaj i Przegrywaj;
Jak Potrafisz Się
Bić, Szybki Boks
W pół dystansie!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Mi się czasem zdarzy zapomnieć o kolczyku, ale jak tylko poczuję,że tam jest to go wyciągam, wolę nie kusić losu. Choć bywały i takie treningi, że dopiero po treningu zauważałam, że zapomniałam zdjąć kolec. Dużo zależy od typu,zwykłe kulki w pępku akurat AŻ TAK nie przeszkadzają.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
mozna zdjac jak kazdy inny ...chyba

moim zdaniem to bardzo niepraktyczne bedziesz sie na kazdym treningu bawil w zdejmowanie i zakladanie az ci sie jakis syf wpaprze(na sali masz kupe zarazkow podczas walk ktos ci przejedzie po tym miejscu i mozesz cos zalapac i i tyle z zabawy bedziesz mial

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
nie można kolczyka samemu zdejmować- zdejmiesz raz, juz go ponownie nie załozysz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 658 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5836
Soulreaver - można. Moja żona ma jeden w wardze, drugi w języku i bez problemu je wyjmuje i wkłada.

ISENGRIM&CATRIONA - ŚWIĘCI Z WROCŁAWIA

Pas służy do podtrzymywania spodni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
ale my rozmawiamy o kolczyku w brwi- jak go wyjmiesz to juz go spowrotem nie włozysz bez specjalnego przyżądu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 166 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2955
zgadza sie. z wargi, jezyka, nosa, sutka,ucha pepka wyjmie sie bez problemu i zalozy tez. (wiem z autopsji) w przypadku brwi kanal przeklucia moze sie skrzywic, przesunac - cholernie trudno jest samemu wlozyc kolca (to tez z autopsji), a jak sie bedziesz meczyl podraznisz kanal i miejsce przeklucia bedzie sie paprac-generalnie odradzam. jak chcesz miec kolca, ktory by nie przeszkadzal w treningach to polecam jezyk. kolec mozesz nosic plastikowy albo z ptfe, a ile radosci np przy całowaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32
Aha. Dzięki. No więc chyba tak zrobie ;). Przekonałes mnie przyjemnością całowania :D Pozdrawiam :)

Ruszaj Się i Myśl;
Wygrywaj i Przegrywaj;
Jak Potrafisz Się
Bić, Szybki Boks
W pół dystansie!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6


Witam ;) ja mam kolczyk w brwi juz prawie rok i wyjmowała bardzo często. Fakt, że raz miałam taką sytuację, że wyjęłam parwie na cały dzień(była u fryzjerki i później zapomniałam nałożyc). Wtedy miała troche rpoblemów bo krew troszkę leciała i brew napuchła ale to tylko jednorazowo. Teraz gdy wyciągam jeden od razu wkładam drugi i jest git. ;) Jak najbardziej polem kolczyki w brwi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Wybaczamy, że odkopałaś temat z 2005

Trenujesz chwytane z tym kolczykiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6
Wiem, że odkopałam ale przeciez tematy obowiążują cały czas więc zainteresowany nie będzie musiał zakładac nowego tematu a dostanie aktualne info ? :PP nie no skucha wiem <skruszony> db bw ;) tak trenuję- walki z bratem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Generalnie jesteś nowa i napisałaś coś konstruktywnego, więc spoko Na przyszłość wiesz na co patrzeć

Odnośnie tematu i kolczyków, niestety się nie mogę wypowiedzieć, bo nie posiadam. Jest u nas w klubie jedna dziewczyna, która ma nad ustami kolczyk i go ściąga na czas treningu, ale jak to się ma z dermatologicznego punktu widzenia przy treningu na macie? Nie wiem...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciężarki na nogi - warto?

Następny temat

Trening silowy przy kicku

WHEY premium