SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

barano90 / przygotowania PP NAC jesień 2013

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 220896

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
próby i mocz teraz bede robił co 2tyg zeby to jakoś kontrolować lepiej. 1g acetata z Alphy leciało i co jedyne było ostre na nim to kaszel raz mnie złapał konkretny zero większych problemów. Co do 1,5g to cel wysoki więc trzeba polecieć trochę. WIOSNA 2015 czeka i wychodzę z nabitymi 90kg z żyłami na dupsku na scenę wśród tych koni jak Maniek

koniec z juniorkami więc trzeba zrobić z siebie konia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1755 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25028
Będę obserwował ;) Na mnie gram trenu A dose też nie zrobił wrażenia ;) Pozdro byku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
właśnie kończe tego DOSE acetata na dawce 700mg pare dni dam jeszcze po 100mg e2d zeby odrazu nie schodzić z takiej dawki na 0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
bedzie ciekawie a jak obecnie zarys miski wygladal?

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podstawa wyglądała tak:
B:320g
W:450-500g
T:ok 100-120g

+ cheat średnio co trzeci dzień typu +1500-2000 kcal ciężko mi wrócić do typowo czystej miski jak keidyś ale forma nie najgorsza na dużej ilości andro zauważyłem, że dużo łatwiej utrzymywać formę waga skacze ale głownie to woda 4dni na czystym żarciu i forma i waga wraca

gęba jedynie jak spuchła to została

Zmieniony przez - barano90 w dniu 2014-05-08 11:13:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
Nie pekaj Barano tylko lec dalej...ja mialem kiedys na antku wyniki x2 to co Ty i dociagnalem cykl do konca...pozniej dobry odblok,oslonki na watrobe i kolejne badania bylem jak to powiedzial lekarz-zdrowy jak kon :D

Przeciez to norma ze wyniki czesto sa w kosmos wywalone na cyklu to tak jak chlac dzien w dzien i po paru tygodniach maratonu pojsc na badania...

A co do oslonek to dodaj jakies konkretne a nie cukierki dla dzieci...daj heparegen do tego tudca i wtedy wcinaj mete i rob badania...

A kolejny cykl dawki deki i trena oj chyba ruchanie t\Tobie przestalo byc mile bo jednak tak duzo testa jak dasz to estro wyj**ie w kosmos,progesteron wzrosnie i nawet zbicie prolki nie pomoze...ale Twoja decyzja :)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 634 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12355
no k***a dawki kosmos. Wykończysz się chłopie. Zdrowka życzę ale trochę za bardzo lecisz. Więcej nie znaczy lepiej. Ci nie oznacza że jestem zwolennikiem małych dawek, po prostu uważam ze ty trochę za grubo lecisz. Na flaki uwierz mi że połączenia NAC i Tudca działa cuda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Pierwsze słyszę o tej Tudca. Znalazłem preparaty Liver Lock i Brawn Tudca, to jest to?

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Dawki kosmos? Przestańcie się mazać Po to testa więcej daje żeby deka nie zablokowała.

Barano - widzę, że nawet rozklad BTW mamy praktycznie identyczne. Coś koło 5tyś kcal wychodzi na tym. Ja myślę żeby wegle zrobić na poziomie koło 600, bialko dać 400 ale niech ta wodomasa troche ze mnie zleci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1755 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25028
Manieczki8
Dawki kosmos? Przestańcie się mazać Po to testa więcej daje żeby deka nie zablokowała.

Barano - widzę, że nawet rozklad BTW mamy praktycznie identyczne. Coś koło 5tyś kcal wychodzi na tym. Ja myślę żeby wegle zrobić na poziomie koło 600, bialko dać 400 ale niech ta wodomasa troche ze mnie zleci

Z rozkładu marko Barano max 4400kal wychodzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem - nie wiem co robić

Następny temat

Rozbicie HCG

WHEY premium