SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

barano90 / przygotowania PP NAC jesień 2013

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 221032

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
może spróbuj tej innej techniki - kilka razy dziennie przed posiłkiem mniejsze ilości - mawiają że zamulenie mniejsze jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
14 iu to jest ta inna technika _ dawka jedna z kilku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
szczerze to jak to pisałem to mi to przez myśl nawet przeszło że to jest ta mniejsza dawka

:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26410
Barano, super sylwetka i relacja, powiedz mi, ktoś Ci pomaga w przygotowaniach ? z jaką wagą docelowo planujesz wyjść ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 111 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1393
dobry temat się szykuje, powodzenia z przygotowaniem. co do tej klatki to znajomy miał podobny problem i kilka tygodni bez treningu klatki załatwiło problem.
prosto- pisał wcześniej 98-100kg na dobrym BFie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w juniorach wyszedłęm z wagą 80kg takze planuje wyjść z jak największą na masie docelowo cos w granicach 98kg a na scenie 90kg to mój cel ale cięzko będzie zrobić tyle zobaczymy co wyjdzie na koncówce masy

pro co do przygotowań to słucham się mądrzejszych ale nie mam osobiście nikogo indywidualnie zęby by mnie prowadził

co do slinu to 3x14iu leci humulinu r

Zmieniony przez - barano90 w dniu 2013-03-19 12:17:39

Zmieniony przez - barano90 w dniu 2013-03-19 12:18:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26410
Do zrobienia ! Trzymam kciuki i życzę powodzenia, będę na tych zawodach jako widz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
barano90
w juniorach wyszedłęm z wagą 80kg takze planuje wyjść z jak największą na masie docelowo cos w granicach 98kg a na scenie 90kg to mój cel ale cięzko będzie zrobić tyle zobaczymy co wyjdzie na koncówce masy

pro co do przygotowań to słucham się mądrzejszych ale nie mam osobiście nikogo indywidualnie zęby by mnie prowadził

co do slinu to 3x14iu leci humulinu r

Zmieniony przez - barano90 w dniu 2013-03-19 12:17:39

Zmieniony przez - barano90 w dniu 2013-03-19 12:18:43


wiadomo, najlepiej sluchac sie jednej osoby od poczatku do konca, szczegolnie ze jest to ktos z duzym doswiadczeniem.

mnie tak samo by zamulala taka dawka slinu, na odmulenie bralem t3 z ranca, aby jakos wchodzilo to jedzenie. metabolizm sie nakrecil konkretnie. ile chcesz leciec na slinie? standard 4tyg czy ciut dluzej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ciut dłużej 6 tyg później takie 4 tyg zmiana diety na niskie węgle więcej fatu i znowu na slin wtedy w tle poleci tez wino

dodam carbo po treningu teraz bo cięzko wchodzą juz 2 posiłki w 3h po treningu, więc dam carbo odpocznie trochę żołądek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
ja wlasnie po treningu wrzucalem carbo z dekstroza, dobrze sie sprawowalo, miedzyczasie gdy łapała mnie hipka co pojawialo sie nawet przy 8 ui, tym bardziej juz przy 12 to jakis owoc na szybko typu jabłko, dalej posilek bez fatu. ogolnie widze że Twoja insa ma podobny profil do mojej, jesli chodzi o szczyt jak i o dlugosc dzialania. bije actrapid i spisuje sie ok. mnie męczył juz troche ten izolat z sciteka w dawce 70gr.. malinowy zly nie jest. cena przystepna wiec drogo to nie wychodzi jak za izolat. ja sobie robie odpoczynek delikatny od wegli w dni nt. wrzucam wiecej fatu, mniej wegli troszke. masz zamiar caly czas masowac ile wlezie a pozniej przed zawodami ciąć czy robic przeskoki masa/redukcja co jakis czas?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem - nie wiem co robić

Następny temat

Rozbicie HCG

WHEY premium