SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

barano90 / przygotowania PP NAC jesień 2013

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 219789

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 28927 Napisanych postów 62550 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 900876
czasem wychodzi ze co za duzo to nie zdrowo.ale taki sport trzeba probowac.moze na mniejszych dawkach przyrosty by byly i samopoczucie ok nie trzeba by bylo przerywac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem ale boje się trochę jak w poniedziałek na badaniach wątroba wyjdzie OK to odpale może tą mete iniekcyjną ale raczej nie realne zeby próby wyszły ok po mimo tylu rzeczy profilaktycznie (TAD, NAC, ornityna, lecytyna, karczoch, biotyk) czuję że coś nie tak jest... jak by zalega w żołądku żarcie i po posiłku odrazu na kibel goni nie chce ciągnąć nie wiedząc co sie dzieje w środku bo pierwszy raz tak mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja zawsze jak zaczynam mete/wino to pierwszy-drugi tyg sraka a pozniej przechodzi%)
a zmulenie moze od wysokiego estro?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 28927 Napisanych postów 62550 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 900876
objawy jakie opisujesz bardziej do problemow z zoladkiem pasuja i trawieniem.wyjasni sie po badaniach.same proby bedziesz robil alt ast ggtp bilirubina czy jakies usg tez? usg by moglo wiele wyjasnic bo inne organy by sie zobaczylo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
USG nigdy nie robiłem pewnie na zapis spytam w poniedziałek jak to wygląda. Wątroba cały panel, lipidy też estro i prolaktyna w planach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260190
przerabiałem to nie raz barano,tak ja mumin pisze tu problem tkwi w żołądku,omeprazol+jakiś probioty+jogurt ed i nie ma problemów na oralach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
też to obstawiałęm ale wątroba też ma tam swój udział w trawieniu więc lepiej pójde na te badania i ewentualnie po męcze się na tym antku jeszcze bo szkoda przerywać fakt. Jem biotyk i dorzucę szklankę mąslanki do posiłków lub jakiś jogurcik. Wszystko wyjaśni się w poniedziałek czy warto dalej męczyć flaki bo zamulenie to na 99% od slinu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 634 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12355
ja miałem taką zamułę i ch**owe samopoczucie w zeszłym sezonie jak robiłem wycinkę. I nie było to od towaru a od nadmiaru białka. Ale ty się z towarem nie p******isz więc raczej towar. U mnie wystarczyło zejść z 300 gr mięsa na 250 gr na porcję w 4 posiłkach oraz proporcjonalnie ze śniadania i ostatniego posiłku. A najlepsze to że nie dość że zamuła minęła to od razu fet leciał 2 razy szybciej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130872
no to ostro poleciales, nie wiem czy meta w ogole Cie klepnie po antku, no i ogolnie mimo wszystko pare tyg off od orali moze wplynac na serio jak blogoslawienstwo dla flakow.. ale Ty wiesz co i jak robic, 1g npp, mocarnie musi byc, mnie zmiotlo 700mg/week libido tez bylo pozamiatane mam nadzieje ze wyniki wyjdą dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
u mnie duzo bialka muli tak samo duzo miesa ogolnie bialka jednorazowo i lipa senny max... no i oral masakra...2-3tyg ok i pozniej zamulka + mega wzdecia,odbijanie, a o zrobieniu pozadnego treningu na silce moge zapomniec. antka jak sprobowalem to wytrzymalem chyba 6-7dni i jak mnie zablokowalo to makabra...a zoladek myslalem ze wypluje i niby probiotyk lecial 2x ed... ale nia ma co ogarniesz sprawe jak zawsze;) jak bedziesz mogl kuknij na poczte;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem - nie wiem co robić

Następny temat

Rozbicie HCG

Wiecej