SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WING TSUN/WING CHUN

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138005

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Zero. Ale to tak, jakbyś stał na linii bramkowej z piłką, a nie byłoby bramkarza. I w każdej chwili mógł strzelić gola. Chyba dobra przenośnia.

Zmieniony przez - Puar w dniu 2010-05-13 23:00:01

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
zapytałbym też zwolenników "brudnych sztuczek" o to, ile kolan złamali, ile krtani zmiażdżyli i oczu wybili "na ulicy" lub na treningach. ale nie zapytam, bo odpowiedź będzie taka sama - zero.
bawcie się dobrze w piaskownicy radosnego teoretyzowania

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2010-05-13 23:02:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Spoko, czyli dźwignią nie można złamać ręki/uszkodzić stawu

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 344 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2977
A ilu wrogów rozwalił każdy z polskich żołnierzy (ok.99%) nie uczestniczących w misjach zagranicznych?Spośród tego jednego % za granicą odsetek skutecznego wykorzystania w walce wyuczonych umiejętności to następny 1%.Wojna to nie judo.Jak trzeba będzie to będą walczyć,chociaż nigdy nikogo nie skrzywdzili ucząc się teorii i "brudnych technik" na kolegach.Prawdopodobnie zrobią wielki rozpiździel,jak każda armia.
...ile kolan złamali, ile krtani zmiażdżyli i oczu wybili "na ulicy" lub na treningach...
Celem treningu nie jest masakra sparing*-partnera,a ulicy można unikać,kombinować,to nie wyrok

Zmieniony przez - kojanis w dniu 2010-05-13 23:29:03

Jeżeli chcesz krzywdzić,najpierw naucz się leczyć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
...a zawodnicy klepią bo im się nudzi, a nie dlatego, że ich to cholernie boli i mogą mieć uszkodzoną część ciała
Co do żołnierzy, to wielu amerykańskich właśnie - żołnierzy, szkolili w bjj.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 344 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2977
Wing Tsun w wojsku i policji w Polsce i na Węgrzech i ...więcej nie sprawdziłem
Sposób walki, teoria, szybkość i skuteczność technik przyczyniły się do dużego zainteresowania Wing Tsun wśród policyjnych i wojskowych jednostek specjalnych różnych krajów
www.wojsko-polskie.pl

Zmieniony przez - kojanis w dniu 2010-05-13 23:57:58

Jeżeli chcesz krzywdzić,najpierw naucz się leczyć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
strasznie mnie dołują takie rozmowy. Boruta miał rację: "w basenie taki się topi, a mówi,że w razie katastrofy morskiej to on będzie hulał, że hoho!"
zejdźcie na ziemię, chłopaki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
To może tak: gdyby nie odklepywali to mieliby uszkodzone stawy. Nie ma w tym żadnych domysłów. Zaprzeczysz?

Zmieniony przez - Puar w dniu 2010-05-14 00:05:15

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Jodan - masz dużo racji. Ale w końcu to jest forum dyskusyjne. Więc czemu się ma nie odbywać dyskusja.

Zloty się czasem odbywają, więc może się i odbędą sparingi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
właśnie po to są zloty, żeby roszerzać horyzonty we wspólnym treningu i rozmowach

Puar, nie zaprzeczę bo i nie ma czemu. wiesz jak ciężko jest się przemóc i wyciągnąć balachę ponad normę, nawet komuś kto ma przeprost i nie szkodzi mu to? cholernie trudno przełamać w sobie blokadę nawet w ciężkiej walce (mówię o nas, amatorach, bo naspidowani zawodowcy MMA walczący o sporą kasę to inna paka).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przetrenowanie w sw

Następny temat

Filmiki instruktażowe, wskazówki itp

WHEY premium