SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

anniczek/blog/Chciec to moc? ;)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie jest powiedziane ze musisz koniecznie ladowania zrobic wtedy a wtedy. Jak ci wygodnie, jezeli nie czujesz jakies spadkow sil czy cos w tym rodzaju mozesz ciagnac dalej. A ty chcesz tylko ladowanie, czy przejsc na wyzsze wegle teraz.
Jak chcesz mozesz po prostu dodac sobie owoc rano w celu uzupelnienia glikogenu w watrobie, moze jakas mala porcja nabialu na drugie i tak ciagnac dalej nastepne dwa tygodnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
chce przejsc na "wyzsze" normalne LC :) w takim badz razie nie robie ladowania zadnego tylko w poniedzialek normalnie dodam owoc, jakies owsiane i kromke chleba i juz :)

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Anni a jaki masz teraz rozklad. ile tluszcu ile bialka?
Jak sie dobrze czujesz to moze chcesz zrobic to wolniej, przejscie na LC pierw dodaj w nastepnym tygodniu owoc do sniadania i nabial do drugiego, W nastepnym wegle do potreningowego i owoc rowniez tutaj.

Zmieniony przez - obliques w dniu 2009-06-19 22:02:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
iza pisalam juz przeciez :) 2 tyg 2.5b, max 30 wegli a reszta z tluszczy :) jako wprowadzenie do normalnego lc :) nabial mam juz w tej chwili w 2 sniadaniu :) jesli zwieksze wegle to i tak beda one sie miescic w max 100, tak jak pisalam 1 jablko, 50gr owsianych i 50gr kromka na drugie sniadanie to okolo 70gr wegli i tyle mi wystarcza, ale musze je zjesc rano wtedy mi sie najlepiej funkcjonuje :) no dobra nie musze, ale wolalabym ;)

w tej chwili nie mam na czym gotowac i pewnie z tydzien jeszcze nie bede miec :) mam dosc waskie pole manewru w przygotowywaniu posilkow


Zmieniony przez - anniczek w dniu 2009-06-19 22:32:40

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ja ja, ale ty mi kazesz przeliczac na twoja wage itd, a ja wole w procentach ale ok przeliczylm sobie, chyba, bo nie pamietam ile wazysz
Zreszta nie wiem co ty jako 30g wegli przyjmujesz - warzywa?...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
procentowo to znow ja nie umiem
30 wegli licze max - nie wliczam warzyw w ogole do niczego - wegle byly tylko te ktore wpadly z nabialu czy orzechow :) zadnych zewnetrznie ;) dodanych :)

cos sie tam przez te dwa tygodnie chyba wydazylo dobrego u mnie bo widze po lustrze mniejszy cellulit, ach ten brak weglowodanow

dodam sobie teraz troche wegli rano i jazda no i oczywiscie scinam bialko tak do poziomu 2/2.1 czyli tak okolo 170/180gr, tluszczy wyjdzie okolo 60gr :) wegli jak na oko licze okolo 70/80 :)



dzisiaj dzien 13ty, dnt, 1500kcal, miska jak zwykle, czyli kuraki ser i moze jakas ryba wpadnie na wieczor :)

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925

anni ale trening to ty sobie podkrec ciezary, mniej powtorzen, wiecej serii bo bedziesz tracic za duzo miesni zamiast tluszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
obli ale ja teraz robie normalna obwodowke, zeby sobie przyzwyczaic stawy do ruchu nic wiecej, jeszcze tydzien porobie a pozniej chce zaczac ten twoj trening ktory mi kiedys pisalas pamietasz?:) na 6tyg byl ulozony :)

chyba, ze uwazasz e te 2 tygodnie obwodowki mi stykna i moge juz zaczac trening wlasciwy?

przypominam ci rozpiske, zebys nie musiala biegac i szukac


A.
1a. wioslowanie sztangielka
1b. wyciskanie sztangi skos
2a. przenoszenie sztangielki
2b. pompki babskie
3a. sciaganie szeroko
3b. rozpietki skos
4a. wznosy ramion bokiem w pochyleniu siedzac
4b. wznosy lydek siedzac 20-25x3 90sek

B.
1a. uginanie ramion ze sztangielkami
1b. prostowanie ramion na wyciagu gornym
2a. uginanie mlotkowe
2b. triceps kickback
3a. uginanie ramienia na kolanie
3b. triceps dip
4a. wyciskanie sztangi stojac (pushpress)
4b. podciaganie sztangi wzdłuż tulowia

C.
1a. przysiad
1b. uginanie nog lezac
2a. prostowanie nog siedzac
2b. MC na prostych
3a. wyciskanie na suwnicy
3b. wykroki
4a. wyciskanie lydek na suwnicy 20-25 x 3 90sek
4b. wznosy lydek stojac 20-25 x 3 90sek

Tydzien 1,2
cwiczenia wykonujemy parami z przerwa pomiedzy nimi
12-15 powtorzen x3
90sek przerwy
lydki 20-25 powtorzen

Tydzien 3,4
superserie
60 sek przerwy
10-12 powtorzen (dwie pierwsze pary x4) dwie ostatnie x3
lydki 20-25 powtorzen

Tydzien 5,6
gigantserie
przerwa 60sek
8-10 powtorzen x 4 serie
lydki 20-25 powtorzen

+ 30min lekkich aerobow po treningu

ps. niestety nie mam suwnicy na tej silowni, mozna to czym zastapic?


Zmieniony przez - anniczek w dniu 2009-06-20 13:50:38

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Wiesz musisz wyczuc czy juz jestes gotowa do wiekszych ciezarow, zreszta ten trening sam w sobie nie jest zly. Co prawda teraz zwiekszysz ilosc wegli wiec powinno byc juz ok, bo na tym co mialas machanie sie nie sprawdza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
no wlasnie wydaje mi sie ze jeszcze tydzien by mi sie przydal :)

iza cos ty pila dzisiaj ze ja nie wiem co ty do mnie piszesz wez mi to z polskiego na nasze przeloz - ", bo na tym co mialas machanie sie nie sprawdza."
aa no i powiedz mi czym bede mogla zastapic te suwnice ktora jest w tr, a nie mam jej na silowni :P

Zmieniony przez - anniczek w dniu 2009-06-20 14:44:46

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie FBW dla ekto ?

Następny temat

Trening Masa

WHEY premium