SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WING TSUN/WING CHUN

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137955

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 563
tiiiaaa... ale ja sie pytam o twoje zdanie..

a tak z ciekawości ile lat już ćwiczysz?

Wei wu wei moja dewizą
www.wtkungfu.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 140 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14357
Wszystko jest w moim profilu użytkownika forum.
Za moich czasów nie było cie jeszcze w WT.
W twoim profilu niema zbyt wiele informacji, a na stronach internetowych jakoś ciężko znaleźć twój staż treningowy w WT. Wiedzielibyśmy wtedy ile lat zajmuje obecnie dotarcie do 3 st mistrz.

REAL WING TSUN my passion:)
20,21 luty 2010 Seminarium w Krakowie - http://www.youtube.com/watch?v=O1aMCwUrSvo
http://www.youtube.com/watch?v=qbWrTs1iCvU 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 563
Mii to chyba jesteś mało spostrzegawczy na mojej stronie jest wszystko (www.wtkungfu.pl)... reasumując twoją wypowieć i mój staz w WT to juz według waszych kryterów poznałeś completny Wing Tsun ( raczej real Wing Tsun) jak we wszystkich chwytach reklamowych jest mały haczyk... i tu tez jest, abyś poznał cały styl w 3-4 (?)lata musisz mieć podstawy i to dosyc dobre... SNT nie wystarc czy...Mii nie bierz tego jako atak na realWT, bo i tak wywodzimy sie od jednej "matki" chodzi mi tylko o to że to co jest pisane na stronach i forach ma wpływ na cały obraz WT/WC?RWT i pozniej sie podnosza głosy że oszukuja że to jest sekta... i takie inne... z doświadczenia wiem że każdy styl należy praktykować latami z kazdym trningiem poznajesz coś innego. W WT/WC wystarczy popatrzyc na Pak-sau początkujacego i kogoś z długoletnią praktyką to są dwie różne techniki, inaczej efekt tej techniki jest zgoła odmienny...

Wei wu wei moja dewizą
www.wtkungfu.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 140 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14357
Czy nadal twierdzicie że stylu można sie nauczyc w 3-4 lata?

Okaże się za 3 albo 4 lata, kiedy to uczestnicy seminariów Klasy Mistrzowskiej będą mogli wypowiedzieć się na temat tego, czy Sifu Istvan przekazał im pełną wiedzę na temat systemu czy nie.

Uczestnicząc w tych seminariach widze, że wszystko idzie w dobrym kierunku.

Zmieniony przez - mii w dniu 2010-03-11 13:03:26

REAL WING TSUN my passion:)
20,21 luty 2010 Seminarium w Krakowie - http://www.youtube.com/watch?v=O1aMCwUrSvo
http://www.youtube.com/watch?v=qbWrTs1iCvU 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 563
fakt!! zgadzam sie z Tobą ... nie ważne co sie pisze i tak zycie wszystko zweryfikuje :) bo ono jest najlepszym testerem wszystkiego!

Wei wu wei moja dewizą
www.wtkungfu.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 754
mii
Rymcerz trenuje od 2004
Rymcerz kupił:
1.stopień mistrzowski 2006 http://lh6.ggpht.com/_HfZJBu9wx3w/StT2ml9zbVI/AAAAAAAAAjk/9d5pvekGEGY/s720/PICT0160 (3).JPG
2.stopień mistrzowski 2007-2008
3.stopień mistrzowski Władysławowo 07 2009
w stopniach to na pewno cię prześcignął tylko będzie potrzebował około 5-6 lat żeby jego stopnie pokrywały sie z umiejętnościami z tego co widać stopnie wyprzedzają mistrza

Zmieniony przez - TALON68 w dniu 2010-03-11 23:16:08

Najwięcej kłamie ten, kto najwięcej mówi o sobie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 754
fakt!! zgadzam sie z Tobą ... nie ważne co sie pisze i tak zycie wszystko zweryfikuje :) bo ono jest najlepszym testerem wszystkiego!
Rymcerz tak jak twoja szkoła przy ul. Wałbrzyska 5
(tuż przy metrze Służew)
i Fundacji PRIMUS na ulicy Zoltana Balo 1 (przy metrze Kabaty)


Zmieniony przez - TALON68 w dniu 2010-03-11 23:23:45

Najwięcej kłamie ten, kto najwięcej mówi o sobie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 563
Normalnie mam swojego fana który wie wiecej odemnie :) miekka kaczuszko bo chyba teraz masz taki przydomek mój ulubiencu chciałbym zobaczyć Twój egzamin, chciałbym abyś przeszedł to samo co ja czyli ok 1 godzinny egzamin, kończący się ok 10 minutowa walka z trzema przeciwnikami. Jak może mówić o moich umijetnosciach nie majac zielonego pojęcia o tym co mówisz, już Ci kiedyś proponowałem abyś wpadł do mnie na trening i je dogłębnie zweryfikowal. Medrkowac każdy może ale pamiętaj nie słowa się liczą a czyny, a niestety u ciebie to tylko majaczeni chorego w malignie . Zazdroscisz mi czegoś? Jak ciężko popracujesz to może i ty coś osiagniesz. Jak tak łatwo jest kupić stopień do dlaczego w polsce są tylko dwa czwarte, piec trzecich?!! Zastanów się nad tym...

Wei wu wei moja dewizą
www.wtkungfu.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 563
A jednak mnie zawiodles miękka kaczuszko, nie masz aktualnych danych... Moja szkoła na ursynowie ma się dobrze, Walbrzyska nie działa ( zadanie dla Ciebie to dowiedzieć się dlaczego) a jak tam Twoje szkoły? Masz jakiś, czy trenujesz nadal z chłopakami pod smietnikim podnoszenie ciężarów ? Dobra rzeczą jest to ze znasz adres wiec wiesz gdzie mnie szukać... Ale znając twoja odwagę chyba nie mam na co liczyć....

Wei wu wei moja dewizą
www.wtkungfu.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 754
Rymcerz
Chapaj dzide, idioto
Pal p.zde dzbanie
Kapewu
Palant!










Zmieniony przez - TALON68 w dniu 2010-03-12 08:04:49

Najwięcej kłamie ten, kto najwięcej mówi o sobie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przetrenowanie w sw

Następny temat

Filmiki instruktażowe, wskazówki itp

WHEY premium