SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

anniczek/blog/Chciec to moc? ;)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
o tak by mi bylo nawet prosciej, jestem na tym etapie ze mam juz dosc wyliczanek :>

lc bo nie lubie wegli, nie syca mnie tak jak tluszcze i bialko, tzn lubie owoc jeden dwa, lubie owsianke rano albo nalesnika ale duzo lepiej sie czuje na niskich weglach, probowalam zbilansowanej to po 2 tygodniach jak widzialam ryz to robilam sie zielona tak samo na widok chleba i kaszy, nie lubie polaczenia ryz/kasza+mieso, samo z warzywami i tl. mi smakuje, ale jak mam do tego przelknac kawalek ryby albo kurczaka to mi w gardle staje :)

to ja wole zeby mi smakowalo niz sie meczyc
jedyna rzecza jakiej mi brakuje to sa owoce ale porcja/dwie dziennie mnie satysfakcjonuje zdecydowanie

ps. obli chodzi mi o to ze schodzac z 30gr wegli mialam tu bialka 2.5gr/kg - schodze do 180gr co daje 2/2.1gr na kg masy ciala - to chyba ok?

---

22.06.2009 - wypiska:

dzisiaj pojechalam na silke zaraz po pracy, wlasnie sie skulalam do domu i padam na twarz

1. wyciskanie sztangi plasko,skos,skos (12px29kg,10px30kg, 7px30kg)
2. MP (15px13kg)
3. tric w lezeniu sztanga (3x15px13kg)
4. podciaganie sztangielki w opadzie tulowia (3x12px9kg)
5. martwy ciag (3x10px??? + 25kg)
6. siady na smithcie (3x12px35kg)
7. uginanie nog w lezeniu (3x12px50kg)
8. bic z suplinacja sztanga, sztangielkami (15px13kg,12px9kg,10p9kg)

3 obwody, mialy byc 4 ale niestety @ przyszedl i po 3 skonczyla mi sie energia i zawloklam sie do szatni

ad 1.
zajeli mi laweczke plaska to sie na skos przenioslam, w 2 obwodzie dalam rade sama 7p 3 z asekuracja, a w trzecim dwa ostatnie z asekuracja i wiecej juz nie bylam w stanie, jakis mily pan ze mnie zdjal sztange
ad 2.
tu jest ok, nastepnym razem sprobuje sobie push press przypomniej to i wiecej naloze
ad 3.
ok
ad 4.
no w koncu te 9kg mi sie udalo yes yes yes?
ad 5.
zdecydowanie najgorzej, ale lepiej niz ostatnio, NIE WIEM ile ma ta mala sztanga z grubymi koncami wygladajaca jak miniatura olimpijskiej, co gorsza facet tez nie wiedzial
ad 6.
za plytko robie za plytko
ad 7.
konkretny ciezar, najs :)
ad 8.
9tkami baaardzo baaardzo ciezko, troche mnie zabolal nadrarstek, w 1 serii sztanga za to ok :)

po kazdym obwodzie 5 minut rowerka :)

wlasnie wszamalam jablko, zaraz zjem kuraka z oliwkami i moge umrzec


Zmieniony przez - anniczek w dniu 2009-06-22 18:21:27

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
23.06.2009
dieta w miare ok, bardziej intuicyjna bo zapomnialam jedzenia do pracy i choc wypadly mi 2 posilki wiec kcal bylo mniej niz zaplanowalam :)
24.06.2009
moja siorka wlasnie obronila dyplom, wiec wieczorem impreza i "posilek wolny" w postacji %
trening najprawdopodobniej przesunie sie na czwartek, chyba ze jakims cudem sie dzis wyrobie

panowie z serwisu od plyty indukcyjnej zadzwonili, ze czekaja na czesci ktore beda "za okolo 2 tygodnie", super

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
anni suwnice mozesz syzyfkami (sissi squat)zastapic, na dobicie, bardzo dobre cwiczenie, chociaz niewinnie wygladajace.

Acha ach bo z tym bialkiem to najczesciej zostawia sie jedna ilosc i tylko tluszcz usuwa jak wegle dodaje. Ale generalnie to takie ogolne zasady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
tak tak, z bialkiem wiem - ale ustawienie 2.5 bylo tylko na 2 tygodnie, teraz caly czas bede sie trzymac 2-2.1 czyli okolo 180gr, to bedzie git prawda?:) na razie jem jak pisalas czyli dodaje sobie wegle rano w postaci owocu ew owsa i po treningu owoc :)
cholera tego sissi squat nigdy w zyciu nie robilam, nie wiem czy dam rade.. sprobuje ale powiem szczerze ze wyglada przerazajaco :)

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
banal, przeurlaj sie na palce jak sie wyginasz. Pewnie, ze 180g dla ciebie to juz i tak sporo, dla normlanych ludzi 2g/kg masy to jest juz pokazna ilosc wiecej i tak nie przerobimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
w pracy jestem ,ale zaraz sprobuje
...
sprobowalam

ale ja nie zejde tak nisko jak ci kolesie z filmikach, tak do polowy tego to max ujdzie?



Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ujdzie, schodzisz na ile dasz rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
oki doki, ale uda bola

a ty idz poczte sprawdz

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nic nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
no nie mozliwe, czekaj ide jeszce raz pchnac

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie FBW dla ekto ?

Następny temat

Trening Masa

WHEY premium