SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

anniczek/blog/Chciec to moc? ;)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 703 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7139
magdusia no musimy w koncu, juz sie stesknilam kurde blaszka za toba
no raczej , ja też
wódki już nie piję, znudziła mi się , narazie zaczynam jeść jak człowiek i trochę sobie macham ciężarami i napinam moje zaniknięte mięśnie

też się nie mam kurde w co ubierać, ale w drugą stronę

gratuluję nowego nabytku , bardzo się cieszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
celny i skarbowka zalatwione jak dobrze pojdzie w przyszlym tygodniu juz idziemy po blachy
opijam dalej, chudnac zamierzam od soboty bo jutro impreza pozegnalna 2 kumpli z pracy, jeden zrobil magista, wiec jedzie do szkocji na zmywak a drugi sie stesknil za mirasem i zmienia firme na te sama do ktorej przeszedl m

ale mam normalnie tak:

ps. z roladami dochodze do perfekcji, 2 nastepne siedza w piekarniku mirasowi w pracy dzis zezarli wiekszosc



Zmieniony przez - anniczek w dniu 2008-09-18 20:28:38

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3574
Jakie auto kupiliście? Podaj model, markę i pojemnośc silnika to Ci mniej więcej powiem, gdzie najtaniej ubezpieczenie wyjdzie

I jeszcze mam takie pytanie, gdzie i za ile kupiłaś swój pulsometr?

Jest dobrze... a będzie jeszcze lepiej :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
robacku, pulsometr to na allegro, powiem Ci ze naprawde swietny jest, swoje czasy mozna ustawiac i w ogole, fajny zegarek a na allegro u extra_bike_pl :)

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
"Smy" sprowadzili cytrynke do Polski 3 lata temy jeszcze wtedy trzeba bylo akcyze placic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
teraz tez trzeba, ceny sa kosmiczne, ale co zrobic

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
cos mi jedzenie nie wchodzi po tym winie wczorajszym ;)
rano bialy serek z migdalami i 20 wheya i do pracy
reszta posilkow to indykow rolady i jakis omlet jeszcze mi musi gdzies wpasc ;) to rolady to juz mi sie nudza, musze cos innego wymyslic co robi sie rownie blyskawicznie

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
to byl ciezki weekend dobrze, ze samochod kupuje raz na milion lat, a chlopaki sie wiecej razy juz nie zwolnia ;) waga mnie nie kocha, za to m tak uh, facetom to zawsze jakos na sucho uchodza wyskoki ;)

22.09.2008
szama:
1.
jajca 60
bialko z jaja 100
siemie 5
dynia 20
otreby 20
whey 5
btw-kcal: 31/18/8-328
2.
wiejski 200
migdaly 20
btw-kcal: 26/20/6-308
3.4.5
jajca 20
wloskie 5
oliwki czarne 15
indyk 150
ogory
btw-kcal: 33/8/2-215
6.7.
prolongatum na noc i miedzy posilkami
btw-kcal: 23/1/1-108

u m:

1.
jajca 200
pieczary, cebulka
maslo 5
kielbacha swojska 40
btw-kcal: 33/35/2-460
2.
wiejski 200
migdaly 25
btw-kcal: 27/23/6-337
3.4.5.
jajca 20
indyk 200
wloskie 20
oliwki czarne 10
ogor
btw-kcal: 45/17/5-353
6.
prolon. na noc
btw-kcal: 31/2/1-144

trening wieczorkiem okolo 19-20

ha, dotalismy od wujka robiona przez niego kielbache, pojecia nie mam jak to liczyc(przyjelam ją jako domowa z dzienniczka posilkow), to taka normalna wiejska wieprzowa jakas, troche podsuszana i podwedzana

--

silownia wciaz zamknieta wlasciciel przypiernicza z predkoscia swiatla na wysokosci lamperii ze szmata w reku

sliczna mamy teraz silownie, normalnie cud miod malina

--
a na marginesie, cos mnie polamalo, chodze i kicham, zaaspirynie sie i ide spac :/ dziwne to to, nie pamietam ile lat temu ostatnio katar mialam tydzien przerwy od cwiczen i od razu sie jakies zarazki przypaletuja

Zmieniony przez - anniczek w dniu 2008-09-22 19:57:02

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
strzel fotke nowej lepszej silowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
bede musiala, poki jej znow nie zasyfia
chyba, ze pan mirek na www wrzuci nowe zdjecia
w sumie mamy w sprzatanie swoj wklad ;)
bo miras skutecznie wytarl dupskiem jedna z laweczek

--
o matko ale mnie polamalo za to @ dostalam nie sadzilam, ze sie za nim stesknie chyba to gadanie o pmsach go wyploszylo w koncu
auto zarejestrowane, zautocascowane, jeszcze tylko kody w kluczykach zmienimy na nowe i ziuuuu

a ja chodze i kicham, mam nadzieje ze mnie do jutra nie rozlozy na amen, poki co chleje jakiegos gripeksa hot wstretnego

przy okazji, kupilam dzis dymatize czekoladowe, zaczynam rozumiec radzia i jego uwielbienie tej firmy, pyszne jest, choc slooodkie
zaraz menu wrzuce, tylko indory z piekarnika wyjme ;)

Zmieniony przez - anniczek w dniu 2008-09-23 17:16:50

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie FBW dla ekto ?

Następny temat

Trening Masa

WHEY premium