SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

barano90 / przygotowania PP NAC jesień 2013

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 221699

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
.

Zmieniony przez - shitman_xD w dniu 2013-11-30 15:50:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45417
zeby fat zbudowac to tez trzeba troche czasu , po zawodach to glikogen i woda glownie i to co w kichach ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 970 Napisanych postów 19332 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158940
mm1986
to zadna nowa moda, to stara szkola, te mostkowanie to oszukiwanie, dalej przyjmujesz syntetyczny testosteron, a czy to 250 czy 2000, wychodzi na to samo.. tu chodzi o to zeby dac popracowac organizmowi, bo przy 250mg testa mostku nadal on nie dostaje szanse pracowac i nadal nasza naturalna produkcja testa jest off, wiec maslo maslane..


Zeby bylo jakl piszesz to hrt by nie mialo sensu...bo z tego co psizesz to bez roznicy czy damy 250mg czy 2 gramy testa...uwazam ze sie myslisz w tej kwesti...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
ja pisalem w kontekscie ze po bombie schodzac na niskiego testa nadal nasza naturalna produkcja nie jest wznowiona wiec czu duzo testa czy malo nadal jestes off
...
Napisał(a)
Usunięty przez miczelx za pkt 1 regulaminu
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Ziki hrt jest dla tych ktorzy nie wytwarzaja(lub za malo) testa endogennego.

barano90
miczelx ty też miałes problem z podjadaniem po zawodach?? teraz po cardio zjadłem 150gr ryzu 15gr oleju 150gr piersi i zwijam się z głodu o 13 leci 150gr owsa na słodko dowale lnu może lub otrebów niech mnie zatka w koncu


Zarlem jak swinia, nabralem 14kg w 2 tyg,
Lydki mialem tak opuchniete ze jak wbijalem palec to wglebienie trzymalo sie dobre 30s,
Wlasnie te lydki mnie wystraszyly najbardziej i zrzucilem to wszystko wchodzac szybko na ketoze,
Z tygodnia na tydzien problem obzarstwa zanikal,

Z tym swiatlem sie zgadza, miales swiatlo ukrywajace szczegoly moze byc z boku ale calkiem z boku , on widocznie dal sofboxy bardziej do przodu. I tak jest dobrze ale wiem co masz na mysli.

Zmieniony przez - miczelx w dniu 2013-11-30 18:20:13

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z łydkami mam to samo ciastolina taka wbijam palec i na pare minut wgłębienie zostaje wczoraj jeszcze na noc pojadłem kobieta miała urodziny torcik, cukierki, chipsy, rogaliki z czekoladą, sałatki, zapiekanka, i pare smieci jeszcze

rano sranie odrazu

śniadanko skromne i na trening po treningu z 45min cardio i już ostateczny koniec raz na tydzien cheat bo juz mnie wysyfia od tego zarcia... samopoczucie z dupy przy takiej misce pare dni dowale cardio i utne ww do max 300gr woda musi zejsć zebym wiedział na czym stoje i ustabilizował tą diete w miare pod bombę już i zaczął dokładac kcal wtedy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Tak czy inaczej stary, bardzo Ci się należało

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki ale lepiej sie czuję jak ten bf jest w miare zachowany tym bardziej ze to dopiero poczatek masy dowale kcal ale z dobrego zarcia + slin i szybka masa a jak sie upasę to na wiosnę sie zrobi z 8tyg konkretnej redukcji i może wyjdę na scenę gdzieś moze WBFF coś z podziałem na wage właśnie bo w Men body w NACu to jeszcze z parę lat na taki poziom jaki był teraz zeby w ogole do finału wejść, kobieta chce sie szykować na pewno na wiosnę na NAC więc razem bedzie raźniej

póki most bedzie to chce isc tez porobic badania a takie żarcie też za bardzo nie służy wynikom

Zmieniony przez - barano90 w dniu 2013-12-01 09:02:44

Zmieniony przez - barano90 w dniu 2013-12-01 09:03:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9132 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470228
i ja dziś po wstaniu dochodzę do wniosku, że dzisiaj już praktycznie czysto, a od jutra 100% wstałem, na dole brzucha już zaczyna latać skóra więc czas się ogarnąć... a wczoraj naprawdę przesadziłem w domu [od 15 nie jadłem nic normalnego tylko: prawie blacha szarlotki, marsy, snickersy, liony, magnumy, paluzki, herbatniki, kokosanki, etc.]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem - nie wiem co robić

Następny temat

Rozbicie HCG

WHEY premium