SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

anniczek/blog/Chciec to moc? ;)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
masz racje of kurz, tylko u mnie to raczej chodzi o to ze z wolnym sie boje mam szmatlawa technike i czuje kolana i kregoslup, na maszynie czuje nogi nie gnaty, ale jak nie zaczne probowac to sie w zyciu nie naucze i zostane pod tym smithem do usraanej smierci

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Maszyna upośledza ruch. Czytałaś może Starting Strength? Tam przysiad rozłożony jest na czynniki pierwsze, naprawdę warto się zapoznać. Technika to podstawa - a jak masz dobrą klatkę na siłowni, nie ma się co bać.

Tymczasem możesz zacząć od tego:
http://stronglifts.com/how-to-squat-with-proper-technique-fix-common-problems/ 

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
Thx, poczytam :) Moze niedlugo bede jak ten Pan, doslownie :/ w badaniu poziomu horm., wylazlo mi ze mam troche podwyzszony testosteron trzeba sie bylo chlopem urodzic, nie kobieta to by problemow nie bylo

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
18.06.2008
26km rowerem, zajelo mi to bite 1.5h, ide sie spalic ze wstydu nosz tak mnie dupa i nogi bolaly po mc ze myslalam ze do domu nie wroce
19.06.2008
B: 3x15

1. Wyciskanie sztangi płasko (30kg)
2. Military press (12.5kg)
3. Prostowanie ramion na wyciągu (4kloc+5kg)
4. Wiosłowanie sztanga (30.5kg)
5. Unoszenie z opadu (bez obciazenia)
6. Przysiad ze sztanga (3x40kg, 2x bez obciazenia)
no dobra, zrobilam ciekawe jak ja sie jutro podniose z wyra, nie powiem zeby to byl pelen przysiad bo nie byl, ale poprobowalam roznych ustawien nog i podkladek pod piety, potem dostalam opr, ze siadam jak sierota no i ze za plytko, ale to akurat wiem bo bez obciazenia mi idzie duzo lepiej i w koncu czaje o co chodzi i juz sie wywracam z wrazenia prawie zapomnialam o kolejnym cwiczeniu
7. Uginanie nóg w leżeniu (3ci kloc)
8. Uginanie ramion ze sztangielkami w chwycie młotkowym (7kg)
+ brzuch(porecze proste, skos, na boki z hantlami i porecze na prosty rekach)
+45 minut aero

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
przerwe mialam spowodowana pracami malarsko-remontowymi u tesciow, w diecie niestety tez, trudno sie mowi zyje sie dalej :) no to jedziemy z tym koksem ;)

24.06.2008
A: 3x15

1. Wyciskanie hantli na skosie (11kg)
lewa reka mi po malowniu troche wysiada, w ostatniej serii nie potrafilam zrobic 1 podniesienia samodzielnie, ale pomogli uniesc hantel w gore i jakos poszlo :)
2. Wyciskanie hantli (9kg)
3. Francuskie wyciskanie w waskim chwycie sztanga (15.5kg)
4. Martwy ciąg na prostych (35.5kg)
chyba wiecej bylo, bo sztange wzielam dluzsza ale nie wiem o ile, wiecej jej nie wezme bo byla lekko wygieta i mi sie zaczela wyslizgiwac z palcow :/
5. Wioslowanie sztanga (30.5kg)
6. Przysiad ze sztanga (60kg)
slowa nie powiem... myslalam ze mam zalozone na sztange 2 10kg talerze, i sie dziwie czemu mi tak ciezko, czemu mna rzuca i dlaczego nie daje rady glebiej siadac, wkurzylam sie - mysle no trudno zdejme ciezar w 3 serii bede robic z sama sztanga, widocznie mam gorszy dzien abo co... i zobaczylam ze nie mam zalozonych 10tek tylko 2x20kg moze pora na wizyte u okulisty
7. Uginanie nóg w leżeniu
8. Uginanie ramion ze sztanga lamana (15.5kg)
+ brzuchy (porecze prosto i skos, maszyna)
+ 45 minut aero

Zmieniony przez - anniczek w dniu 2008-06-24 20:49:24

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
25.06.2008
50km rowerem
26.06.2008
B: 3x15

1. Wyciskanie sztangi płasko (1x40kg, 2x30kg)
porypaly mi sie talerze w 1 serii, to troche za ciezko jak dla mnie ;)
2. Military press (12.5kg)
3. Prostowanie ramion na wyciągu (4kloc+5kg)
4. Wiosłowanie sztanga (30.5kg)
5. Unoszenie z opadu (bez obciazenia)
6. Przysiad ze sztanga (40kg)
7. Uginanie nóg w leżeniu (3ci kloc)
8. Uginanie ramion ze sztangielkami w chwycie młotkowym (7kg)
+ brzuch(porecze proste, skos, porecze na prostych rekach)
+45 minut aero

i znow bedzie przerwa, tym razem wyjazdowa - dzisiaj jade w zywieckie do wtorku wlacznie, moze sie uda troche porowerowac :)

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Daj jakieś foticzku z wypraw .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 703 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7139
dzisiaj jade w zywieckie do wtorku
do zobaczenia jutro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
przerwa sie przeciagnie z powodow osobistych, nie wiem czy czasowo dam rade w najblizszym czasie wybrac sie na silownie/rower/cokolwiek, jak sie uda bede pisac :)

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
przedluzam dobe do 48 bo inaczej nie da rady, na silownie bede biegac tuz przed jej zamknieciem bo inaczej sie nie da w chwili obecnej bo mam tate w szpitalu a dojazdy po pracy zajmuja mi reszte dnia i tak pewnie zostanie przez najblizszy miesiac i oby nie dluzej :/ przez ostatnie 2 tygodnie z nerwow wypilam morze wina a takiej ilosci slodyczy to nie zjadam chyba przez cale zycie, generalnie zdechlo wszystko zaczynac musze pewnie od poczatku wsio jak i nie gorzej, umre z opona :/ tylko jakos mnie to w tej chwili rowno wali :/ efekty nawet jak byly to sie zmyly, moze do tego nieszczesnego weseliska mi choc opuchlizna zejdzie

08.07.2008
A: 3x15


1. Wyciskanie hantli na skosie (11kg)
2. Wyciskanie hantli (9kg)
3. Francuskie wyciskanie w waskim chwycie sztanga (15.5kg)
4. Martwy ciąg na prostych (35.5kg)
5. Wioslowanie sztanga (30.5kg)
6. Przysiad ze sztanga (40kg)
7. Uginanie nóg w leżeniu
8. Uginanie ramion ze sztanga lamana (15.5kg)
+ brzuchy (porecze prosto i skos, maszyna)
+ 45 minut aero

Wyszlam z silowni zlana potem od czubka glowy po skarpetki, prawie sie nie popsulam przez ten czas bez silowni, ciezary te same, ale nie przewiduje tu szybko jakiej progresji, przynajmniej nie w treningu A..
Chcialabym gdzies w ten plan A lub B, wrzucic wykroki, tylko nie bardzo wiem gdzie i w miejsce czego

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie FBW dla ekto ?

Następny temat

Trening Masa

WHEY premium