SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

anniczek/blog/Chciec to moc? ;)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61779

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Mnie Radziu nikt do LC nie przekona, jak ktos ma juz doswiadczenie na sobie to ok ale jak zaczyna... to nie od tylu i nie powinno sie kogos przekonywac do czegos tylko dlatego, ze samemu sie na czyms dobrze wychodzi. Ludzie to nie klony

Jejku, Iza, PMS? Nikogo nie zmuszam do LC, zawsze piszę, że na mnie działa i że jak już ja (tak, ja osobiście, a nie każdy) wchodzę na LC, to tnę BARDZO nisko.
A tekst o doświadczeniu przypomina mi trochę pisanie, że martwego ciągu sie nie powinno robić jak się nie ma doświadczenia... To jak to doświadczenie zdobywać? Robiąc wznosy z opadu?

anniczek, dokładnie, między jednym a drugim. I nie słuchaj Izki, że nic się nie dzieje. Na redukcji takie akcje to tylko w Erze .

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2008-08-27 14:18:05

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
kocham Was, wiecie?
zamelduje sie jak z silowni wroce, a teraz spadam przeklikac testy z prawa jazdy bo ich w piatek nie zalicze

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 703 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7139
ło ludzie, a co Wy tu tyle dziś piszecie

nie będzie kurde żadnej napinki, bo nie ma co napinać , tzn. u mnie myślę, że pewna osoba jest z tego niezbyt zadowolona, ale jak się nie ma co się lubi

kurde daje sobie ostatni weekend luzu i muszę zacząć jeść aż mi wyjdzie uszami

aniczku Mój Drogi, co Ty pitolisz z tą nadwagą bejbe od kiedy się ostatnio widziałyśmy przytyłaś 20 kilo niezła jesteś

a co do LC to na mnie działa świetnie, bo ja i tak ogólnie za węglami też nie przepadam. Najlepiej chudne i tak na fastfoodowo-piwnej diecie chyba to opatentuje czy coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Jak fastfood nie ma węgli to...

Cóż, Magdunia, u mnie wszystko jest w notesiku zapisane...

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 703 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7139
Jak fastfood nie ma węgli to...
no ale właśnie to było ujęte przeciwstawnie, chodziło o to, że LC mi służy i na utrzymanie wagi i na masie, bo redukcja to nie moja działka a chudnę właśnie na fast-foodach

i co tam napisałeś w tym kapowniczku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Radziu trzeba rozumiec o co mi chodzi , doswiadczenie jest potrzebne gdy robimy diete odchudzajaca, skoro zaczynamy sprawdzac swoj organizm trzeba sprawdzac od poczatku, czyli od prostej zrownowazonej, jak ta slabo dziala, to idziemy dalej. No i nasz organizm tez ma pamiec, poprzednich diet i potrafi sie bronic.
Nie ma to nic wspolnego z wykonywaniem cwiczen ja widac.

PS Bazylka a ja najbardziej chudne na weglach prostych

Zmieniony przez - obliques w dniu 2008-08-27 14:35:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Izabelko Droga, a czytałaś te badania, które pokazują, że na LC jest najmniejszy spadek masy mięśniowej, bo organizm przestawia się w tryb spalania tłuszczu? I że w związku z tym jest to najlepsza dieta redukcyjna dla ludzi, którzy nie faszerują się suplami, koksem itp. a chcą zachować masę mięśniową?

ad. P.S. Powtarzam po raz kolejny - zamień się .


Magdunia, ano nic, minusika sobie obok Ciebie zapisałem .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 703 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7139
PS Bazylka a ja najbardziej chudne na weglach prostych
czyli, że obie jesteśmy troche nienormalne

Radziu, a weź przestań , przy mnie minusik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Radziu wez mnie tym spadkiem masy miesniowej nie strasz , ja nie jestem zawodowym kulturysta, ani wiekszosc tego forum. I tez nie wszytscy zawodowcy sa na LC - gdyby to byla idealna dieta to by byli. IMO za wiele ludzi usiluje nasladowac zawodowcow i tak w diecie rowniez, nie na darmo swojego czasu tutejsi dietetycy ustalali z zawodowcami konsensus w sprawie diety.

PS No wlasnie Bazylka, nie wszyscy sa normalni


Zmieniony przez - obliques w dniu 2008-08-27 14:45:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Radziu, a weź przestań , przy mnie minusik

Za obietnice rzucone na wiatr

I tez nie wszytscy zawodowcy sa na LC - gdyby to byla idealna dieta to by byli. IMO za wiele ludzi usiluje nasladowac zawodowcow i tak w diecie rowniez

Powiedziałbym, że większość NIE jest - na tym forum jest w którymś dziale lansowane zawodnicze wycinanie się na niskotłuszczowej. A pewnie, jak się wsuwa BCAA co 0,5h, przyjmuje najmocniejsze spalacze i jeszcze pewnie koksy, to można, ale właśnie LC jest najprostszą dietą dla "zwykłych ludzi".

Radziu wez mnie tym spadkiem masy miesniowej nie strasz

Wiem, że Ty się akurat tym nie przejmujesz, ale inni owszem .









Magdunia, luz .



Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2008-08-27 14:52:10

Półmaraton w 1:57:11! :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie FBW dla ekto ?

Następny temat

Trening Masa

WHEY premium