SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

barano90 / przygotowania PP NAC jesień 2013

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 221817

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Pij normalnie do samego piątku, w sobote tylko utnij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 299 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17100
dariusz189
Dobrze zrozumiałem, że dwa tygodnie przed sugerujesz odstawić tren? Dlaczego?

Zmieniony przez - 4fit w dniu 2013-10-09 01:04:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tren daje super seperacje mięśnia ale też trzyma wode może to dziwnie ale tak jest, tez sie dziwiłem jak to pierwszy raz kiedys słyszałem ale stosują tak własnie ze odkładają na ostatni tydzień i daję więcej mastera/wina bardziej suchym można wyjść

ten ost tydzien po zejsciu z trena obawiał bym się tylko dni przed łądowaniem czyli jak bede wypłukiwał glikogen bo ciężko będzie trenowac w te dni po zejsciu z trena pewnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 299 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17100
A domyślam się, że po tych przygodach z wątrobą odpuszczasz antka? Bo pamiętam coś wspominałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
antek przed zawodami to dla mnie czarna magia woel nie ryzykować zrobie jak Darek pisze

co do wątroby to ide ją zbadać w poniedziałek wrzuce wyniki

po tej profilaktyce czuje dużą poprawę więc chyba nawet polepsza się wyniki nawet przy tylu oralach co teraz lece, zobaczymy

Zmieniony przez - barano90 w dniu 2013-10-09 15:47:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziś miałem kryzys po treningu barków + cardio prawie zemdlałem ledwo co doszedłem do auta, od chyba 10dni nie miałem wolnego od treningu siłowego + 30min cardio po siłowym co dziennie wypłukany już ładnie, t3 też dodatkowo czesze, spać nie moge za bardzo po nocach wstaje wypoczęty po 3godzinach i nie wiem co robić jutro pasuje z wszystkim leże cały dzień nawet cardio nie robię, jeden dzień regeneracji.

Zamówiłem sobie melatonine rok temu dużo pomogła w spaniu na bombie

Zmieniony przez - barano90 w dniu 2013-10-09 21:02:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290568
też miałem ogromny problem ze spaniem jak byłem mega wymęczony, niby powinienem padać i iść spać a kładłem się i usnąć nie mogłem, ratowałem się imovane (zopiklon), inaczej mogłem nie spać kilka dni z rzędu.
powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 443 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7193
ewentualnie zolpidem (nasen), ale wyrwanie z zolpidemowego snu skutkuje potężnym bólem głowy, więc używać z głową ;).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29661 Napisanych postów 63036 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902969
mialem to samo ze snem na koniec redukcji.spanie po 2 h i koniec a cale dnie na mega obrotach.nie wiem czy to od sporej dawki stymulantow czy z przemeczenia czy hormony pofiksowaly z braku tluszczu w diecie.
co do zaslabniecia... krecilo sie w glowie? uczucie glodu?brak sil jak by ktos odcial zasilanie?moze hipka zlapala.na redukcji u mnie dosc czesta sytuacja jak krecilem aero po silowym albo kilka godzin po posilku.mimo wegli w diecie cukier czasem spadal do 50.dodam ze z insa nigdy sie nie bawilem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
dodaj mertformine na redukcji nastepnym razem to ładnie ci rozłoży cukier i nie bedzie żadnych skoków
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem - nie wiem co robić

Następny temat

Rozbicie HCG

WHEY premium