SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

anniczek/blog/Chciec to moc? ;)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61801

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 703 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7139
Niniejszym mianuję nas naczelnymi "blog destroyers" .
jejejeje

Radziu, to zapraszam, w sumie nie jest aż tak daleko
anik, ale co, bo nie widziałam jak byłaś ostatnio? pokaż to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Radziu , to zapraszam, w sumie nie jest aż tak daleko

Taaaaa, wlezę na jakieś deski (nawet nie wiem jakie)i dostanę 5kg hantelką przez skroń . Boję się .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 703 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7139
Taaaaa, wlezę na jakieś deski (nawet nie wiem jakie)i dostanę 5kg hantelką przez skroń . Boję się .
no co Ty mnie się boisz, ja taka mała, wiotka i bezbronna dziewczynka jestem
a po deskach można chodzić jak najbardziej, tylko nie wolno na nie rzucać sztangi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
takie łooo :





nie mam kurcze aparatu normalnego i jasnosci zeby lepsze foto miec, a z lampa nic nie widac, ale mniej wiecej widac o co kaman nie?

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
NIC nie widać . Ale z tego co jednak nieco widać, to są żyły i sygnał, żebyś już wyżej nie schodziła z BF.

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2008-07-18 12:54:08

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
a moze ja sie poprostu opale
a tak serio nie mam niskiego bf, mam z dyche na plusie i nie sa to miesnie nie chce umrzec z wyhodowanym pancernikiem ja bylam chudsza to fakt wylazily zyly ale zyly a nie takie dziwne pajaczkowate naczynka :/



Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
No dobra, fajny masz biustonosz i zegarek, ale czego to dowodzi?

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 703 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7139
anik, kurde no ja nic nie widzę na żywo też nie widziałam ale może to poprostu naczynka powiększone od wysiłku, mnie czasem na nogach pękają jak przesadzę, tylko one są wtedy czerwone , hmmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
IMO normalne naczynka, na ciele sa widoczne drobne zylki, a na nogach.. hmm... no to niestety sie tak robia z czasem takie male pajaczki-zylaczki w najlepszej sytuacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
Fajne zdjęcia

























nic nie widac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie FBW dla ekto ?

Następny temat

Trening Masa

WHEY premium