SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

barano90 / przygotowania PP NAC jesień 2013

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 221870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13726 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126180
Jasne, że wystartuj. Z każdym startem większe doświadczenie, mniejsza trema, a przecież forma będzie na pewno bdb, więc może się uda namieszać trochę. Kibicuję cały czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Jak masz chęci to startuj jak najbardziej, kulturystyka to trochę inny sport niż reszta dyscyplin, w najlepszym okresie będziesz dopiero za 10 lat, takto tu wygląda, kiedy my osiągamy w najlepszy okres to w innych sportach idą na emeryturę.
Jak na ten wiek jest bardzo dobrze, a tym bardziej jak na ten okres, najmniejszy nie będziesz i masz okazje być najbardziej dociętym tym możesz sporo zapunktować i zawodników nawet o 10kg wyprzedzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki forum wystartowałem w juniorach bo sam w siebie nie wierzyłem to i teraz wystartuje z najlepszymi, dzięki za motywacje a im bliżej listopada tym bardziej się ona przyda, lece na cięzki trening nóg, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
ja cały czas śledzę Barano Twoje poczynania i również trzymam kciuki szkoda tylko, że tak mało rozpisek z diety/treningów

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1503 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42355
a jak wystartowales barano w juniorach ktore miejsce było ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
i może masz jeszcze jakies wskazówki dla początkujących którzy też tak nie dokońca wierzą w swoją forme jak ty na początku przygody ze startami

Zmieniony przez - KabaSss w dniu 2013-08-17 05:00:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
arnold69
ja cały czas śledzę Barano Twoje poczynania i również trzymam kciuki szkoda tylko, że tak mało rozpisek z diety/treningów


postaram sie dieta jest praktycznie bez zmian co pisałem wczesniej jutro mam dzień wolny opisze to jakoś lepiej jak to wyglada na teraz



BombelWks
a jak wystartowales barano w juniorach ktore miejsce było ?


3 miejsce które mnie usatysfakcjonowało



KabaSss
i może masz jeszcze jakies wskazówki dla początkujących którzy też tak nie dokońca wierzą w swoją forme jak ty na początku przygody ze startami


teraz jak na to patrze to na pierszy start lepiej mieć kogoś kto cię poprowadzi, obejrzy i poprostu zaufać mu i trzymać się tego, samemu mozna błądzić, zgłupieć i rzucić wszystko, ja pytałem sie o wszystko kogo tylko mogłem o dziwo dużo osób pomagało ze swiata kulturystyki nawet pod względem SAA. Trzeba się wziąć w garść i leciec ustalonym planem nie kombinować i nie słuchać osób typu "łoo ale schudłeś" czy coś w tym stylu od kolegi z piwem pod monopolem

Zmieniony przez - barano90 w dniu 2013-08-17 11:44:05

Zmieniony przez - barano90 w dniu 2013-08-17 11:44:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
ziki2000
Bold caly rok to chyba sie nie poleca bo wplywa na krwinki czy tam gestosc krwii ...juz nie pamietam ale wiem ze nie poleca sie brac az tak dlugo jak rok czasu...


dlatego regularnie spuszzasz krew...
baran tez raczej bede, jak mnie dopuszcza - stane z Wami %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1503 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42355
masz barano fotke jak w juniorach startowales wtedy ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sporo fotek jest na stronie MD z zawodów

bling czemu by cię mieli nie dopuścić startując z normalnymi zdrowymi to dla większości to już wygrałeś stając na scenie

co do diety teraz to BWT wygląda tak

kcal 4176,50 B:354,52 W:384,34 T:131,19
tak wyliczają kalkulatory, ogólnie ja fatu z piersi czy ryzu nie wliczam do bilansu ale kalkulatory tak pokazują, co do posiłków

1. posiłek
płatki owsiane 100gr
piers z kurczaka 250gr
jabłko 100gr
olej lniany/tran 10gr

2. posiłek
płatki owsiane 100gr
piers z kurczaka 250gr
jabłko 100gr
olej ryżowy/olej z ps winogron 10gr

3. posiłek
ryz basmati 100gr
piersi z kurczaka 250gr
olej ryzowy/olej z pst winogron 10gr

4. posiłek
owsianka 100gr
odżywka EGG pro 60gr

5. posiłek taki jak 3

6. posiłek
5 całych jaj + 20gr egg pro

sporo kcal ale jestem jeszcze jak by na jakościowej masie, forma się poprawia, następnie utne troche tłuszcze WW zostawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem - nie wiem co robić

Następny temat

Rozbicie HCG

WHEY premium