SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

barano90 / przygotowania PP NAC jesień 2013

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 221629

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 443 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7193
To było głupie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 969 Napisanych postów 19330 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158931
PakerZbreslau
Owszem drogo, ale apteka to zawsze apteka.


To zalezy bo w aptece mamy tez suplementy diety a pewnie ten w saszetkach do takich sie zalicza..

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
To jest lek na receptę robiony przez koncern Merz do leczenia bardzo ostrych niewydolności wątroby.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dokładnie Hepamerz byłem pytać pare dni temu na zamówienie i 160zl 30 saszetek...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 443 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7193
Ornityna na receptę to dokładnie ta sama ornityna co nie na receptę, a wygląda tak: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/a2/L-Ornithin2.svg 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
j.w to porostu rynek farmaceutyczny i dodatkowe robienie $$

jest też wersja inj ornityny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Ciekawe jak to smakuje,
kiedys NAC w proszku mialem z myprotein to nie dalo rady nic z tym zrobic taki kwas

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 443 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7193
Sole octowe tak już mają (podobnie ALC od sławetnego amerykańskiego polaka :D ). Chlorowodorek i alfa-ketoglutaran są raczej gorzkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
To może ja dodam coś od siebie bo też miałem po długim użytkowaniu orali problemy z podrobami. U mnie właściwie żołądek. A pulsowało do tego stopnia po przełyku że miałem kłucia w klacie. Poszedłem bo myślałem że może jakiś 1 stopień zawału i pierwszy raz spotkałem się z ogarniętą lekarką która sama bez pytania wymieniała jakie objawy na pewno mam. Wszystko trafiła Refluks żołądkowy od tabsów. Powiedziała że i tak pewnie nie zrezygnuje (rozszyfrowała mnie ) to kazała łykać lek EMANERA, na reckę, ale powiedziała że będzie odnawiać recepty. Po 2 dnia 0 zgagi, 0 pieczenia w żołądku, nie mam niestrawności, nadkwasoty, nic nie podchodzi. Od razu śpi się lepiej bo ponoć w nocy wszystkie kwasy podchodzą aż do przełyku i podrażniają gardło i śluzówki.

Na wątrobe sam podleczyłęm sie TADem - dobra sprawa polecam. Teraz podjadam jeszcze essetren - odpowiednik essentiale, a cena 11zł. Kiedys uważałęm że osłonki na cyklu nie są potrzebne, teraz Pani doktor powiedziała że w moim przypadku osłonka to konieczność do wszystkich orali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
też mam refluks itp i cały czas lece na lanzolu

snara

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem - nie wiem co robić

Następny temat

Rozbicie HCG

WHEY premium