SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

barano90 / przygotowania PP NAC jesień 2013

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 220989

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6593
http://bazalekow.mp.pl/leki/doctor_subst.html?id=636 do 20 g/d, w śpiączce i stanach przedśpiączkowych do 40 g/d to tak co do dawki asparginianu. Hepatil jak i "leki" dostępne bez recepty mają nie szkodzić i mooooooże coś tam podleczyć. Tak jak z wit C dawki "aptekowe" do 1g/tab a osoby zainteresowane stosowanie biorą i po 10g/dzień i widziałem gdzieś publikacje o leczniczym działaniu 50-100g wit C
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Ja pyerdole, jaka czystość?
L-Ornithine L-Aspartate (50% Ornithine) - cała cząsteczka waży x moli, z czego 1/2x mola to "reszta kwasowa" - kwas asparaginowy. Tak samo w przypadku L-Ornithine α-ketoglutarate (47% Ornithine).

Nie patrzyłem nawet do linka, ale masz już obliczone dla każdego ekwiwalenta ornityny z innym kwasem dawki to co pisałem wyżej..

Ornityna*HCl - 2-6g/dobe
L-Ornithine*L-Aspartate - 3.12-9.36g/dobe
L-Ornithine*α-ketoglutarate - 3.3-10g/dobe


Masa molowa kwas α-ketoglutarowego to 146,10g/mol, HCl 37g/mol a asparaginowy 133,10g/mol. Prosta proporcja, do której podstawiasz ilość ornityny*HCL jakiej byś chciał użyć, aby mieć taką samą ilość odpowiednika ornityny z innym kwasem.

Zmieniony przez - neevsky w dniu 2014-02-14 14:11:16

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6593
pisząc "czystość" miałem na myśli ile jest "czystej bez dodatków" ornityny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i tyle co neewsky napisał było powiedziane i łysy co do dawkowania hcl i akg sam sobie dałeś przykład z ta vit C jedne producent tak inny tak itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
odkładam antka stukło około 3tygodnia ale niestety nie do wytrzymania przy dawce 250mg skutki uboczne przewyższają efekty... Lubie ogólnie orale i 60mg mety znosiłem bez szwanku ale antek mnie powalił, ostatni tydzień źle się czuję pompa i siła muszę przyznać mega. Dobry środek wrzucić sobie na niskim bf zaraz po redukcji ale chodzę przymulony nawet na siłownie nie mam ochoty iść po treningu bomba, że reszte dnia bym spędził w łóżku...

pomimo tada i reszty osłonek czuje, że ciężko wszystko pracuje w środku osttanio złapała mnie taka zgaga, że aż oczy łzawiły do tego od paru dni sranie po 3-4 dziennie nie spodziewałem się, że aż tak ryje antek w poniedziałek idę na badania ciekawe jak wątroba dziś już odkładam i podbijam npp na 1gr week i suste na 1,5gr i slin lekko 3x16iu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9335
A na wadze poszlo przez te 3 tyg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
no antek najgorsze gowno jakie jest,nielicznym on wchodzi idelanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy waga ruszyła w górę ciężko powiedzieć waże tyle samo około 95kg co po odstawieniu insy 5tyg temu i ładowaniu ponad 700gr węgli tyle, że nie jestem jak balon kable na łapach ładnie widać nawet na brzuchu się przebijają więc nie jest źle na pewno mniej wody siedzi na mnie niż 5 tyg temu przy tej samej wadzę

nie robie nawet zejścia tą metą iniekcyjną zostawie ją sobie na osobną kurację szkoda się teraz już truć... NPP sporo leci więc licze na nie bo lubie ten środek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 634 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12355
250 mg antka, no nieźle! Nie dziwię się że się źle czujesz. Ja lecę 3 tydzień teraz na antku ale dawka przy Tobie przedszkolna 100 mg. Samopoczucie super, siła masakrycznie poszła w górę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
250 leciało dosłownie przez 3 dni na insie chciałem podsypać trochę więcej ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem - nie wiem co robić

Następny temat

Rozbicie HCG

WHEY premium