SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

barano90 / przygotowania PP NAC jesień 2013

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 221000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
a ja masło albo olej kokosowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Stosuje stack przedtreningowy 15g bcaa+30ml mct i po treningu replay. Bdb się sprawdza.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jak w swieta barano?;D ja juz sie boje swiat jak zaczne jesc. wigila to dieta jedynie ciasto bo nie lubie ryb ani nic innego ale pierwszy drugi dzien swiat bedzie ciezko np u mnie... ale nalezalo Ci sie zeby podjesc odpoczac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pojem w święta może walne ketoze pare dni przed i będzie ładowanie w wigilije ale w większości to pojem żarcia typu kapucha śledzie ryby nie ciagnie mnie coś na słodkie teraz w ogóle

dziś w nocy wstawałem z 3 razy sie odlać poda poschodziła widocznie już
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 587 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9932
a idz pan w ch... z tym obżarstwem :P Ja teraz na boldzie po prostu się nie mogę opanować. 6 posiłki dziennie i glodny chodze. Konczy się tym ze na wieczor dopycham się platkami albo batonami białkowymi, lub lodami jogurtowymi. Po kracie już prawie sladu nie ma, chyba po masowce będę musial tej ketozy sprobowac :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
waga -5kg do 89kg czyli tylko 5-6kg róznicy od wagi startowej także luz nie przytyło sie dużo, brakowało mi tłuszczy w diecie zdecydowanie i wyregulowania cukru po tych skokach, krata wyszła kable na udach brzuchu są jutro dodaje do tego około 100gr węgli do śńiadnia 100gr pumpernikla a po treningu 100gr ryzu i tak co dzień az dojde do takiej optymalnej dla siebie ilosci fatu i węgli zeby masować spokojnie bo na low facie to k***icy szło dostać wogole jakiś dziwny chodziłem jak by w lekkiej depresji sam nie wiedziałem co robić, na ketozie o dziwno samopoczucie dużo lepsze na cardio siły nie było bo słabo mi było ale po odrazu lepiej. Nie polecam na low facie leciec długo tym bardziej na masie bo człoweik głupieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Postanowiłem nie marnować czasu i tak na moście mięsa nie dołoże a tylko forme bym zj**ał bo ja nie jestem w stanie jesc po 3,5kcal czyli okolice zapotrzebowania więc wrzuciłem suste 750tygodniowo + slin czekam na npp i tez dorzuće w przyszłym tygodniu powinnem mieć więc odrazu wrzuce.

suste dałem z Dose z braku pmp skłoniłem się na tą z dose bo leżały mi dwie szt w domu.

jak tylko dojdzie npp w planach 100mg e2d skromnie i co 2 tyg o 50mg up

slin:
-10iu humulinu r do sniadania
-10iu humulinu r do posiłku przed treningowego (fajnie bo szczyt wypada odrazu na po treningu)
-10iu novorapidu po treningu przed szejkiem
-10iu humulinu r do 2 posiłku po treningu

otworzę może nowy temat i wszystko opiszę z dietą ale bedzie to na pewno dużo jedzenia
4tyg leciałem fbw z lekką intensywnością, objętością, wczoraj dałem pierwszy trening dzielony typowy split i dziś czuję się jak bym wczoraj był pierwszy raz na siłowni połamany powinien byc progres konkretny

i co najważniejsze pojem bez p******enia ze forme zepsuję... po 150gr produktu węglowodanowego + owoce + carbo po treningu tak z 800ww w dni ze slinem poleci do posiłków z ryżem po 5gr lnianego do owsianych juz nie będe dawał

do tego myśle nad t3 z 50ug i

i am machine

Zmieniony przez - barano90 w dniu 2013-12-15 10:18:48

Zmieniony przez - barano90 w dniu 2013-12-15 10:20:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 412 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4897
Susta + npp Dose - stack dokładnie jak u mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
susta dose + npp pmp tyle ze na npp jeszcze nie wszedłem bo czekam tak jak i na sus pmp, testy raczej każda firma ma działające ale npp z pmp bardzo dobrze wspominam więc tu nie będe kombinował

no i dojdzie jeszcze master 50mg e2d bo zostały dwie butle po zawodach

Zmieniony przez - barano90 w dniu 2013-12-15 10:31:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
bedzie ciekawie

MASA MASA MASA

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem - nie wiem co robić

Następny temat

Rozbicie HCG

WHEY premium