SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

anniczek/blog/Chciec to moc? ;)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61803

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Tu sie prawie zawsze ieszka w gorach
Ale nic nie mow jak pojechalismy pierwszy raz (bo tu sie zawsze chodzi przez pastwiska) to sie spietralismy jak cholera idziesz taka krowa-byk sie na ciebie patrzy i za chiny ludowe nie jestes w stanie stwierdzic czyto ie byk. Tylko nam rosadek podpowiadal, ze to nie moga byc byki bo sie ich tak nie wypuszcza by sobie swobodnie hasaly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Super masz widoczki i ogólnie tereny . Gdyby tylko ludzie nie byli tacy porąbani...

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Czego oczekiwać od górali . Upss....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 378 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2521
Radziu, a Ty naprawdę wege byłeś? Nie no nie wierzę;) Sorki za off top, ale zostałam zaskoczona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
A co? Burak nie może być vege?

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
ziemniak raczej co sie dziwisz mimi jak oni tam na tej podziemnej pomaranczy chowani, to im kurek i swinek zal

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 378 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2521
nie no sie zdziwiłam, bo czytałam inne posty i czesto mięsko doradzał w dieciea tak po za tym ja jestem semi-wege i dlatego moze zwrocilam uwagę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
takich swinek tez by mi bylo zal:



Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
mimi-mimi, no nie będę wbijał swojej ideologii na forum sportowym - zresztą sam już jej nie jestem wierny... Antykorporacjonistą nadal jestem .

anniczek, NIENAWIDZĘ ziemniaków!

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2008-09-12 19:02:08

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
radziu nawet takich z grila? z maselkiem? z siadlym mlekiem
abo mlodych z koperkiem? to co z ciebie za poznaniak
chyba mam przechlapane



Trafiłam obok? Tam był mój cel.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie FBW dla ekto ?

Następny temat

Trening Masa

WHEY premium