SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WING TSUN/WING CHUN

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Fanatyk-edytuj posty.To taka kratka z żółtym ołówkiem.

Poza tym temat jest o WT/WC.Chcesz to znajdź temat o JKD i tam sobie popisz z niejakim Michałem Cz.Myślę,że dogadacie się.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 92
słaby 56
Myślałem że twój nick nie jest odzwierciedleniem ciebie ale niestety byłem w błędzie twój wybór logingu jest w 100% uzasadniony jak nie masz nic do powiedzenia na temat stylu jego wad i zalet WING TSUN /WING CHUN to zmień forum
Dostałeś żółtą kartkę!!!!z tego powodu nie popełnij Sepuku bo miałbym ciebie na sumieniu
tak dla pewności żebyś wiedział o co chodzi
http://abwit.republika.pl/images/nowe/sepuku.jpg







Zmieniony przez - FanatykSW w dniu 2010-04-16 20:33:40

Wielka rzecz umieć czekać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Robisz burdel i zamieszanie w temacie i nic więcej.Lepiej sobie sam poszukaj nowego forum,bo ja nie zmienię,ale lubie porzadek w tematach,a nie pisanie bzdur.Też dostałeś żółtą kartkę i jeszcze jedną żółtą.Rysunek z sepuku fajny

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Poprawiłem bana, rzeczywiście dziwne, że pisze.
Może lepiej wrócić do tematu zamiast pieprzyć o JKD? Idź sobie Fanatyk pogadaj z Michałem C. on też jest fanem Bruce, może powymieniacie fanowskie naklejki albo coś...

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 344 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2977
WT/WCH/VT różni się od większości innych SW tym,że nie atakuje od razu centralki (głowy),tylko obwody,i to od tych najdalszych.Najpierw nadgarstek,łokieć,biceps,bark, szyja,głowa i kilkanaście innych miejsc po drodze. Któryś z Wielkich powiedział:uderzaj w korpus a głowa sama odpadnie.Żeby tego dokonać w WCH trzeba wykonać o kilka ruchów więcej niż przeciwnik atakujący bezpośrednio na głowę.Szybkość wymaga precyzji.F=m*a.Trening WCH/WT jest specyficzny i nie porównywalny do innych,zwłaszcza nie chińskich SW.O życiu na lodowcu lepiej rozmawiać z eskimosem niż murzynem.NIe praktykujący WT nie wiedzą czym ono jest i jest to normalne.Osioł nigdy nie dowie się czym jest salami.Wniosek Lee73 o zorganizowanie międzystylowych=ogólnodostępnych warsztatów Wing Chun Jest OK.Zapisujcie się hurtem i róbcie międzystylowe spotkania u siebie,tam gdzie ćwiczycie.Niech klawiatura dojrzy do maty.

]

Zmieniony przez - kojanis w dniu 2010-04-21 00:30:54

Jeżeli chcesz krzywdzić,najpierw naucz się leczyć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 344 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2977
Zmieniony przez - kojanis w dniu 2010-04-21 00:42:39

Jeżeli chcesz krzywdzić,najpierw naucz się leczyć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14
kojanis
Widzę że jesteś prawdziwym ekspertem od WT/WCH/VT powiedz mi, skąd pochodzi twa "wszech ogromna" wiedza jaki masz staż treningowy gdzie trenujesz kto prowadzi zajęcia


Zmieniony przez - Praktyk-wt w dniu 2010-04-22 09:53:58

"Lepiej zapobiegać niż leczyć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 344 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2977
Praktyk-wt,numer buta też podać?Sam nie jesteś chętny do podania info o sobie,w Twoich ustawieniach na forum we wszystkich kolumnach jest bd,bd...I dobrze,nie o to tutaj chodzi. Moja wiedza nie jest ”wszech ogromna”,po co ta ironia. W Wing Chun jestem początkujący (kilka lat treningu z przerwami) To co napisałem (atak na atakującą kończynę od części dystalnych ,szybkość) to nie moje przemyślenia. To niektóre z podstawowych założeń systemu o których mówią nam początkującym na treningu. Jako praktyk WT powinieneś o tym wiedzieć,chyba że u Was(kogo?) jest inaczej. Prowadzący ma praktykę dłuższą w latach niż ja palców,a drwalem nie jestem. Sekcji nie podaję celowo. Piszę tylko w swoim imieniu i nie będę podawał adresów i nazwisk ludzi,którzy może sobie tego nie życzą. Zresztą nauczony lekturą ”lipnych technik WT” wiem jak niektórzy potrafią wyciągać brudy,wbijać szpile i”walczyć” przy użyciu klawiatury-dlatego zamknięto tamten post. Nie mam zamiaru mieszać w to nikogo,na tym forum jestem solistą i wyrażone opinie są moją subiektywną wizją świataJ.Forum dla fachowców jest chyba gdzie indziej, tu się wymienia własne doświadczenia i spostrzeżenia.Nierzadko częstotliwość gęgania na forum jest odwrotnie proporcjonalna do czasu spędzonego na macie,czego sobie i innym nie życzę. Pozdro

Jeżeli chcesz krzywdzić,najpierw naucz się leczyć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 386
Rymcerz z tego co zauważyłem masz 3 stopień mistrzowski LTWT. Też cwicze LTWT. Pytanie..skad mozna kupic manekina?.czy ty posiadasz takowego, jak tak to ile kosztuje?, czy sciagales go ze strony LT, czy kupiles na Wegrzech, w POlsce, czy gdzies indziej??..Czy jak zalozyles szkole, to czy robiles to bezposrednio u Sikunga, czy Sifu Marek musial dac Ci na to zgode??..dzięki za odpowiedz

kiajć..ouch..ouch..ouch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 563
wtsmoku, pogubiłem sie troche w twoich pytaniach :)
Tak mam trzeci stopień i posiadam manekina :), manekina nabyłem od Sifu Marka ( jego stary manekin ) on zakupił swojego od Sikunga razem z czterema innymi instruktorami. Każdy instruktor robi swoje zamówienia sam ( tak jest u Sifu Marka) w innych szkołach nie wiem jak jest.
Tu sie zgubiłem pytałeś o zgode na zakup manekina czy założenia szkoły?
Jeżeli chcesz kupić manekina od Sijo LT to nie musisz sie pytać nikogo, jeżeli chcesz zamawiać od SIkunga to warto aby Cie on conajmniej kojarzył, albo musiałbys podejść na klasie instruktorskiej do niego i sie zapytac czy jest mozliwość zamówienia (wiem że były ostatnio z tym problemy - chodziło o wzgledy jakościowe). Grzecznościowo powiedział bym swojemu SIfu że chcesz zamówic , bo może on zna inne osoby które by były chetne ( niższe koszty przywiezienia tego do Polski). Jeżeli jednak jesteś uczniem (białą koszulką) to warto zapytać/ zamówic manekina przez swojego Sifu. Co do założenia szkoły na to musi wyraźć zgode Twój Sifu.
Jeżeli masz jakieś inne pytania to z miłą chęcia odpowiem.

Wei wu wei moja dewizą
www.wtkungfu.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przetrenowanie w sw

Następny temat

Filmiki instruktażowe, wskazówki itp

WHEY premium