SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

barano90 / przygotowania PP NAC jesień 2013

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 221024

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Jestem ciekaw jak w praktyce wyjdzie ta suplemendacja UDCA. Jeśli załatwiałoby to sprawę lipidów przy takich środkach jak wino to byłoby bardzo fajnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
Czekamy na badania:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 412 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4897
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
soki cały czas pmp??

Zmieniony przez - Ksiedzu w dniu 2014-06-28 13:51:49

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
od pmp jakiś czas odpocząłem, skakałem z labu na lab Alpha, dose , genamed, troche ori omki wcześniej, teraz kończyłem cypka DOSE teraz leci cypek PMP, z tren E DOSE przeszedłem na PMP

prosze bez pojazdu, że tak owak ni owak towaru nie działającego bym nie bił więc opinie na temat firm wyrażać proszę w temacie do tego przeznaczonym


świeżutka UDCA dziś wyciągnięta cena oporowa taniej byc nie mogło


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
Barano dobrze byloby nr tel zaslonic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19308 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158815
Ciezko o recke na udca ??

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiem bo nie chodzę po lekarzach sie prosić mam znajomego co załatwia sobie więc i mi tam raz na jakiś czas cos weźmie ;)

w małych prywatnych aptekach jak beda miec na stanie to dadzą pewnie bez recepty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 395 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5329
Wszystkie apteki są prywatne ;).

Barano - jak długo pojedziesz z insuliną? Będziesz dawał metforminę po odstawce insy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chodziło mi o apteki małe u bolka na rogu nie sieciówki ;)

insa poleci około 8tyg mysle... metformine mam więc na pewno wrzuce po + ALA nie lece non stop jej tylko w dni treningowe, staram sie jakoś kontrolować wrażliwość jak narazie to wychodzi, duzo pomaga ALA głupie 500mg do posiłku a insulina wyraźniej działa, wczoraj mnie 12iu porobiło tak, że musiałem wyjść ze sklepu zprzymierzalni w terranowie i odrazu przed na ławce pojemnik z ryżem i kurą w ruch a ww wcale mało nie poszło bo do 12iu poszły 2 posiłki 75g carbo po treningiem własnie z ALA i 2h po posiłek 120g ryżu + kura i po 1,5h po posiłku takie jaja, Jak ktoś chce uzywać metforminy czy ALA razem ze slinem niech lepiej uważa ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem - nie wiem co robić

Następny temat

Rozbicie HCG

WHEY premium