SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

barano90 / przygotowania PP NAC jesień 2013

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 221704

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Hubert dlaczego zatem jesteśmy w stanie zejść do bardzo niskiego poziomu BF bez strat w tkance mięśniowej a dopiero jak w organizmie pozostaje kilka % tłuszczu, organizm zaczyna rozkładać tk. mięśniową?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Jak to zmierzyłeś że bez strat?
Są straty, ale stosowanie SAA sporo tu zmienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Powołał bym się na urządzenia na których robiłem pomiary, niestety sam im nie za bardzo ufam, więc staram się przełożyć to jedynie na swoją logikę.

Ok, może jakieś starty są, ale nadal nie współmierne do ilości tłuszczu, który przepalamy.
SAA pomagają, ale nie wierzę osobiście w ich wielką magię i robienie z nich świętego grala jak niektórzy twierdzący, że dawki> gen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
łatwo to sprawdzić na sobie zawsze po ostrej redukcji wchodząc "szybko" na masę wpadają kg odrazu i to w nadmiarze po miesiącu dwóch zazwyczaj jest już większa waga niż zaczynałem redukcje. Teraz chce to zrobic inaczej coś w stylu popularnej Reverse Diet powolne dostarczanie kcal nie wychodząc po za bilans który będzie stopniowo zwiększany. Mitem też jest stwierdzenie ze po zawodach mozna jesc wszystko bo i tak mamy rozkręcony metabolizm i nie przytyjemy... prawda taka ze te dni to jesteśmy totalnymi flakami i kazdy nadmiar organizm bedzie chciał zmagazynować... więc teraz po redu jakies 6tyg po prostu bede zwiększał kcal powoli a każdego cheata starał sie wliczać w bilans póki metabolizm nie wróci na poprawny tor.

A co do palenie mięcha to ja wierze, że można stracić mięcho nawet na gramach saa dlatego nie wierze tez w diety typu IF czy tego typu podobne. Deficyt kcal mam nisko ale np po siłowym nie wchodze o samym bcaa na 45min cardio. Tylko pije 50gr hydrolizatu + 50gr carbo i dopiero kręce fat się pali ekspresem a ja zawsze się dziwiłem jak ktos moze pic carbo na redukcji i to przed aerobami


podobne mam zdanie o BCAA glutaminie i innych antykatabolikach KIT!

10gr białka dostarczone z hydro czu izolatu lepiej zabezpieczy mięcho niz 10gr bcaa ale to moje zdanie i nie trace pieniędzy na bcaa i tego typu podobne



Zmieniony przez - barano90 w dniu 2014-03-29 06:18:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 412 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4897
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 299 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17100
Jasne, ze w teorii najlatwiej i najkorzystniej dla organizmu byloby pozbyc sie w pierwszej kolejnosci kilkanascie razy bardziej kosztownego pod wzgledem potrzeb kalorycznych miesa, niz fatu. Dlaczego tak to nie wyglada? SAA - wiadoma sprawa. Kosmiczne ilosci bialka, jesli porownac do Kowalskiego - sprobujmy przejsc na okolice 1g/kg, a sprawa mocno sie odwroci i zobaczymy co poleci szybciej. Na koniec TRENING - nasze cialo nie moze przeciez zredukowac tkanki, ktora jest mu niezbedna. Organizm nie odbiera treningu jako: ”musze trzymac mieso, za 3 tygodnie zawody!”, tylko jako prace, ktorej bez tych miesni moze nie podolac, wiec w przeciwienstwie do fatu musi ja w jak najwiekszym stopniu utrzymac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
dokladnie z tym treningiem jw. zreszta byly robione badania na vlcd. grupa nawet na takim deficycie kcal ale z treningiem nie stracila miesa a grupa kręcąca samo aero bez silowego owszem. trening tez jest ratunkiem w takim razie i trzyma miecho w ryzach na redukcji, bo jak juz wspomniano po prostu organizm widzi ze tk miesniowa jest mu potrzebna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 970 Napisanych postów 19332 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158940
Barano oczywiście ze masz racje ze jedzenie czego popadnie po zawodach jest bez sensu ponieważ nasz organizm po każdej redukcji tylko czeka na takie wlasnie zarcie niezdrowe czy w dużych ilościach i automatycznie zaczyna to odkładac z obawy przed...kolejną glodówka bo tym nasza redukcji jest dla naszego organizmu..nie ma tutaj dużej filozofii :)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Troche dzisiejszych fot i pompa na grilu









Zmieniony przez - barano90 w dniu 2014-03-30 23:05:26




Zmieniony przez - barano90 w dniu 2014-03-30 23:05:47




Zmieniony przez - barano90 w dniu 2014-03-30 23:06:15




Zmieniony przez - barano90 w dniu 2014-03-30 23:06:41

Zmieniony przez - barano90 w dniu 2014-03-30 23:07:15




Zmieniony przez - barano90 w dniu 2014-03-30 23:08:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Forma fajna, te same ,slaskie, kapcie mi kupila tesciowa kiedys lol
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem - nie wiem co robić

Następny temat

Rozbicie HCG

WHEY premium