SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

anniczek/blog/Chciec to moc? ;)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61809

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jak masz hack maszyne to tez na niej mozna robic, generalnie i tak wszytsko jedno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
tez nie mam :) to bardzo prosta silka, tylko smith jest, nawet do siadow klatki nie ma :( ale jak bez roznicy zrobie wznosy stojac i siedzac poprostu ;)

Zmieniony przez - anniczek w dniu 2009-07-02 12:50:44

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
wypiska z piatku:
rano 35 rower do pracy polami
po pracy 35 moinut rower do domu polami ;)

1a. przysiad na smithcie (3x12px45kg)
1b. uginanie nog lezac (3x12px50kg)
2a. prostowanie nog siedzac (3x12px50kg)
2b. MC na prostych (3x12px40kg)
3a. sissy squad (3x12p bez obciazenia)
3b. wykroki (3x12px7kg w kazdej rece)
4a. wznosy lydek siedzac (3x30px25kg)
4b. wznosy lydek stojac (3x30px7kg w kazdej rece)
+15 aero

ad 1a wracam do zywych
ad 1b to mi jakos za latwo idzie, jeszcze jedna sztabka i mi sie skonczy zakres w maszynie.. mam dziwne wrazenie ze ta maszyna jakos za latwo chodzi ;)
ad 2a j.w barrdzo dziwne
ad 2b przegielam, za duzo, przyjmuje wage sztangi jako 10kg - choc nie jestem pewna ile wazy taka mala wygladajaca jak olimpijska, ale mysle ze nie wiecej niz 10kg, do tego doszly 2x10kg 2x2.5 + zaciski z olimpijskiej to jak dobrze licze daje 40kg, nastepnym razem sciagam troche bo z tym ciezarem zeby miec prosty kregoslup to robilam tak ciut ciu za kolanka bo potem mnie juz gibalo na prawo i lewo ;)
ad 3a czy ty mnie kobieto chcialac ZABIC?! to jest jakies cwiczenie dla samobojcow w moim wykonaniu to jest oczywiscie jakas 1/2 1/3 poprawnego cwiczenia bo za chiny nie zejde nizej
ad 3b po syzyfkach wykroki mna tak pozamiataly ze w kolejnym cwiczeniu nie bylam w stanie talerza sciagnac tak mi nogi dygotaly i rece, booskooo
ad 4a i 4b nuda panie, chociaz we wznosach stojac poczulam cala tylna czesc nog i tu moje pytanie.
Iza czy moge wyp.. jedne lydki(te siedza) i w ich miejce dac wznosy z opadu na dol plecow?

miska
bialko, rower, owoc po przyjezdzie do pracy, potem kurak z pestkami i tak 3x, po silce bialko i owoc, pozniej mial byc jeszcze kurak i bialy na noc, ale te posilki wypadly z pewnych wgledow, wypilam tylko bialko i poszlam spac.

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
2. a nie masz takiej prymitywnej przymocowanej do lawki na talerze?
3a. na paluszki sie przeturliwujesz? zejdziesz nizej.

4. mozesz zamienic, wiem ze lydki nudne, sama nie robie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
ad 2a - nie to normalna maszyna na prostowanie i uginanie taka o:



zeby z niej zrobic uginanie przestawia sie belke na nogi i opuszcza oparcie :)

ad 3a na paluszki na paluszki ale jest mega ciezko, albo mam poprostu za ciezka dupe co jest w sumie bardziej prawdopodobne

ad 4 - dobra to zamieniam bardzo mnie to cieszy

sobota 4ty lipca:
rowerem okolo 2h ile sil w nogach, rozgrzalam troche zakwasy zawsze to jakis plus :) ale i tak najwieksze mam w posladkowym

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
5.07.2009
nico ;) miska trzymana :)
6.07.2009
10km rowerem do pracy, spdki wygrzebalam z dna pudla przeprowadzkowego razem z kaskiem w koncu, no tak to ja moge jezdzic, tylko ten plecak z ciuchami do pracy coraz wiecej wazy
o 15tej rowerowy powrot i na silke, trena wlasciwego tydz. 2, wypiska wieczorem :)

miska dzisiaj przewiduje:

1. whey ( tu nic innego nie zjem bo zostawie w polach troche tam trzesie dupa bo dziura na dziurze
rower
2. omlet bialkowy (jajo, bialka z jaja, otreby pszenne, pestki)
3.4 kurak, migdaly
tu wracam do domu
5.6. whey przed silka i po silce + owoc po
7. omlet
8. wiejski 150gr na noc i spac ;)

aa zapomnialam warzyw do pracy
---

wypiska:

3 serie po 12p, 90 sek przerwy

1a. wioslowanie sztangielka (3x12px9kg)
1b. wyciskanie sztangi skos (3x12px30kg)
2a. przenoszenie sztangielki (2x12px9kg, 1x12px11kg)
2b. pompki babskie (3x12p)
3a. sciaganie szeroko (3x12px5kloc)
3b. rozpietki skos (3x12px5kg)
4a. wznosy ramion bokiem w pochyleniu siedzac (3x12px3kg)
4b. wznosy lydek siedzac (3x25px25kg)
+15 minut aero

jakos dziwnie mi sie dzisiaj cwiczylo, dobrze nie zaczelam a juz koniec mnie zastal, w przenoszeniu cos mi te 9kg za malo bylo a przy 11 myslalam ze sobie rozkwasze nos i juz wiem czemu mnie tak triceps boli ;) wcale nie z pompek tylko z przenoszenia


Zmieniony przez - anniczek w dniu 2009-07-06 18:30:01

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a zadnej pompki klasycznej nie zrobisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
bez szans, te damskie mi wchodza ledwo leedwo, ale nastepnym razem sprobuje zeby nie bylo ze ide la latwizne

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
dubel

Zmieniony przez - anniczek w dniu 2009-07-06 20:24:02

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Dobrze, że nie d**** .

Półmaraton w 1:57:11! :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie FBW dla ekto ?

Następny temat

Trening Masa

WHEY premium