SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WING TSUN/WING CHUN

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138006

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a macie gdzies linka do walki tego goscia od bjj co obronil sie przed 2 nozownikami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Tylko wywiad Całe zajście zarejestrowała kamera i zrobili z tego szkoleniówkę obrony przed nożem. Ale w necie ni chuya nie mogę znaleźć samej walki. A tak nawiasem mówiąc to tylko jeden z nich miał nóż z tego co wiem.

Zmieniony przez - Puar w dniu 2010-05-06 23:38:20

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1921 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14221
Rozumiem co Kojanis ma na myśli i też podobnie myślę na temat sportu i sztuki. Ale i tu granica jest bardzo płynna, bo wybitnego sportowca z wybitną techniką można w jakiś sposób zakwalifikować do sztuki - bo osiadłość wielki kunszt, a jednocześnie ktoś trenujący styl tradycyjny - tzw sztukę, bardzo często jest zwykłym rzemieślnikiem co najwyżej. Rozgraniczyć te dwa aspekty nie jest ani prosto ani łato, i się nie dziwię, że sporo ludzi różnicy nie widzi.

bujing yishi bu zhang yi zhi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Hmm.......... Jak dla mnie spór zszedł zupełnie na manowce. I kłótnia jest nie wiadomo o co.

Kojanis - <bez szyrdery> przejć się na kilka treningów taja. Tak ze 6 razy. I pociągniemy dyskusję dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki Puar, bo ja tez nie moge znalezc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 344 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2977
Wczoraj odbyła się 13 Gala KSW. Przekrój technik w parterze,stójce,nawet dzikiej siły Pudziana. Wszystko w wykonaniu zawodników MMA.To byli w większości mistrzowie w tym,co robią.Zakładali balachy,duszenia,kopali uderzali.Walczyli jedną rundę,dwie,trzy,była nawet dogrywka...Ale tylko dwie techniki przerwały walkę natychmiast-uerzenie w oczy i uderzenie w jądra. Najlepsze,że dotyczyły zawodnika,który wytrzymał dźwignię na nogę,3 duszenia w wykonaniu Khalidowa,kto oglądał ten wie J. Obie techniki są niedozwolone w KSW i wyglądały na przypadkowe.To była sportowa rywalizacja obwarowana przepisami.Nie realna walka bez zasad.
Są style,które bazują na wykorzystywaniu takich &#8221;brudnych&#8221;,niesportowych technik,są takie,które ich nie uczą,bo po co,chyba że nieoficjalnie w celu niesportowego zachowania.Takich zabronionych technik i wrażliwych punktów jest dużo.Wszystkie są zabronione w KSW,generalnie winnych formułach też.
Może to jedna z różnic między stylami sportowymi a tymi innymi?

Jeżeli chcesz krzywdzić,najpierw naucz się leczyć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Wszystkie są zabronione w KSW,generalnie winnych formułach też.

A RioHeroes to co?
A tak przy okazji...



I co, tu wykończyły go groin shots czy może coś innego? Mogę dać mnóstwo przykładów. Generalnie jeśli ktoś uważa na takie ciosy to raczej nie oberwie tam gdzie nie trzeba. Obejrzyj te cholerne pierwsze UFC.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Nie byli przygotowani na to, więc szok po oberwaniu był tym większy.
Trochę źle podchodzisz do tego, bo on miał prawo po tym ciosie odpocząć i zebrać siły, więc to wykorzystywał.
Dźwigni na nogę i duszeń tam nie było... Nie dopiętych

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Może to jedna z różnic między stylami sportowymi a tymi innymi?

Co najwyżej możemy mówić o usportowionych formułach walki, nie o stylach. Jeśli trenujesz Muay Thai to nic nie staje na przeszkodzie, abyś w normalnym starciu (czy co ciekawszej gali, hehe), w czasie klinczu, zaczął kopać po jądrach.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 344 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2977
A RioHeroes to co?
Puar,nie jestem biegłym w przepisach wszechświatowych formuł,jest ich w ch...Groin shotsy są OK.,cóż dodać. Na te ciosy,jeżeli są dozwolone, trzeba DODATKOWO uważać,to pewna trudność.
Nie byli przygotowani na to, więc szok po oberwaniu był tym większy.
Byli,to zawodowcy,ale się przytrafiło i japończyk jako zawodowiec na maxa wykorzystał czas,który mógł poświęcić na &#8221;regenerację&#8221;
Dźwigni na nogę i duszeń tam nie było... Nie dopiętych
Mamed stwierdził,że ciągnął na maksa,liczby duszeń/dźwigni też są z wywiadu z Mamedem.Może Ty dopinasz lepiej,chwała.
Jeśli trenujesz Muay Thai to nic nie staje na przeszkodzie, abyś w normalnym starciu (czy co ciekawszej gali, hehe), w czasie klinczu, zaczął kopać po jądrach.
Chodzi o to,że kopanie po jajach to tylko jedna z wielu zabronionych technik,ale trzeba się ich najpierw nauczyć


Zmieniony przez - kojanis w dniu 2010-05-08 21:38:02

Jeżeli chcesz krzywdzić,najpierw naucz się leczyć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przetrenowanie w sw

Następny temat

Filmiki instruktażowe, wskazówki itp

WHEY premium