SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

anniczek/blog/Chciec to moc? ;)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61791

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
smiej sie zajaczku smiej :P
robaki ale jak cos widzicie w moim menu ze nie bardzo to mi piszcie, bo ja narazie to szaraczek jestem, sie naucze to nie bede przynudzac
to na dzis zmienie i wheya lykne zaraz po treingu, przed bcca, a na noc matrixa skradne mirkowi, chyba ze zdaze po prolongatum zanim mi sklep zamkna, suma sumarum wyjdzie na jedno :)

bosze mam chyba jakis gorszy dzien dzisiaj


Zmieniony przez - anniczek w dniu 2008-08-27 12:23:18

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
wheya lykne zaraz po treingu, przed bcca

rence opadajom...

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
kurcze radziu czemu ?

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
po co ci BCAA? Ja wiem, ochrona miesni itd, ale na prawde jak masz Whey to tylko sie dublujesz.
Po treningu warto szybko uzupełnić wegle w mięśniach, póki sa wrażliwe na insuline co wydluza ich wrazliwosc na kilka godzin, co z kolei, pomaga nam schudnac. Do wheya albo dextroza/maltoza 50/50 lub kaszka ryzowa, albo kupic sobie mieszankę bilakowo-weglowodanowa jak Syntha np.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Jak zwykle Izka pozamiatała, może poza faktem, że WPC samo w sobie stymuluje wydzielanie insuliny i węgle o wysokim IG nie są konieczne w potreningowym. W ogóle nie są konieczne. jest na ten temat artykuł Pepo w AD .

Jak już BCAA, to przed WPC, a nie po .

A jak już węgle to nie Syntha, tylko jakiś bulk albo gainer .

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2008-08-27 12:41:52

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
obli ja nie jem wegli :) wheya traktuje jako uzupelnianie bialka tylko jesli moge jakos go pic poprawnie to chcialbym to robic :/
wytlumaczcie mi to jak krowie na rowie, jesli wypije przed treningie wheya to juz po nie musze? czy po tez musze? bcca poprostu mam w domu - przeciez nie wyrzuce do kosza :/

radoslawie ale ja napisalam ze bcaa przed TRENIGIEM :> a PO NIM whey ;)

Zmieniony przez - anniczek w dniu 2008-08-27 12:42:41

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Radziu ja dyskutowac z nikim na temat nie zamierzam , jedni uwazaja ze sa konieczne inni nie i wszyscy maja sie dobrze. Ale akurat badania dotyczace potrzeby dodania wegli z wyzszym IG do potreningowego- silowego przekonuja mnie.

Dlaczego nie jesz? wegli?

Zmieniony przez - obliques w dniu 2008-08-27 12:44:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
bo nie lubie :) lepiej mi sie funkcjonuje bez nic :) tzn wegle jem te z warzyw, i otrebow, no i to co wpadnie z dodatkow typu orzechy, odzywka, zalozylam do 30 wegli strawych w lc i pasuje mi to :)

a ja widze ze wy chyba zrozumieliscie ze ja na raz te bcca i wheya lykam


Zmieniony przez - anniczek w dniu 2008-08-27 12:48:26

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Tzn, nigdy węgli nie jadłaś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
kiedys chyba jadlam z 5 lat temu ?
wczesniej caly czas bylam na mm i tez jadlam tylko w sniadaniu - otreby albo owsiane albo sojowy pazdziez, czy pelnoziarnisty chleb jesli juz go jadlam:) makaron czy ryz naprawde od wielkiego dzwonu, raz na pol roku moze :)

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie FBW dla ekto ?

Następny temat

Trening Masa

WHEY premium