SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

anniczek/blog/Chciec to moc? ;)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61797

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wolowiny w Polsce nie ma, bo nie choduja krow na mieso tylko krasulki ubijaja
wieprzowina jest super.
Ani kup cielecine i pokroj w kostke, gotuj toto ok 1,5h w niewielkiej ilosci rosolu z lisciem laurowym i tymiankiem. Na ostatnie 15min dodaj pokrojonej na duzej tarce marchweki i malych cebulek, (moga byc te w occie ze sloiczka tylko daj ściec jego nadmiarowi znim wlozysz do garnka) Jak bedzie mieciutki to zrob zasmazke, zalej rosolem dolej do miesa, jedno zoltko rozmieszaj z chochelka rosolu i wlej do reszty. Dopraw papryka, pieprzem i co tam jeszcze i gotowe. Bardzo smaczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
radziu tu masz przepisy na masale - http://www.cincin.cc/index.php?showtopic=20443 rozne rozniste :) lepiej samemu zrobic pol wora

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Iza, a myślałaś jak się musi czuć krowa, której odbierają małe i jak musi piszczeć ten malutki cielaczek, kiedy go szlachtują?

Jesteś bez serca

anniczek, taaaaa, a połowy składników nie można dostać . Spoko, jak będę w Indiach to sobie pół tony tego przywiozę .

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2008-09-12 14:30:10

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
obli - oo ty tez lubisz swinki cielecina mi pasuje, kupie jutro i w niedziele uskutecznie tylko bez sasmazki bo raz ze nie umiem, dwa ze nie lubie - jesli chodzi ci o taka traducyjna na mace :)
radziu - przez ciebie przejde na veganizm
krowki to ci zal, ale biednemu wolu to zycia nie dasz pouzywac

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
anniczek, dopóki nie wszedłem na to piep****e forum, byłem szczęśliwym wegetarianinem, a teraz...


Wieprzowina? Świnie jedzą g***o, połowa odkłada się w ich mięsie. Życzę smacznego . Wizytowałem jedną z przodujących świńskich ferm w Polsce i, wierzcie mi, korytarze były czyste, ale zagrody dla świń... Bez komentarza.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Radziu krowa jest wtedy w podlym nastroju, bo wszytskie krowy hodowane na melko maja cielaki zabierane, taki h...jowy styl. Za to krowy hodowane na mieso maja "lepiej" bo sa z matka. Malych cielaczkow sie nie zabija bo to za malo miesa i mieso niedobre bo wodniste, musza miec ok pol roku
I osobiscie licze na to ze prad dzial dobrz i ciwlaczki z siebie glosu nie wydaja

Co ja gadam , no ale tak to juz jest z miesozercami, w sumie i tak lepiej niz zjadanie na zywca a`la wilki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
przez was ide po kielki
albo wracam do jogurcikow !

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
W Szwajcarii to chociaż nie ma (chyba) takich kombinatów jak w Polsce...
A wilki jedzą najsłabsze osobniki, no i owe osobniki zdążą sobie trochę po lasach wcześniej pohasać...

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Acha najslabsze, dlatego duzo mlodych ginie upolowanych przez drapiezniki
No nie ma, gospodarstwa ladnie wygladaja, a te krowy na mieso to sa waleczne wiec czesto walki urzadzaja, jak idziesz w gory i wejdziesz na pastwisko z krowami na mieso to nie wiesz czy to byki czy krowy A te dzwonki to ma wiekszosc krow
http://www.ueliraz.ch/Wallis/eringer.htm 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Kurka, fajnie to wygląda... Mmmm... mieszkasz gdzieś w górach?

Półmaraton w 1:57:11! :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie FBW dla ekto ?

Następny temat

Trening Masa

WHEY premium