SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

barano90 / przygotowania PP NAC jesień 2013

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 221931

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267549
szeroki? Wlasnie zaj**isty (nie zebym byl jakis gej albo cos) Dobry brzuch taki typowo kulturystyczny ala burnejka :D

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
może w jelitach nadmiar złogów siedzi nie wiem dowiem sie za 2 tyg bo będę robił czyszczenie jelita moze to to ale wydaje mi się ze tak juz mam

przed zawodami nie potrzebnie sie łądowałem waflami ryzowymi teraz to poleci drzem/miód i nic więcej

po tych waflach najgorzej było jak po zawodach się napiłem wody i wszystko zaczęło pęcznieć

co do pasa to teraz 88cm po posiłku
Zmieniony przez - barano90 w dniu 2013-04-05 21:34:48

Zmieniony przez - barano90 w dniu 2013-04-05 21:37:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 304 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10031
na insie dawałeś wiecej do pieca na treningu - 1x tydzien partia ? czułeś szybsza regeneracje itp... ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
barki szły 2x w tyg reszte trenowałem tak ze starałem sie cofac o jedzien dzień do tyłu jak nogi wypadały w niedziele to następny trening w sobote itp takze wychodziło srednio ze partie trenowałem co 5-6dni duzą barki 2x w tygodniu, bicesp triceps to róznie nie raz i wychodziło 3x w tyg jak dokładałem biceps do pleców, triceps do barków i jeszcze oddzielnie bicpes triceps

ogolnie nie raz to juz poprostu czyste myśli mówiły żebym już darował i zrobił dzien wolny bo za duzo tak 5dni z rzędu ostrych treningów ale zdarzało się i tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
88cm w pasie po posiłku przed snem to dobry wynik na masie, może tak tylko na foto wyszło, albo pas szeroki i płaski, nie wiem. Jest git Barano.

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
arnold69
88cm w pasie po posiłku przed snem to dobry wynik na masie, może tak tylko na foto wyszło, albo pas szeroki i płaski, nie wiem. Jest git Barano.


zwroc uwage na innych zdjeciach (lepiej widac, pewnie kwestia oswietlenia), że Barano ma dobrze rozbudowane skosne, wiec to tez robi swoje, do tego dochodzi oczywiscie kwestia tego, że niemało jedzenia spożywa w ciągu dnia + to jak nabija slin, przy tak wysokich węglach. chyba tego nie wziales pod uwage, czlowiek momentalnie "puchnie" wtedy, mimo że może miec na serio niski bf.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
dobrze ci idzie Barano ,slin nadal dajesz?

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
GWookie
arnold69
88cm w pasie po posiłku przed snem to dobry wynik na masie, może tak tylko na foto wyszło, albo pas szeroki i płaski, nie wiem. Jest git Barano.


zwroc uwage na innych zdjeciach (lepiej widac, pewnie kwestia oswietlenia), że Barano ma dobrze rozbudowane skosne, wiec to tez robi swoje, do tego dochodzi oczywiscie kwestia tego, że niemało jedzenia spożywa w ciągu dnia + to jak nabija slin, przy tak wysokich węglach. chyba tego nie wziales pod uwage, czlowiek momentalnie "puchnie" wtedy, mimo że może miec na serio niski bf.


Masz rację, nie wziąłem tego pod uwagę. Ale 88cm w pasie o godzinie 22 po X posiłkach to dla mnie wystarczający dowód na to, że pas jest kontrolowany przez Barano

pzdr.

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziś pięknie nogi poszły

-siady (początek na małych ciężarach po 20powt, po paru seriach na max 110kgx20powt wszedłem na większe cięzary gdzie przy 150kg robiłem juz tylko x5 nogi jak z waty po tylu powtórzeniach)

- hack siady ze sztanga z tyłu (6serii 40/60/60/60/60/60 x 12-16powt nowe cwiczenie dawno nie robiłem więc troche zmian w treningu)

-wykroki ze sztangielkami 17kg 4s x ok10-15 na noge
-mcnpn w seri łaczonej z uginanie nóg w leżeniu 5 superserii
-prostowanie nóg w siedzie 5serii po 20-30powt

15min cardio

jutro atakuje pierwsze lekki trening klatki mam nadzieje ze będzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 304 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10031
barano90 - liczyles serie czy do zaj**iania w te 1-2h treningu ? na slinie az taka moc ? tzn regen ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem - nie wiem co robić

Następny temat

Rozbicie HCG

WHEY premium