SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

anniczek/blog/Chciec to moc? ;)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61804

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
A`props to twoja talia?????

doceniam, (z chcecia bym sie poprzerabiala tylko osoby po fotoshopie nie moga wystepowac w rzeczywistości, a znane postacie muszą się czasami zaprezentować w jakimś show i doradzic pospulstwu jak "latwymi" i nie wymagajacycmi czasu i nakladu środków sposobami uzyskac tak piekna sylwetke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
no czyzesty zwariowala jaka moja ja za najlepszych czasow to mialam 86 w biodrach i 68 w pasie przy 80 pod biustem

jezu, cofnij ktos czas o pol roku

a przerabiac sie nie ma co ;) kazdy jest jaki jest, jakbysmy wszyscy byli jak z obrazka to by nudno bylo no i nie bylo by tego forum rajt?

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No czemu nie, takia to rzecz umowna Byśmy z nudów poumierali , same klony

Zmieniony przez - obliques w dniu 2008-10-01 14:40:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
jak premer z prezydentem



Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
WYPISKA
A: 3x10/12


1. Wyciskanie hantli na skosie (3x10px13kg)
2. Wyciskanie hantli (3x12px11kg)
3. Francuskie wyciskanie w waskim chwycie sztanga (3x12px17kg)
4. MC na prostych(3x12x37kg)
5. Wioslowanie hantlem (3x12px11kg)
6. Przysiad ze sztanga na smithcie(3x12px50kg)
7. Uginanie nóg w leżeniu (3x12px4 kloc+5kg)
8. Uginanie ramion ze sztanga prosta (15kg)
+30 aero (5 rozgrzewka, interwaly 1min na maxa, 2 srednio x 6, 5 zejscie i do domu ;) )

no to teraz chyba juz dobrze licze ten ciezar i tak:
ad 1. jedna reka odmawia wspolpracy, konkretnie lewa, jak mi ja ktos z hantlem do gory podniesie w 1 powtorzeniu to juz idzie, ale sama w gore 1 raz jakos isc nie chce ;) nie wiem czy mialam tu 13 czy 15kg bo w koncu sie pogubilam co wzielam ale raczej 13 :) czyli o 2 wiecej niz przy 15tkach :) zrobilam 10 powtorzen, na 12 nie ma najmniejszej szansy ;)
ad 2. tez o 2 wiecej, ok
ad 3. lamana ma 7kg tak? no to + 2x5kg czyli 17 jak dobrze licze, jest oki :) wiecej tez o 2 ;)
ad 4. dluga chuda ma 12? wiec 12+2x10+2x2.5= 37 ;) o 7 wiecej ;)
ad 5. bez emocji;) tez o 2 wiecej ;)
ad 6. mial byc normalny ale wygladalo jakby ktos sztruksy robil na stanowisku to sie zadowolilam smithem, a sie okazalo ze jednak wolne bylo ;) nie wiem ile ma sam gryf bo sa 2 maszyny, na jednej ma 20 na drugiej 25, licze 20+2x10+2x5 ;) w dodatku bez reczniczka, moje pleeecy... ;)
ad 7. ciezko ;)
ad 8. a tu licze sztange jako 7 prosta+2x2.5+2x1.25+0.5zaciski=15 i wiecej nie bedzie chyba... ;)

aero umilila mi sciezka dzwiekowa z mamma mia

co tam jeszcze? A.
Z pedrakiem robakiem zwanym sie odnalezlismy na silowni
Jak na EMERYTA mial ladny puls na rowerku, 140



a o mirasie zapomnialam ;)
no pocwiczyl, solidnie chyba bo powiedzial na koniec ze juz piepszy aeroby i idzie do domu

Zmieniony przez - anniczek w dniu 2008-10-01 21:15:01

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3574
Zapoznanie z Anną tak mnie zmotywowało, że postanowiłem zrezygnować z "emerytalnego pulsu"

Od dzisiaj będę ją miał na oku, więc jeżeli zobaczę, że się opieprza na siłownii to życzliwie o tym doniosę

Jest dobrze... a będzie jeszcze lepiej :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
nie bluznij nigdy sie nie opiepszam



że się opieprza na siłownii to życzliwie o tym doniosę


z wzajemnoscia




Zmieniony przez - anniczek w dniu 2008-10-02 07:31:08

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No no obserwuj, czy nie sciemnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
teraz powinnam focha strzelic



2.10.2008

no to kolejny dzien param pam :)
micha: jak wczoraj i przedwczoraj, lenia mam nie chce mi sie kombinowac

trening: TAK, WIEM ze sie nie powinno cwiczyc 2 dni pod rzad, ALE jutro mnie juz nie ma i wracam w niedziele poznym wieczorem, przedemna 3 dni szlajania sie po pogorzu no i chce "odrobic" jakos jutrzejszy trenign

ps. po wczorajszym treningu boli mnie dupa i plecy przeciagnac sie nie moge porzadnie

---

wypiska:


pustki na silowni takie jakby jakas zaraza przeszla

to nie byl dobry pomysl zdecydowanie, no ale jak sie powiedzialo A trzeba powiedziec B tak wiec odtransportowalismy prosiaki morskie na wygnanie wyjazdowe do rodzicow i pognalismy do herkulesika

B: 3x10/12

1. Wyciskanie sztangi płasko (3x12px32kg)
2. push press (3x12px17kg)
3. Prostowanie ramion na wyciągu (3x5kloc)
4. Wiosłowanie sztanga (3x12px37kg)
5. Unoszenie tulowia z opadu (3x10px10kg)
6. Wykroki chodzone z hantlami (3x12px11kg)
7. Uginanie nóg w leżeniu (3x12x4kloc)
8. Uginanie ramion ze sztangielkami w chwycie młotkowym (3x12px7kg)

aero nie bylo, bo by mnie musieli reanimowac

ad 1. no to licze, dluga 12+2x10, mirek mnie w 1 asekurowal, a potem mnie olal ;)
ad 2. krotka 7+2x5, zrobilam sobie odmiane, moze zostane teraz na jakis czas przy push press, fajniejsze jest jakos, bardziej dynamiczne, tylko w 3 serii mirek mi musial pomoc uniesc sztange nad glowe bo juz rece nie chcialy wspolpracowac
ad 3. nuda
ad 4. chyba najwiecej do tej pory w tym cwiczeniu, jutro nie wstane myslalam ze gorzej bedzie bo mam bolesci po wczorajszych wioslowaniach, cuda panie, cuda ;)
ad 5. bałdzo ładnie ;)
ad 6. kolega popatrzal na moje wykroki i powiedzial : oo to bardzo dobre cwiczenie, ale nie lubie nie lubie, bo jak tak sie raz przelece przez sale to potem mam zawal
ad 7. za malo, trzeba bylo isc i szukac tego 5kg hantla
ad 8. dziwnie latwo mi poszlo..

ha, jutro juz bede w zalipiu ogladac malowane chaty
3 dni lazenia

prowiant na jutro spakowany:
1. raniutko whey, garsc migdalow i w droge
2. wiejski migdaly
3.4.5 indyk z orzechami ;)
6. prolongatum spakowane + pewnie cos z obiado-kolacji jak juz sciagniemy do pokoi :)
na sobote i niedziele, mam wiejski i migdaly na 1 posilek, i prolongatum na pozostale do tego co nam dadza do jedzenia cos tam zawsze sie wybrac dac ;) kolezanka ktora z nami jedzie jest vege, wiec wymienimy z nia ryz na mieso



Zmieniony przez - anniczek w dniu 2008-10-02 21:02:02

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie FBW dla ekto ?

Następny temat

Trening Masa

WHEY premium