SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

barano90 / przygotowania PP NAC jesień 2013

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 221737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pisze z tel nie zdarzylem edytować i już odp... odnośnie mety inj czułeś może mniejsze obciążenie układu trawiennego? susta do końca czy jakaś zmiana później planowana? niektórzy uważają ze warto rotowac estrami. pozdrów powodzenia i zdawaj relacje jak zawsze:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w ogóle nie czułem nic na flakach przy mecie inj na antku bywało róźnie ale na mecie inj elegancko wszystko zero zamuły i jak zawsze poprawa nastroju na mecie

susta leci pmp co do testów to szczerzę to nie biłem jeszcze lipnego testa z UG a biłem i omo sam z apteki wyciagałem 1gr leciało i nic więcej nadto nie czułem niż zwykłe UG czy to pmp genamed czy dose nie widziałem różnicy więc za testa AP nie będe przepłacał na pewno chce zobaczyć tren z AP... Znajomy leci teraz AP przechodził z Genamedu na pmp i z pmp na AP co stwierdził to TREN jak TREN ale sam chce się przekonać na start poszedł ace z AP odrazu 150mg e2d więc powinno wyraźnie czuć.

Zrobie foty i otworze nowy temat tam będe wszytsk0o opisywał co i jak mam teraz urlop więc czasu nadto jutro odpale relacje z fotami

Zmieniony przez - barano90 w dniu 2014-03-08 12:37:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok będę zaglądał. a odnośnie zmiany estrow testów na dłuższej bombce jakie jest twoje zdanie? pytam ciekawości jak to u doświadczonych wygląda. będę musiał tą metę inj spróbować oral fajny ale niszczy mi flaki i ta zamula. pierwsze dni samopoczucie mega. dzięki za odp powodzenia!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
mocne postanowienie dalsza jazda bez mostka :) powodzenia niech moc będzie z tobą

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
manipulacja estrami dla mnie to mit test to test szybkość wzrostu stezenia i spadku jak sie ma przykrótkich estrach jest może bardziej odczuwalna jeśli chodzi o skutki uboczne itp ale srodek ten cały czas to testosteron i bedzie działa jak testosteron i przy takiej tezie zostaję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rozumiem..wlasnie ostatnio troche zaglebialem sie w ten temat u nas na forach w pl i usa i bylem ciekaw twojej opinii. pozdro i powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 970 Napisanych postów 19332 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158940
Bedac pare lat na saa uważam ze daje się odczuc zmiane estrow nawet w nastroju,samopoczuciu,pompie na siłowni i efektach...przynajmniej u mnie widze ze laczenie krótkiego estra z długim daje lepsza petardę na codzien niż np. dawanie samego enana...ale to wiadomo każdy organizm ejst inny...u mnie zmiania estrow= ruszenie ze stangnacji :)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 204 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11952
nastroj, samopoczucie ok zgodze sie ze odczucia sa nieco inne.. ale w jaki sposob zmiana estru moze przelamywac stagnacje?

NON COMPOS MENTIS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dochodzi inna waga estru wchodząc na taka sama ilość mg np testa suspenion bez estru na wodzie a enana wiadomo ze wyzsze i szybsze stęzenie osiągnie się na suspension ale działanie środka nic sie nie zmienia test to test
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 395 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5329
Pewnie przez podbicie stężenia :). Pewnie propa dokłada do długiego, ale długiego leci wciąż tyle samo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem - nie wiem co robić

Następny temat

Rozbicie HCG

WHEY premium